ייעוץ לימודים חינם!

המכון לאסטרולוגיה הוליסטית בשיטת קרני צור

קורסי אסטרולוגיה למתחילים ולמתקדמים

מעוניינים ללמוד אסטרולוגיה מהמורים הטובים ביותר? תכירו את המכון לאסטרולוגיה הוליסטית בהנהלת קרני צור. במכון זה תלמדו את לימודי האסטרולוגיה המתקדמים ביותר בארץ, בגישה מקצועית, מקיפה ואיכותית. לימודים שיובילו אתכם עד להכשרה כאסטרולוג/ית ואפשרות להצטרף לצוות האסטרולוגים הפעיל של המכון.
הלימודים מתקיימים במשגב! 

קורסי אסטרולוגיה לבחירתכם
קורס אסטרולוגיה למתחילים
קורס אסטרולוגיה למתקדמים
אסטרולוגיה לומדים במכון לאסטרולוגיה הוליסטית! לימודי האסטרולוגיה המתקדמים ביותר בארץ, בגישה מקצועית, איכותית ומקיפה. לימודי אסטרולוגיה עד להכשרה כאסטרולוג/ית ואפשרות להצטרף לצוות האסטרולוגים הפעיל של המכון.

המכון לאסטרולוגיה הוליסטית בשיטת קרני צור
ניתן ללמוד מהיום אסטרולוגיה בצורה מקצועית, מהטובים ביותר בבית, ללא פשרות ובנוחות שלכם!
קורס אסטרולוגיה מקיף למתחילים המגלה את רזי הכוכבים: הכוכבים, המזלות, הבתים עד לקריאת המפות האישיות שלך ושל חבריך! הקורס מורכב מסדרה בת 12 פרקים של כ־40 דקות לצפייה במחשב: סרטונים ברורים, מרהיבים ומעמיקים. הקורס הוא קורס מתקדם ביותר ללימודי האסטרולוגיה, למעוניינים קיימת אפשרות להמשיך ללימודי תעודה למתקדמים ב 16 פרקים נוספים. כמו כן, ניתן לרכוש את הקורס כדי.וי.די או לקבל את השיעור במייל שבועי.

קרני יצרה את קורס האסטרולוגיה למתחילים ולמתקדמים לצפייה במחשב לאחר ניסיון בהעברת קורסים באסטרולוגיה לקבוצות רבות. זאת כדי שכל המעוניין ללמוד את רזי הכוכבים יוכל לעשות זאת בצורה הנוחה ביותר מביתו הפרטי, בקצב המתאים לו ובשעות הנוחות לו. בסיום קורס אסטרולוגיה למתחילים וקורס אסטרולוגיה למתקדמים תתקיים פגישת הכשרה אישית ותינתן תעודה. המצטיינים יוכלו להצטרף לצוות האסטרולוגים של קרני צור.

קורס אסטרולוגיה למתחילים לצפייה במחשב
הקורס מלווה את הצופה ב־12 סרטונים, מעמיקים ומרהיבים, בני 40 דקות כל אחד, צעד אחר צעד, מן היסודות של האסטרולוגיה: הבתים והמזלות, הכוכבים ועד לקריאת מפה. בסיום הקורס יבינו הלומדים לעומק את הפנים השונות של האישיות שלהם ושל חבריהם וידעו כיצד לזהות את הפוטנציאל הייחודי של האדם שיקראו לו את המפה האסטרולוגית.

נושאי הלימוד בקורס
המזלות והגלגל האסטרולוגי, אוצר המילים של האסטרולוג, השמש והירח, מרקיורי, וונוס ומארס, וונוס ומארס והשפעת על מבנה האישיות של האדם, שלב הישום – תרגול על מפות, היבטים לאישיותו של האדם, יופיטר וסאטורן, אוראנוס, נפטון ופלוטו, נפטון ופלוטו בהיבטים השונים, הבתים האסטרולוגיים, משפחה, זוגיות, קריירה יעוד ועוד.

קורס אסטרולוגיה למתקדמים לצפיה במחשב
לאחר לימודי יסודות האסטרולוגיה ב"קורס אסטרולוגיה למתחילים" ניתן להמשיך בסדרה של 16 שיעורים איכותיים נוספים עד להכשרה כאסטרולוג/ית. הקורס כולל את כל הידע הדרוש לאסטרולוג: הכנת מפות זוגיות, תחזית שבועית, חודשית ושנתית, מפות קארמתיות, יחסי מטפל-מטופל ועוד. בסיום הקורס מתקיים מפגש פנים מול פנים עם קרני צור, מבחן מסכם והכשרה כאסטרולוג/ית.

נושאי הלימוד בקורס
רום השמיים וכירון – תהליכי התבגרות וריפוי בחיי האדם, ראש וזנב דרקון – גלגולים קודמים חלק א', גלגולי חיים קודמים – חלק ב', מבוא להכנת תחזית אסטרולוגית אישית, תחזית אסטרולוגית – היכרות עם תוכנות שונות וטיפים חשובים, טרנזיטים – השפעות מעברי הכוכבים על מפת הלידה, הכוכבים המרוחקים והשפעתם העולמית, תחזית שנתית, אוראנוס וזעזועי החיים, נפטון ותהליכים רוחניים ארוכי-טווח בחיינו, פלוטו: תהליכים של הארה, תהליכים של אובססיה, יחסי מטפל-מטופל, מפה זוגית ומשפחתית, הכנת תחזית שבועית וחודשית כללית, כסף, בריאות, קביעת תאריך חתונה ועוד, האסטרולוגיה החדשה.
בסיום הקורס ניתן לקבוע פגישה אישית עם קרני צור, ללא תשלום נוסף, להסמכה כאסטרולוג/ית.

 

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ