ייעוץ לימודים חינם!

HIT מכון טכנולוגי חולון

קורס תקשורת חזותית / לימודי עיצוב גרפי

HIT מכון טכנולוגי חולון מציע לימודי עיצוב תקשורת חזותית במסלול לימודים ייחודי ומקיף המקנה תעודת גמר מטעם היחידה ללימודי חוץ ב-HIT מכון טכנולוגי חולון. בעולם בו התקשורת הפכה לחלק אינטגראלי מחיינו והשיח הציבורי סובב סביב עולם מסרים ויזואלי, הופך תפקידו של הארט-דיירקטור למשמעותי מאי פעם. לימודי עיצוב גרפי / תקשורת חזותית ב- HIT עוסקים בתהליכים המתרחשים החל מגיבוש קונספט רעיוני-עיצובי, עד הבאתו לכדי מוצר גרפי מוגמר.

מטרת התוכנית
תוכנית הלימודים נועדה להכשיר את בוגריה להיות יוצרים ומעצבים במדיומים שונים. עם תום המסלול יוכל הסטודנט להשתלב בשוק העבודה הרלוונטי, כמעצב המוביל תהליכים, קובע קו עיצובי ומשפיע על הסביבה החזותית.

בוגרי התכנית יקבלו את מכלול הכלים הנדרשים לפיתוח יכולת חשיבה ועבודה עצמאית, הן כשכירים והן כעצמאים. במסגרת הלימודים יקבלו הסטודנטים הכוונה בהכנת תיק עבודות, שישמש בסיס לקבלה עבודה בתחום, או להמשך לימודים במסגרת אקדמית.

קהל יעד
לימודי תקשורת חזותית מיועדים לאנשים המעוניינים לקחת חלק בעולם העיצוב העכשווי, ולהכיר את שפת הדיבור המרתקת העוסקת באסתטיקה של עולם המסרים. תוכנית הלימודים פונה לבעלי רצון ליצור ולבטא את עצמם באמצעים ויזואליים מגוונים ולרכוש את הכלים הדרושים לפיתוח יכולותיהם האישיות, לבעלי אוריינטציה גרפית קלאסית המעוניינים לעסוק בעיצוב מוצרים שונים לדפוס, ולאנשים בעלי אוריינטציה בניהול קריאטיבי של צוות.

משך ומתכונת הלימודים
לימודי תקשורת חזותית ב- HIT נמשכים כ- 15 חודשים ונפרשים על פני 315 שעות לימוד אקדמיות. הלימודים מתקיימים פעמיים בשבוע בשעות הערב. התכנית נפתחת בחודשים מרץ ואוקטובר. פתיחת התכנית מותנית במס' נרשמים.

תנאי קבלה
12 שנות לימוד
ריאיון קבלה אישי

בין הנושאים הנלמדים במסלול
לימודי תקשורת חזותית מקיפים מגוון נושאים בעיצוב תקשורת חזותית, תוך היכרות עם המדיומים השונים. התכנית מעניקה לסטודנטים יכולת מעשית, הבנה וניתוח של עבודות עיצוב, וכמו כן ידע טכני ותיאורטי בתחום. בין הנושאים הנלמדים: היכרות עם עולם עיצוב התקשורת החזותית ועם כלי הביטוי השונים, שיעורים טכניים ומעשיים בתוכנות חדשות לעיצוב גרפי, פיתוח יכולות טכניות ואמצעי ביטוי מגוונים, שיעורי סטודיו ליצירת דימויים, מבנה וקומפוזיציה, הכשרה בתוכנות מחשב עדכניות.

כל תלמיד יעסוק בשני פרויקטים בעלי היקף רחב, המיישמים באופן מקיף את כל הנושאים שנלמדו במהלך הקורסים השונים, שיעמדו בסטנדרטים המקובלים בתחום ויהוו את אבן היסוד לתיק העבודות, שייבנה במהלך השיעורים המסכמים. קיימת אפשרות לתוספת סמסטר נוסף של התמחות בעיצוב מדיה אינטראקטיבית.

סגל המרצים
סגל המרצים במסלול כולל צוות מורים מנוסה מתחום העיצוב ב-HIT מכון טכנולוגי חולון, במוסדות אקדמיים אחרים, או בתחום המעשי של עבודות העיצוב.

תעודות והסמכות
לעומדים בדרישות התכנית תוענק תעודת גמר בעיצוב תקשורת חזותית מטעם היחידה ללימודי חוץ ב-HIT מכון טכנולוגי חולון.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ