ייעוץ לימודים חינם!

HackerU | האקריו

קורס שיווק באינטרנט, קידום אתרים ורשתות חברתיות

האקר יו מציעה קורס שיווק באינטרנט קידום אתרים וסל הכלים השלם לו אתה זקוק על מנת להצליח בעולם השיווק הדיגיטלי בתחום שרבים כבר הבינו את הפוטנציאל העצום הטמון בו להצלחתם והצלחת העסק שלהם.

מכללת האקריו מציעה לימודים במגוון סניפים: חיפה, רמת גן, ירושלים ובאר שבע. יש להתעדכן מול המכללה היכן תוכלו לרכוש הכשרה זו!
הקורס מוכר לתשלום בפקדון לחיילים משוחררים בסניפי רמת גן, חיפה וירושלים.

תחום השיווק
אם בעבר עולם השיווק היה ממוקד טלוויזיה, רדיו ושאר אמצעי תקשורת, הרי שכיום תחום השיווק הולך ומתפתח בקצב מסחרר דווקא באספקט הדיגיטלי. בעלי עסקים רבים מבינים את כוחה של הרשת והשפעתה על הצרכנים, ומסגלים לעצמם הרגלי שיווק ואסטרטגיות מתקדמות ברשתות החברתיות, באתרי אינטרנט מובייל, אפליקציות, קמפיינים ממומנים ואורגנים וכן מפעילים עוד שורה ארוכה של אפשרויות העומדות בפניהם.

תכנית הלימודים
בזמן הקורס או לאחר סיומו, תוכל לגשת למבחני ההסמכה של גוגל, לעבור אותם בהצלחה ולהתקבל בקלות למקום העבודה החדש שלך כמקדם אתרים, בונה אתרים בוורפרדס, מנתח אנליטי, מקדם מדיה חברתית, קניין מדיה ועוד. האפשרויות הן רבות והכלים שתרכוש בקורס יסייעו לך לסלול את הדרך לקריירה מבטיחה כעצמאי או כשכיר. בתום הקורס תדע כיצד לעבוד מול מחלקות ולקוחות, לגבש רעיון פרסומי, כתיבה שיווקית באינטרנט ליצור אסטרטגיית שיווק באינטרנט מקיפה ועוד.
 
נושאי הלימוד
  • שלב המיון – בשלב זה תיחשף ליסודות עולם השיווק הדיגיטלי; החל ממונחים כלליים וסקירת פלטפורמות הפרסום הקיימות, מבוא לקידום אתרים, סקירת רשתות חברתיות, קידום ממומן ועוד.
  • קורס מורחב - הכרת ה- Wordpress, HTML+CSS, חווית משתמש – UX, כתיבה שיווקית וקופירייטינג, ניהול וקידום אתרים במובייל, התנהלות מול לקוחות, רשתות חברתיות – אורגני וממומן, Google Adwords (PPC), סדנת העשרה בנושא E-Commerce וכן יועברו הרצאות אורח של מרצים מובילים בתעשיית הדיגיטל הישראלית כחלק מתכנית HackerLive בנושאים כגון קנייה ומכירת מדיה, היבטים משפטיים, דיוור אלקטרוני, בורסת הפרסום ועוד. נוסף לאלו יוקדשו 150 שעות לימוד אקדמיות נוספות לפרויקט מעשי שיסייע לך להביא לידי ביטוי את נושאי הלימוד אליהם נחשפת במסגרת הקורס. 
משך הלימודים ומתכונתם
  • שלב המיון – אורך כ-20 שעות אקדמיות. מטרתו הינה לחשוף אותך לתכני המבוא והיסוד של תחום השיווק באינטרנט ולאפשר לך לא רק לטעום מהם, אלא גם לבחון את התאמתך לקורס. במידה ולא תעבור את שלב המיון מכל סיבה שהיא – יוחזר אליך סכום שכר הלימוד ששילמת בגין שלב זה. כך, ניתנת לך ההזדמנות לחוות את הקורס, את המרצה והחומר הנלמד ללא סיכון כספי!
  • קורס מורחב – 480 שעות לימוד אקדמיות במסגרתן תצא לצלילת עומק לחומר הנלמד, בנושאים שהוצגו לעיל. מלבד שעות לימוד אלו תהנה מ-150 שעות לימוד שיוקדשו כולן אך ורק לפרויקט מעשי פרקטי הנדרש לך על מנת שתוכל להביא את יכולותייך ואת בקיאותך בחומר הנלמד לידי ביטוי. עוד כדאי לדעת, שהחברה מתחייבת מול הסטודנטים שלה על פי חוזה למציאת עבודה בתום הקורס!
קורס שיווק באינטרנט נערך בשתי מתכונות לנוחיותך האישית; קורס בוקר אינטנסיבי הנפרש על פני 5.5 חודשים ומתקיים שלוש פעמים בשבוע בין השעות 9:00-16:30. נוסף לכך תוכל לבחור ללמוד במסלול הערב הנפרש על כ-13 חודשים, פעמיים בשבוע בין השעות 17:30-21:30.

 תנאי קבלה
עוד לפני שתגיע לשלב המיון, יהיה עליך לעבור ראיון אישי ופגישת ייעוץ מול יועץ לימודים מטעם האקריו – במסגרת הפגישה תלמד על הקורסים והמסלולים השונים, חומרי הלימוד וההתחייבות החוזית לעבודה. הקורס עצמו מתאים הן לחסרי ניסיון בעלי פוטנציאל גבוה להצלחה והן לבעלי רקע בתחום המבקשים להרחיב את אופקיהם בעולם השיווק הדיגיטלי.
 
תעודות והכשרות
HackerU מעניקה לסטודנטים שלה תעודת גמר של מנהל מדיה חברתית ושיווק דיגיטלי, כמו גם את האפשרות לגשת לבחינות ההסמכה הבינלאומיות היוקרתיות של Google ו-Facebook.
 

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ