ייעוץ לימודים חינם!

Isis Israel

המרכז הישראלי לפסיכודרמה ושילוב אמנויות

Isis Israel, המרכז הישראלי והמוביל לפסיכודרמה ושילוב אמנויות, מציע מסלולי לימוד מרתקים בתחום הפסיכודרמה ושילוב אמנויות. המרכז הוקם בשנת 1996 על ידי יעקב נאור, המונחה על ידי החזון לשנות את תפיסת הלימודים השגרתית וליישם גישה חוויתית והתנסותית.
הלימודים מתקיימים בתל אביב!
לימודי פסיכודרמה בשילוב אמנויות מתקיימים בשיתוף היחידה להתשלמויות והדרכה של בית הספר לחינוך, אוניברסיטת בר אילן. 


סדנאות וקורסים
ג'לולוגיה
ליצנות רפואית
לימודי פסיכודרמה ושילוב אמנויות
קבוצות פסיכודרמה
קורס הנחיית קבוצות לארגונים ועסקים

לקוחות אייסיס ישראל
תדיראן, שירותי בריאות כללית, שראל, משרד החינוך, גיתם, ,KPA ,Sit קנת פרמינגר יועצי ניהול, האיגוד הישראלי לניהול משאבי אנוש, צה"ל, פרחי רפואה, קדמה, קרן מוזס ועוד.
 
עקרונות ומטרות 
אייסיס ישראל מונחה על ידי עקרון התאמת הטיפול לאדם, ולא האדם לטיפול. על כן, במהלך הלימודים במרכז מושם דגש בראש ובראשונה על התפתחותו הרגשית של הסטודנט כאדם, ולא על יכולותיו האמנותיות. באייסיס ישראל רואים בכלי האמנותי אמצעי להבעת רגשות בלבד, והוא אינו בהכרח תופס מקום מרכזי בטיפול. בראש סדר העדיפויות של המרכז עומדים, מעבר להכשרה התיאורטית, גם תחומים כמו פיתוח יצירתיות, ספונטניות, הקשבה ויכולת הכלה ורגישות לזולת.

תכנית הלימודים
לימודים במרכז מקנים לסטודנטים כלים לפיתוח יכולתו הרגשית כאדם וכמטפל, תוך רכישת התנסות באמנויות השונות כאמצעי בלבד לצורך בניית התהליך.מרכז Isis רותם את הניסיון הרב שנצבר לאורך השנים בעבודה עם קבוצות ואוכלוסיות שונות בטיפול, הנחיה והדרכה, לטובת עבודה עם ארגונים ועסקים המאמינים בהשקעה ופיתוח ההון האנושי. כל אחת מהסדנאות עוסקת בתחום עיקרי מסוים (קונפליקטים,גיבוש, הגברת יצירתיות,שיפור תקשורת בין-אישית) ומותאמות לצרכים השונים המוגדרים ע"י כל ארגון.

ייחודיות הלימודים
לימודים ב- Isis Israel בנויים בהשראת הגישה המקצועית הבינתחומית בתרפיה הבעתית של פרופ' שון מקניף מארה"ב, פרופ' פאולו קניל משוייץ ופרופ' סטיב לוין מטורונטו, קנדה. גישה זו פותחה באוניברסיטת E.G.S בשווייץ, ובמסגרת שיתוף פעולה בין 18 מרכזי ISIS באירופה וארה"ב. אייסיס ישראל חבר בארגון הגג של רשת מרכזי אייסיס -  The International Network of Expressive Arts Therapy Centers. הארגון מקיים את ה- SPRING SYMPOSIUM המופק בכל שנה על ידי אחד מהמרכזים המשתייכים לארגון ובכך מאפשר התנסות והחלפת מידע מקצועי וחדשני בתחום התרפיה בשיטת  Expressive Art Therapy - EXAT. כמו כן, חבר אייסיס ישראל בארגון FEPTO - האיגוד לפסיכודרמה היוקרתי האירופאי, המאגד מוסדות הכשרה בפסיכודרמה.

סגל המרצים והמנחים
סגל המרצים והמנחים במרכז מורכב מאנשי מקצוע מהשורה הראשונה, בעלי תואר שני/שלישי ומעלה, כולם בעלי מוניטין בתחומם, המלמדים במוסדות להשכלה גבוהה בארץ ובחו"ל. בראש סגל ההוראה וההנחיה עומד יעקב נאור, מחלוצי תחום הפסיכודרמה בארץ, ממקימי האיגוד הישראלי לפסיכודרמה, האיגוד האירופאי לפסיכודרמה (FEPTO), משמש כחבר וועד מנהל באיגוד ויו"ר וועדת ההסמכה באיגוד הישראלי לפסיכודרמה וכחבר בצוות הדירקטורים של ארגון Isis הבינלאומי.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ