ייעוץ לימודים חינם!

מכון LA VIDA

המכון למחקר ולהוראת יחסי המינים

מכון לה-וידה מציע מגוון קורסים מקצועיים, סדנאות העשרה ופעילויות בתחום יחסי המינים. לימודים ב- La Vida מקנים למשתתפים ערכת כלים מנטאליים מעשיים, יעילים ומועילים עד כדי מהפך בחיים. רונית דניאל, מנהלת לה-וידה, מגיעה מהעולם הכלכלי ומאמינה שלא הכל כסף ורציונאל, וכי ההבדל בין הצלחה לכישלון טמון דווקא בתובנה המנטאלית האישית.
הלימודים מתקיימים ברמת גן ובתל-אביב!

סדנאות
מגוון הסדנאות במכון לה-וידה מאפשר למשתתפים להעמיק את ידיעותיהם במגוון נושאים הקשורים ליחסי המינים, וכך לקבל הזדמנות להתפתחות אישית. הסדנאות של לה-וידה עוסקות בצמיחה וביחסים בינאישיים, בפיתוח כישורים מנטאליים כמו קשב וריכוז או אינטליגנציה מצליחה, בפיתוח אינטואיציה או בכוח המחשבה. המשתתפים בסדנאות רוכשים כלים מעשיים במגוון תחומים, במתכונת קלה ובמחיר שווה לכל נפש, ונהנים מערך מוסף חיוני ומשמעותי לחיי היומיום שלהם.

סדנא לפיתוח כישורים מנטליים
להקניית ארגז כלים מנטלי הראשון במעלה - לשליטה ולמודעות עצמית. הסדנא מאפשרת רכישת כלים מנטאליים של ממש. הסדנא חוויתית, באמצעות החוויות מתקבלות התובנות, כל שנותר הוא לעשות "גזור" מהסדנא ו"הדבק" אל תוך היום יום. הכלים שיינתנו - דרכי פורקן ושחרור ממתחים ומטענים שליליים באופן שוטף. היכולת לריפוי עצמי ולחיים שקטים יותר, יציבים יותר. הפעלת כוח המחשבה. חידוד ההקשבה לעצמי ולסביבה. היכולת לריכוז, מיקוד, לחיים מתוך שקט פנימי.

סדנת נשים - גברים ומה שביניהם
ליצירת מרחב הבנה הדדי רחב בין נשים וגברים בכלל ובין בני זוג בפרט. ליהנות משקט פנימי מתוך הכרה בטבעך, טבעם של בני מינך והמין המשלים. לבחור את דרכינו האישית, בהלימה עם מהותנו הטבעית. לקיים זוגיות יציבה, משמעותית, מספקת וברת קיימה לתקופת חיים שלמה. ליהנות משיוויון בין המינים, אך להימנע מסימטריה כוזבת.  לקיים ערכים נאצלים לחיזוק עצמיותנו האותנטית.
סדנת שחרור מתחים וכעסים לפרוק הכל ובגדול. לאחר הסערה באה שלוות הנפש.

מפגש זוגי חוויתי
בני זוג הרוצים רענון, איחוד כוחות, יציאה משגרה שוחקת - זוהי מתנה מקסימה! להפנות את תשומת הלב לעצמנו, להציף את האהבה לראש הרשימה, לעבור יחד גיבוש וכיוונון מחודש - יוצאים חדשים! פעילות חוויתית שמחזירה את התחושה לימי החיזור הראשונים.

מפגש זימון זוגיות 
מפגש שמכוון למטרה ומביא אותה אלי. מקצר תהליכים ומפשט אותם. עושה סדר, מציף תובנות. לכל מי שמחפש זוגיות ברצינות, מפגש חיוני ומשמעותי. כשאני אומר שאני רוצה זוגיות, עד כמה אני רוצה? האם אני יודע בדיוק מה אני רוצה? האם מה שאני רוצה מציאותי? האם אני בררן מידי? האם אני רוצה את הדברים הנכונים לי? האם בן הזוג שאני רוצה, ירצה את מי שאני כפי שאני? האם מה שאני משדר הוא מי שאני באמת? במפגש נתבונן לתוך שאלות עמוקות, מהותיות.

קורס הכשרת יועצי נישואין
הקורס מתאים לאנשים עם שליחות, הרואים את עצמם מתאימים לסייע לזוגות במצוקה ולעזור להם לשקם את יחסיהם. הקורס מקנה כלים לליווי שני בני הזוג, ביחד ובנפרד, ולהובילם לעמק השווה. במהלך הלימודים יתרגלו הסטודנטים תרחישי ייעוץ מגוונים, כך שיהיו מוכנים לעבודה מעשית מול זוגות.

אימון מנטאלי אישי
מיועד במיוחד לנושאי תפקידים עתירי אחריות ועומס רב, לביסוס החוסן הנפשי, לשמירת השקט הנפשי תחת לחץ, לאיתור חסימות מנטליות והתרתן ,לקביעת אזימוט מדוייק להמשך הדרך, לטעינת מאגרי כוח הרצון וההתמדה, להשלטת סדר פנימי ולקבלת תובנות מהותיות לחיים.

מטרת הלימודים
כולנו רוצים שהחיים יהיו שמחים, בריאים ועשירים. לה-וידה מציעה ערכת כלים מנטאליים, מעשיים, יעילים ומועילים עד כדי מהפך בחיים. ערכת הכלים המנטאליים כוללת בתוכה: חיזוק החוסן הנפשי (לעמידה בלחץ), חידוש כוחות ויציאה ממצב "עייפות", תיפקוד ברוגע וביעילות גם בעיתות לחץ (פריקה שוטפת של מתחים, כעסים), חיים בכיף חרף גורם אי הוודאות (שימוש בכוח המחשבה), חיים מתוך מודעות עצמית גוברת, שימוש בחוש התיקשור-אינטואיציה עם התת מודע ומעבר לו וחיזוק החוסן הבריאותי. מעבר לקורסים ולסדנאות המוצעים בלה-וידה, היא מציעה גם פעילויות לתחום המוסדי - ימי העשרה, ימי כיף וגיבוש, העצמת מנהלים ועוד. הפעילויות השונות ב- La Vida מתקיימות כולן בצורה מעמיקה, בשמחה פשוטה ותובנה החולשת על כל תחומי החיים.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ