ייעוץ לימודים חינם!

מסע אחר - המדרשה לצילום גיאוגרפי

קורסי התמחות

"מסע אחר" - המדרשה לצילום גיאוגרפי מציעה לימודים במסגרת קורסי התמחות ב"מדרשת מסע אחר", שנועדו להביא לידי ביטוי כישרון ויכולת אישית.

קורס ארבעה צלמים
קורס זה מתקיים בהנחיית הצלמים: אלדד רפאלי, דורון הורוביץ, טל גליק ויוסי אשכול, ומטרתו להעניק ללומדים את היכולת לראות את הדברים אחרת ולראות מציאות צילומית מארבע זוויות ראייה שונות. במהלך הקורס יעסקו הלומדים במרכיבים השונים של מדיון הצילום, לרבות צילום עיתונות, צילום נוף, צילום בעלי חיים וצילום ישיר. כמו כן, ייחשפו המשתתפים לדרך עבודת הצלמים, וילמדו דרכי חשיבה ועבודה, בהתאם להתמחויות הצלמים השונות. הקורס כולל סדרה בת 3 מפגשים, אותה יעביר כל צלם, ובמהלכה יוצג הפן האישי ונקודת המבט הייחודית של כל צלם, יתקיים סיור שטח משותף, וכן ייערך דיון ותינתן ביקורת על הצילומים שצולמו בסיור השטח.

קורס "חוויה ויצירה בטבע" 
קורס זה, המתקיים בהנחיית דורון הורוביץ, עוסק בסדרת סיורים והרצאות על דרכי החשיבה ואופי העבודה בצילום טבע. הלימודים במסלול זה מאפשרים ללומדים להתנסות בצילום תיעודי ואמנותי בשטח, ועורכים להם היכרות עם הדרכים לשימוש בטכניקות תאורה מתקדמות בצילום טבע. כמו כן, נלמדות במהלך הקורס טכניקות מתקדמות לצילום טבע, בעלי חיים, נוף פרחים ועוד. כמו כן, הלימודים מסייעים ללומדים לגבש נקודת מבט אישית, תוך פיתוח דיון על עבודות הסטודנטים. לימודים במסלול זה כוללים 12 מפגשי לימוד.

קורס "הצילום כחוויה רב חושית"
קורס זה מתקיים בהנחיית טל גליק, והוא משמש סדנה לצלמים, המעוניינים לשפר את יכולת האמירה הצילומית במרחב שבין נופים לפנים, מתוך כוונה לזהות "סמלים רגשיים" ולהיעזר בהם ליצירת אימפקט מניע על המתבונן. במהלך הסדנה יעסקו המשתתפים במרכיבי היסוד בצילום, כדוגמת: עומק שדה, חשיפות, אופק ופרספקטיבה, וכן יתמקדו ביכולת הגלומה בכל אחד מהם ליצירת צילום חזק ומביע יותר. בסדנה ישולבו ארבעה מפגשי כיתה ושלושה מפגשי צילום (2 מפגשי צילום נופיים ומפגש אורבני בשינקין).

קורס "ארץ פרא"
במסגרת קורס זה נלמדות שיטות לצילום בעלי חיים בשדה, ביניהן: טכניקות, ציוד ואביזרים, הסוואה, תצפית, בחירת נקודת מבט וצילום מקרוב. הלימודים מועברים בהנחית יוסי אשבול, והם כוללים 3 סדנאות, בנות 3 ימים, באגמון החולה, בשמורת עין גדי ובערבה התיכונה. הקורס מיועד לחובבי צילום בעלי עדשת טלה 200 מ"מ לפחות.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ