ייעוץ לימודים חינם!

המרכז הישראלי לטכנולוגיה ותקשורת

קורסי מחשבים ותקשורת

המרכז הישראלי לטכנולוגיה ותקשורת הוקם במטרה להוות את גוף ההדרכה המוביל בישראל ועל כן מעסיק את טובי המרצים המחזיקים בהסמכות המקצועיות הגבוהות ביותר בתחומי הלימוד המוצעים ומקנה חווית לימודים איכותית ומיוחדת.

הכשרת מפתח תוכנה מוסמך Microsoft בסביבת .NET
מסלול המיועד לחסרי רקע בתחום התכנות. לימודים במסלול זה מתקיימים במתכונת של לימודי ערב, פעמיים בשבוע, ונפרסים על פני 428 שעות אקדמיות. קורס מפתח תוכנה מוסמך Microsoft בסביבת .NET מביא את התלמידים לידע הנדרש למעבר 3 בחינות ההסמכה החיצוניות של חברת מייקרוסופט הבינלאומית. הלימודים כוללים את הטכנולוגיות החדישות ביותר בתחום ביניהן .NET, Framework 3.5 ו- Visual Studio 2008.

קורס מומחה אבטחת תקשורת בסביבת IP
קורס המיועד לחסרי רקע בתחום. לימודים במסלול זה מתקיימים במתכונת של לימודי ערב, פעמיים בשבוע, ונפרסים על פני 255 שעות אקדמיות. הקורס מכשיר את התלמידים ל- 4 הסמכות יוקרתיות ובינלאומיות של חברת Cisco וחברת Check-Point העולמיות. הקורס כולו מתקיים במתכונת Safe-Track, הסולל לתלמיד דרך בטוחה להצלחה במבחני ההסמכה, בהתחייבות.

קורסים נוספים

MCITP  - מומחה תשתיות ואבטחת מידע 
קורס תחזוקת מחשבים וטכנאי רשתות תקשורת
+ MCITP: Enterprise 2008 Support Technician/A  
Check Point Security Administration NGX- CCSA, CCSE
CCNA Safe-Track
CCNP Safe-Track - מסלול ערב

תוכניות הלימוד
המרכז הישראלי לטכנולוגיה ותקשורת מציע מגוון מסלולי לימוד בתחומי הטכנולוגיה והתקשורת, ומהווה מרכז הדרכה ייחודי הפונה למעוניינים לרכוש ידע מקצועי וניסיון נדרש לצורך קבלה לעבודה כמו גם למעוניינים בשדרוג הידע המקצועי. במטרה להוות את גוף ההדרכה המוביל בישראל מעסיק המרכז את המרצים הטובים ביותר בכל תחום לימוד, משלב בין ידע תיאורטי נרחב וניסיון מעשי עשיר ומקנה לכל תלמיד חווית לימודים ייחודית ומרתקת. המרכז הישראלי לטכנולוגיה ותקשורת מחויב לתת את המענה הנכון והמקיף ביותר ללקוחותיו. 

למרצים המלמדים במרכז הסמכות מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר בתחום וכן בהסמכת הדרכה בכירות: MCT ,CCAI ,CCSI. מרצי הקורסים השונים העבירו מאות קורסים במגוון נושאים בחברות במגזר העסקי, צה"ל, אוניברסיטאות, מכללות וגופים ציבוריים ופרטיים. מרצי המרכז הישראלי לטכנולוגיה ותקשורת מתמחים בהכשרת עובדים החל מבניית הידע המלא והניסיון הנדרש לצורך קבלה לעבודה וכלה בשדרוג הידע המקצועי. במקרה של חוסר שביעות רצון מרמת ההוראה יתן המרכז החזר כספי מלא. 

בלעדי במרכז הישראלי לטכנולוגיה ותקשורת - CCNP Regional Academy
המרכז הישראלי לטכנולוגיה ותקשורת (IITC) היא אקדמית Cisco בעלת ההסמכה הבלעדית בארץ להעברת מסלול ה- CCNP, כאשר הבלעדיות על התוכנית ניתנה למרכז בזכות הצלחתו של מנהל תחום תקשורת נתונים, מר יוני סלוקי, במעבר בחינות ההסמכה הייחודיות והבכירות של Cisco להדרכת CCNP.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ