ייעוץ לימודים חינם!

כוונה

אימון לתוצאות בגישה יהודית

בית ספר כוונה נוסד לפני 7 שנים בירושלים ונועד לאפשר לכל אדם גישה לעבודה פנימית ולהתפתחות אישית, שתאפשר לו לאחד באופן שלם את הכוחות השונים שבקרבו, לכדי פעולה בשמחה ויצירתיות. בית הספר מציע קורסי העשרה לפיתוח אישי ורוחני ע"י כלים מעולם האימון, ומסלולים מקצועיים להכשרת מאמנים אישיים coaching, מנחי קבוצות אימון, ובפרט, מציע בית הספר מסלול הכשרת מאמנים בגישה יהודית.
הלימודים מתקיימים בתל אביב ובירושלים!

מסלולי לימוד
הכשרת מאמנים בגישה יהודית

קהל יעד
אנשים הרוצים להתפרנס ממקצוע מגשים ומספק ולהיות בהתפתחות אישית מתמדת // אנשים שעובדים עם אנשים ורוצים לשדרג את יכולת ההשפעה שלהם // אנשים שרוצים לקבל כלים מקצועיים להצמיח לאחרים // אנשים הרוצים להעמיק בכלים ובהתפתחות האישית שלהם בדרך להשגת מטרות.

מטרת מסלולי הלימוד בכוונה
לפתח את מקצועות ההתפתחות האישית, ולהכשיר מאמנים, מטפלים, מנחי קבוצות, מחנכים ומנהיגים שיובילו אנשים נוספים להישגים יוצאי דופן בעולם המעשה, מתוך התבוננות פנימית יהודית.

הדרך שלנו
ייחודה של הגישה היהודית היא בהבנה עמוקה של נפש האדם, מה מניע אותה, וכיצד מאחדים את העולמות השונים שבתוכנו: רצון, מחשבה, רגש דמיון ורוחניות לכדי מציאות הרמונית פנימית וחיצונית בחיינו מתוכה אנו בוחרים ועושים את מה שנועדנו לעשות בשמחה ובטוב לבב.

על אודות הקורס
התכנים הנלמדים בכוונה הינם ייחודיים ובלעדיים הן מבחינה מקצועית והן מבחינה יהודית. צוות המנחים הראשיים, הנם יוצרים מקוריים בתחום ההתפתחות האישית ממקורות יהודיים, חלוצים ומובילים בתחומם המקצועי. הקורס מצטיין באווירה החברית והאוהבת ששוררת בו, העוצמה של התהליכים האישים והקבוצתיים יוצרת קבוצה מגובשת ששומרת על קשר מקצועי גם לאחר הקורס.

משך ומתכונת הלימודים
25 מפגשים, 4.5 שעות למפגש + שעת לימוד אינטרנטית שבועית (150 שעות אקדמיות) + שעת לימוד שבועית אינטרנטית בין המפגשים (כולל 2 יחידות לימוד). בכל מפגש ידגים המנחה מול הכיתה שיחות אימון שונות, כשלאחריהן יתקיים תרגול בזוגות במהלכו צוות הקורס ייתן לתלמידים תמיכה ומשוב. בין המפגשים יהיה על התלמיד לתרגל שיחת אימון חדשה שלמד בקרב משפחה וחברים, וכן ללמוד חומר מקצועי. יש לקחת בחשבון כ- 4 שעות שבועיות.

כלים שיירכשו התלמידים
להקשיב לאנשים בצורה עמוקה, ליצור בהירות בכל סיטואציה אנושית, לקבוע מטרות ותוצאות במציאות לכל תחום חיים, בדרך מהנה, לזהות את הדמיונות והאשליות שמנהלים אותנו ובהמשך את המתאמנים, לזהות רגשות ומחשבות שעוצרות אותנו, ולמצוא להם תחליפים שעושים לנו ולאחרים טוב, ליצור שינוי באנשים אחרים באמצעות השינוי הפנימי בהם, לעורר ולחזק את הרצון שלנו ושל אחרים, לזהות את הערכים המניעים שלנו ושל המתאמנים שלנו, לזהות במהירות את התפיסות המעכבות של אנשים, ליצור שינוי בעצמנו ובאחרים באמצעות כלים קוגניטיביים וכלים מעולם הדמיון וכלים מעולם ההוויה - הרגשי, לשאול שאלות שגורמות לאנשים לעצור ולעצב מחדש את התפיסה שלהם, ליצור יחסי מאמן ומתאמן שנעימים ואפקטיביים לנו ולאחרים, איך להניע אנשים בלי להתאמץ ובלי לעשות בשבילם את העבודה, לנהל שיחת אימון יחידה, לנהל רצף של תהליך אימון ועוד.

תעודות והסמכות
לבוגרי המסלול תוענק תעודת מאמן אישי מוסמך ע"י הלשכה הארצית למאמנים.

אפשרויות תעסוקה
המסיימים בהצלחה יוכלו להצטרף ליחידת הפרקטיקה המקצועית להסמכה למאמן אישי.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ