ייעוץ לימודים חינם!

המרכז ללימודי אייפק

המקום המדויק ללימודי הכשרה למטפלי אייפק

המרכז ללימודי אייפק מציע לימודי מטפלי אייפק. הלימודים כוללים תכנית הכשרה ממוקדת המאפשרת התפתחות וקורסים מתקדמים המועברים על ידי מפתח השיטה ד"ר אורי קניג.

הלימודים מתקיימים בתל אביב, חיפה וירושלים (לנשים בלבד)!

מסלולי לימוד
קורס הסמכת מטפלים בשיטת אייפק (IPEC)
קורס יחסי מטפל מטופל
קורס קינסיולוגיה
קורס מוח אחד

מידע נוסף על שיטת אייפק
שיטת IPEC (אייפק) היא שיטת טיפול אנרגטית לקשיים פיזיים ורגשיים. השיטה מהווה פריצת דרך בתפיסתה וביעילותה. משמעות ראשי התיבות IPEC  Integrated Physical Emotional Clearing, ובעברית: ניקוי/איזון פיזי רגשי משולב. שיטת אייפק פותחה ע"י ד"ר אורי קניג, פסיכולוג קליני, העובד בדרום קליפורניה משנת 1997. השיטה מתבססת על שילוב בין גישה טיפולית מערבית ועקרונות ריפוי הוליסטיים: טיפולים באנרגיה, פסיכולוגיה, קינסיולוגיה, רפואה סינית (אקופונקטורה), כירופרקטיקה ועוד. טיפול אייפק שייך לקבוצה מצומצמת של גישות טיפוליות המתמודדות עם מכלול של סימפטומים, מחלות וקשיים בצדדים הפיזיים, הנפשיים ו/או הרוחניים המפריעים לאדם.
 
טיפול אייפק שייך למקצועות הטיפול הפסיכו-נוירו-אימונולוגיים. טיפול הרואה את האדם בראיה ההוליסטית אשר לפיה האדם הוא מערכת שבה קיימת זרימה מתמדת של אנרגיה בין כל חלקיה, גוף ונפש כאחד. זו מערכת הבנויה מרבדים שונים הנמצאים בתקשורת (כימית, עצבית ואנרגטית) ובהשפעה הדדית זה על זה. הטיפול הוא באדם ולא בסימפטום. תהליך האבחנה לפי שיטת האייפק נעשה באמצעות דו שיח עם גוף המטופל על ידי ביופידבק של מערכת השרירים (Muscle Test) הנותן תמונה מלאה של מערך אנרגיית המטופל ברמה האנטומית, פיזיולוגית, רגשית, מנטלית ורוחנית. תהליך הטיפול כולל שחרור החסימות הקיימות אל מול הנושא המטופל דרך התערבויות טיפוליות בלתי פולשניות. 
 
טיפול אייפק הוא טיפול מיוחד גם בשל השימוש שהוא עושה במילים הכתובות והמדוברות: הטיפול מתבסס על האנרגיה שמעוררות בנו המילים והתדר שלהן. אחד החלקים החשובים בטיפול הוא כתיבת הפתק הטיפולי – הפתק המכיל בתוכו את המילים המתארות את הבעיה וההקשרים או המקורות שלה באופן הייחודי וספציפי למטופל. כחלק מהטיפול, המטפל מסייע למטופל לשנות דפוסי חשיבה וגישה, ומעודד את האדם לקחת אחריות מלאה על חייו וכמובן על בריאותו ועל החלמתו ולהיות שותף פעיל בטיפול.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ