ייעוץ לימודים חינם!

HackerU | האקריו

בוגרים ממליצים

כלל ההמלצות בעמוד התקבלו ממכללת האקר-יו ואינן תחת אחריות "ניב רווח - ייעוץ לימודים וקריירה".

לידור מיכאלי, בדיקות תוכנה QA ב-2016
HackerU מקום מעולה, נותנים את הכלים להתקדם ולהיכנס לעולם ההייטק. שלומי חגולי מרצה מצוין שדוחף להצלחה כל סטודנט שלו, לא מוותר ורואה את הפוטנציאל בכל אחד מהסטודנטים. כיום אני עובדת בחברת- Matific.


יניב גולדבנרג, שיווק באינטרנט ב- 2016
רציתי להודות ל- HackerU ולדניאל כהנוב בפרט על מקצועיות ויחס אישי יוצא דופן. לא ידעתי למה לצפות מהקורס והופתעתי לטובה מהכל: הצוות המקצועי, הכיתה, האווירה ואיכות השיעור. קיבלתי את כל הכלים והידע שהייתי צריך בשביל להצליח בשוק העבודה. כיום אני עובד בחברת Ranky כמנהל קמפיינים בגוגל.


מאור קצב, פיתוח אפליקציות, ב- 2015
הקורס היה מעניין ומאתגר. למדנו את כל הבסיס לפיתוח אפליקציות. פיתחנו שני פרויקטים מעניינים במהלך הקורס ב- JAVA שעזרו לי להבין את עולם הפיתוח ועוזרים לי היום בתפקידי הנוכחי כמפתח JAVA בחברת- Revizar.


לנה ברולבסקי, פיתוח אפליקציות ב-2016
למדתי עם מורים מדהימים, שהיו מוכנים לעזור בכל שאלה, תמיד נתנו כיוונים למחשבה ואת הכלים הדרושים להתחיל לפתח אפליקציות, גם אחרי שהקורס נגמר! הקורס היה ארוך, אך כל שלב היה מהנה וחוויתי. כיום אני מפתחת אפליקציות בחברת- Internet Chess Club.


מתי עג'מי, ניהול רשתות ואבטחת מידע ב- 2015
המרצים ב- HackerU מעולים, נותנים ועוזרים מכל הלב לסטודנטים.
מחלקת ההשמה עזרה לי למצוא עבודה מיד בסיום הקורס בעיריית תל אביב.
למי שרוצה להתקדם ולהתפתח בתחום ניהול רשתות ואבטחת מידע HackerU זה המקום.


אורן דור, אנימציה בתלת מימד ב- 2016
הגעתי לקורס עם ניסיון, ונרשמתי כדי להרחיב את הידע. כל אחד ואחד מצוות המורים היה מקצועי ומסור, היה תענוג ללמוד איתם. הידע שלי גדל במספר רמות. כיום אני עובד כעצמאי.


גיא תומר, תכנות .NET ב- 2015
הגעתי ל- HackerU אחרי שביליתי כמה שנים באוניברסיטה והבנתי שעם מה שלומדים שם אי אפשר להשתמש בחיים האמתיים וצריך ללמוד הרבה דברים מחדש. עשיתי את הקורס, ובסופו המרצה המליץ עליי, מצא לי עבודה בחברת- HD Pro, ומאז אנחנו עובדים ביחד.


רודי אוליאל, שיווק באינטרנט ב- 2016
אני מודה לדניאל המרצה על כל ההסברים והכלים שהוא העביר לנו במהלך הקורס. הקורס ב- HackerU מאפשר להתמקצע ולהתקדם בתחום. כיום אני עובד כעצמאי בתחום.


דוד זלמנסון, תכנות .NET ב- 2015
בקורס למדתי שפות תכנות שמאוד עוזרות לי בתפקיד הנוכחי. אני מודה למרצים של הקורס שלימדו חומר טוב ועזרו לי עם כל שאלה ובעיה. אני מאוד נהנה מהעבודה שלי וממליץ בחום על HackerU. כיום אני עובד בתחום בחברת- HD Pro.


מרים לרמן, פיתוח אפליקציות ב- 2016
סיימתי את הלימודים ב- HackerU ומיד לאחר סיומם התחלתי לעבוד בתחום. מחלקת ההשמה של HackerU סידרו לי עבודה בחברת- SalesTeach. אני מאוד מרוצה מהקורס ואני מאוד ממליצה על HackerU ועל קורס פיתוח אפליקציות.


נועה רגב, בניית אתרים ב- 2015
נהניתי מאוד מהלימודים, קיבלתי יחס טוב, והמקום והכיתה היו נעימים. אהבתי מאוד את צורת הלימוד! כל מספר שיעורים חילקו לנו שאלונים וביקשו מאתנו לספר אם יש דרך לשיפור הקורס. כיום אני עובדת כעצמאית.


ליזה מנסקי, אנימציה בתלת מימד ב- 2017
תמיד אהבתי מאוד לצייר, רציתי להחיות את הדמויות, להמציא משהו משלי, ולהוסיף להם משהו אמיתי. חיפשתי באינטרנט מקום ללמוד, אמרתי שננסה ונתחיל, באתי ונורא אהבתי את הרצינות ואת האפשרות של קורס מיון שבודקת אם אני באמת אוהבת את התחום. כיום אני עובדת כעצמאית.


דרור גיאת, בדיקות תוכנה ב-2017
היה לא קל למצוא עבודה, אך החבר'ה ב- HackerU עזרו לי מאוד. המרצים היו מעל ומעבר, נהניתי מאוד, ועכשיו הגיע הזמן לרוץ קדימה. הייתי ממליץ על התחום מכיוון שיש בו הרבה כיוונים להתפתח, ללמוד אף פעם לא מזיק. כיום אני בודק תוכנה בחברת- Ezugi.


קורין צ'ין, שיווק באינטרנט ב- 2015
אני ממליצה לעשות את הקורס הזה, זה קורס מאוד מקיף שבאמת נותן בסיס טוב להמשך עבודה טובה וראויה, כיום אני עובדת בחברה של פיתוח אפליקציות- LTG בתפקיד משווקת באינטרנט, את התפקיד קיבלתי באמצעות מחלקת ההשמה.


יהב עטיה, פיתוח אפליקציות ב- 2017
הגעתי ל- HackerU דרך חבר, לא התאכזבתי. אני מרוצה מהקורס ומהמרצה. מבחינת הידע שקיבלתי בקורס הגעתי למקומות שאליהם כיוונתי. כיום אני עובד כעצמאי.


דורון רוזן, קורס לינוקס ב- 2016
"קורס Linux ב- HackerU הועבר בצורה מצויינת וכלל הרבה חומר פרקטי לעבודה מעשית. המרצים הוסיפו המון ידע מהניסיון שלהם בשטח, מה שעזר להבנה טובה יותר של החומר. כיום אני מנהל פרויקטים בחברת- Polycom".


עמית סידי, קורס לינוקס ב- 2017
לאחר סיום הקורס מיד כיוונו אותי למחלקת ההשמה ולאחר תקופה קצרה התחלתי ללכת לראיונות עבודה עד שלבסוף מצאתי עבודה בחברת- Digi Trust, שממנה הייתי הכי מרוצה. רציתי להגיע תודה ל- HackerU  ולמרצים, שכיוונו אותי ועזרו לי להגיע למה שאני היום.


משה ברגר, ניהול רשתות ואבטחת מידע ב- 2016
הלמידה בקורס העשירה לי את הידע בתחום. כרגע אני עובד בתמיכה טכנית בחברת- Check Point ומקווה להתקדם ולהיות מתכנת. ממליץ בחום לבוא ולהתרשם.


דימה מקווצקי, תכונת .NET ב- 2017
המרצים המנוסים העשירו לי את הידע, מרמה של חוסר ידע בתחום לשליטה מלאה בתוכנה. הפרויקטים בקורס תרמו רבות לניסיון וכיום אני בונה אתרים בחברת- Advanced Web Solutions.


אנדריי גינדין, קורס לינוקס ב- 2018
אני רוצה לציין לטובה את היחס החם, התמיכה והמקצועיות של המרצה, רכזות הקורס וכמובן צוות ההשמה שסייעו לי וליוו אותי עד למציאת עבודה, בזכותם אני עובד בחברת- HostCenter. בקיצור HackerU בהחלט בית ספר שווה ומוצלח. אם אני אמשיך לקורסים נוספים, אני יודע היכן זה יהיה.


אליחי ביזאוי, קורס לינוקס ב- 2018
הסיבה בגללה אני ממליץ על הלימודים ב- HackerU היא המרצים המדהימים שעוזרים מעל ומעבר, הצוות הניהולי ומחלקת ההשמה שעוזרים לבוגרים ומסייעים בחיפוש עבודה, כיום אני עובד בחברת- O-me כמנהל רשתות. על כך אני רוצה להודות ל- HackerU.


ירדן יעקובוב, ניהול רשתות ואבטחת מידע ב-2016
הקורס מתמקד בכל מה שצריך לעולם ההייטק, Linux, אבטחת מידע  CCNA ו- Windows.
לצ'ק פוינט החברה הגדולה ביותר לאבטחת מידע בה אני נותן תמיכה ומידע לעסקים וללקוחות בעולם הגעתי דרך HackerU.


חנה ציטרון, עיצוב גרפי וחווית משתמש ב- 2016
הקורס היה מקיף ומקצועי, רכשתי כלים רבים ולמדתי תוכנות רבות שמשרתות אותי כרגע בעבודתי בתחום, כמו כן אני שמחה לציין לטובה את שירות מחלקת ההשמה, קיבלתי שירות טוב ובסופו של תהליך גם מצאו לי עבודה כמעצבת גרפית בחברת- אליטא.


שיראל אברג'יל, עיצוב גרפי וחווית משתמש ב- 2017
"כל החומר הנלמד מועבר בצורה ברורה ומעמיקה. כחודשיים לאחר סיום הקורס מחלקת ההשמה עזרה לי למצוא עבודה במשרד פרסום- SIMI GROUP.


חזי דמרי, פיתוח אפליקציות ב- 2015
אני ממליץ על הקורס בעיקר בגלל מסלול הבוקר, שמתאים לאלו שלא עובדים או עובדים במשרה חלקית. בעזרת המרצה והמתרגל המקצועיים בתוך 4 חודשים פלוס מינוס התחלתי לעבוד כמתכנת Android בחברה תוססת וצעירה (Gini-Apps).


עידן משה, פיתוח אפליקציות ב- 2017
התחברתי מאוד לתחום, לאווירה בקורס ולמרצה. הכרתי את HackerU  בכנס השחרור שלי, התעניינתי, התרשמתי ונרשמתי לאחר שבדקתי, חקרתי, חיפשתי וקיבלתי המלצות מחברים שלי. מצאתי שהמקום הוא מעולה ויש המון המלצות. ממליץ גם לכם. כיום אני עובד בחברת- CR Net Roads כמפתח אפליקציות.


אייל גל, שיווק באינטרנט ב- 2016
"את הכניסה שלי לעולם האינטרנט קיבלתי בזכות HackerU. הקורס נותן כמויות של ידע מעשי איתו אפשר לרוץ ולהתחיל לעבוד. לעבודה הראשונה שלי הגעתי בעזרת HackerU, כיום אני עובד ב- "Go Internet Marketing" - מנהל קמפיינים של Google".


אריאל אנסבכר, שיווק באינטרנט ב- 2015
תוך כדי הלימודים מצאתי עבודה במשרד עורכי דין שמתמחה בדיני אינטרנט, זכויות יוצרים וכדומה. התפקיד שלי שם הוא להיות מנהל ניו-מדיה, כל התחום של שיווק באינטרנט, כל ההכשרה שלי למדתי פה בהאקריו במכללה על ידי שורה מעולה של מרצים.


דרור יוגב, תכנות .NET ב- 2016
"מאז היותי קטן, תחום התכנות משך אותי. אחרי 16 שנים בצבא החלטתי לעצור וללכת לכיוון הלימודים. שיטת הלימודים ב- HackerU עזרה לי ללמוד עוד בזמן הצבא. שבועיים לפני סיום הלימודים מצאו לי עבודה בחברת- HD Pro ואני מאוד נהנה.


הראל בוקובזה, אנימציה בתלת מימד ב- 2017
קורס אנימציה בתלת מימד ב- HackerU  הוא קורס נהדר שבו לומדים לעבוד ולהצליח בתעשיית האנימציה. הקורס היה מאוד מועיל ועזר לי להבין את תעשיית האנימציה, נהניתי מאוד מתקופת הלמידה שלי וכיום אני עובד כעצמאי.


מארק דובוסקי, בדיקות תוכנה ב- 2017
סיימתי לא מזמן קורס בדיקות במככלה, מומלץ לכל מי שרוצה יחס אישי ותמיכה לאורך כל הדרך.
הקורס מלמד את כל החומר הרלוונטי למקצוע הנ"ל.


יפית חג'בי,
מכללה מס' 1! מרצים מקצועיים, נשארים איתך בקשר כשצריך גם לאחר סיום הלימודים, ממליצה בחום!


שרון יוסף, שיווק ב- 2017
הגעתי להאקריו בעקבות המלצת חבר שלמד שם, אני לא הייתי סגורה על מה כדאי לי ללמוד וחייבת לציין שבפגישת הייעוץ כבר עזרו לי למצוא את הנישה המתאימה לי ובחרתי בקורס שיווק באינטרנט, קורס ערב.
ומרגע שלב המיון, (למי שלא יודע זהו שלב שבו אתה מכיר את הנושא בכמה שיעורים כלליים ולאחר שאתה עובר מבחן אתה מחליט אם הנושא של הקורס מתאים לך), ועד לסיום הקורס נתקלתי במרצים מעולים ומקצועיים שדואגים שתבין את החומר ואם לא הבנת תמיד ניתן לפנות אליהם בשאלות ובעזרה, וגם לאחר שסיימת את הקורס.
לאורך כל הקורס מלווים אותך רכזי הקורס שתמיד פנויים לכל עזרה והכוונה, ולאחר סיום הקורס מיד מחלקת ההשמה דואגת לכוון אותך מעזרה בכתיבת קורות החיים ועד איך להתלבש לראיון עבודה!
וכמובן שחלק מהקורס זה הסטאז' שבוא אתה לומד איך ליישם את כל הכלים שלמדת במהלך הקורס, אני זכיתי ללמוד מהגדולים מכולם מח' השיווק של מכללת האקריו!
בקיצור מכללת האקריו - לא תתחרטו!


סטאס חארסונסקי, בדיקות תוכנה ב- 2018
נרשמתי להאקריו אחרי היותי שנתיים אנאליסט , תמיד חיפשתי את כיוון ההייטק ואז קראתי קצת על הקורס, על המכללה ועל אחוזי ההשמה בתחום, נרשמתי, ובתור אב ל2 אני חייב לציין שהיו חששות, לפני סיום הקורס התחלתי בתהליך שליחת קו''ח וכחודש לאחר מכן כבר התקבלתי לחברת קוואליטסט שדרכם אני עובד כיום באלביט. מציע לכל המתלבטים והשנויים במחלוקת פשוט לעשות את זה כי הדרישה גבוה, החומר מעניין, והמרצים נדירים.


אתי מגן, שיווק באינטרנט ב- 2017
נרשמתי להאקריו בגלל הסילובוס והתכנים שהציעו בקורס -עיצוב גרפי ,הקורס כלל לימודי ui ux. המרצה שלי ינון אורן היה מדהים, לימד אותנו לא רק איך להשתמש בתוכנות אדובי, אלא הרבה מעבר על עיצוב, תורת העיצוב והאופן הפרקטי בו ניתן להשתלב בתעשייה. החוויה הייתה טובה מאוד, אין ספק שצריך להשקיע המון שעות עבודה ולימוד בבית אך זה משתלם (עיצוב הוא עיסוק מגוון שתמיד משתנה ומתפתח אין סוף ללמידה).


אפרת גברון, אנימציה ב- 2017
אני הגעתי ל-HackerU בלי שום רקע בתחום חוץ מאהבה גדולה לאנימציה. מהרגע הראשון בקורס המיון המרצה החדיר בי את ההתלהבות והתשוקה שבזכותם אני היכן שאני היום, עובדת בתור פרילאנסרית בתחום האנימציה הממוחשבת. חלק מהעבודות שעשיתי ועדיין אני עושה קיבלתי דרך המרצים המעולים והמקסימים במכללה, כולם רציניים ומקצועיים ונכונים לעזור בכל שאלה ודבר שצריך בין אם זה במהלך הלימודים עצמם עד שלב חיפוש העבודה.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ