ייעוץ לימודים חינם!

מבט לעתיד

קורסי נומרולוגיה קבלית וקלפי טארוט

מכללת מבט לעתיד מציעה לימודים במסגרת קורס קלפי טארוט וקורס נומרולוגיה קבלית. הלימודים מתקיימים במתכונת של אחד על אחד, או בקבוצות קטנות של עד שלושה אנשים, במטרה להעניק יחס אישי והכשרה מקיפה.
הלימודים מתקיימים בראשון לציון!

קורס נומרולוגיה
קורס בסיסי: הקורס הבסיסי נפרש על פני 20 שיעורים וכולל נושאים כמו הקודים של המספרים והאותיות, תכונות פנימיות וחיצוניות, ייעוד האדם בחיים, פסגות ואתגרים, התאמה זוגית, פירושי שימות ומשמעותם, התאמת יום חתונה, בחירת שם לתינוק ובדיקת הרמוניה בין תאריך הלידה לשם פרטי, נומרולוגיה קלדאית, התאמת מקצוע, רגישיות בבריאות לפי עץ החיים, מספרי בית ומשמעותם בחיי האדם ועוד.
 
קורס מתקדם: קורס זה מיועד לתלמידים בעלי בסיס וידע קודמים. הקורס נועד להכשיר נומרולוגים מקצועיים לעיסוק בתחום. הקורס מועבר במתכונת של אחד על אחד, ולא כקבוצה!
 
קורס קריאה בקלפי טארוט
קורס למתחילים: הקורס נפרש על פני 10 מפגשים, כל מפגש נמשך כשעתיים וחצי. הקורס מתקיים במתכונת אינדיבידואלית בפגישה אישית וכולל נושאים כמו הכרת 78 קלפי טארוט הארקנה הגדולה, הארקנה הזוטרה, קלפי החצר, צבעים וסמלים בקלפי הטארוט, מספרים ואותיות בקלפי הטארוט, לימוד ותרגול פריסות בקלפי טארוט ועוד.
 
קורס למתקדמים: הקורס מיועד לאנשים שעברו קורס מתחילים, בעלי בסיס וידע בקלפי טארוט. הקורס נפרש על פני 10 מפגשים, כל מפגש נמשך כשעתיים וחצי. בין הנושאים הנלמדים בקורס: לימוד ותרגול פריסות בקלפי טארוט, תיאור מצב, עבר, הווה, עתיד, תחזית לשנה, חודש, שבוע בכל תחומי החיים ועוד. במהלך הקורס תילמד לעומק משמעות קלפי הטארוט, פרשנות והקשרים מהיבטים שונים. הקורס מתקיים במתכונת אינדיבידואלית בפגישה אישית.
 
יולי גרמן
יולי גרמן החלה לעסוק בתחום קלפי הטארוט והנומרולוגיה כבר מגיל 15. היא משמשת כיועצת לקהל הרחב, מעבירה קורסים, ייעוצים אישיים, מסיבות רווקות, מייעצת ברדיו ובקו החם של מיסטיקנים אונליין. בנוסף, היא מנהלת את אתר "עזרה משמיים" של מיסטיקנים בכל תחומי המיסטיקה.
 

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ