ייעוץ לימודים חינם!

HackerU | האקריו

קורס בדיקות תוכנה - Q.A

אחד הפרמטרים החשובים ביותר כשזה נוגע למוצר טכנולוגי כלשהו (לדוגמא, תוכנה) הוא האיכות שלו. תהליכי בדיקות התוכנה הם מורכבים וארוכים ומלווים את המוצר לכל אורך חייו. תפקידם של בודקי תוכנה הוא חשוב מאין כמותו והם מהווים סמכות ארגונית בכל הקשור בנהלי עבודה, פיתוח כלים חדשים והגדרות ארגוניות שונות. אנשי מקצוע אלו הם נכס של ממש עבור הארגון – מה הפלא שהדרישות לבוגרי קורס בדיקות תוכנה QA רק עלו?

מכללת האקריו מציעה לימודים במגוון סניפים: חיפה, רמת גן, ירושלים ובאר שבע. יש להתעדכן מול המכללה היכן תוכלו לרכוש הכשרה זו!

קהל היעד
  • חסרי רקע בתחום המעוניינים לפרוץ לעולם ההיי-טק
  • בעלי רקע המבקשים להעמיק את הידע שברשותם
  • אנשי מקצוע המעוניינים לבצע הסבה מקצועית
  • לאלו שאינם מעוניינים לבזבז זמן בין סיום הלימודים למציאת עבודה
  • כאלו שהטכנולוגיה היא חלק בלתי נפרד מהם!
 תכנית הלימודים
תכנית הלימודים ב- HackerU מורכבת משני שלבים; ראשית, יש לעבור ראיון אישי עם יועץ לימודים מקצועי מטעם האקריו. לאחר הריאיון תשתלב בשלב מיון ראשוני הכולל 20 שעות לימוד אקדמיות במסגרתן תזכה להצצה ראשונית לעולם בדיקת התכנה. אמנם מדובר בשלב מיון, אך החברה רואה בשלב זה הזדמנות עבורך לבדוק אותה ואת התאמתך לקורס. במידה ולא תצלח את שלב זה, יוחזר אליך במלואו שכר הלימוד ששילמת בגין שלב המיון. באותה נשימה, אם תצלח את שלב המיון תזכה למלגת לימודים על סך 7,000 ₪ והבטחה חוזית להשמה בשוק העבודה.

נושאי הלימוד
מבוא לתכנות ופיתוח בטכנולוגיות WEB, תכיר את יסודות המחשוב והתקשוב, בדיקות תוכנה ומתודולוגיות QA, בדיקות במתודולוגיית AGILE, מסדי נתונים, תלמד פיתוח אוטומציה לבדיקות וכן תעבור סדנת הכנה לראיונות עבודה בשוק העבודה ותזכה להכנה מקיפה לבחינת ההסמכה הבינלאומית היוקרתית ISTQB.

משך הלימודים ומתכונתם
בפניך תעמוד האפשרות לבחור מבין שתי מתכונות לימוד לנוחיותך המרבית. סך כל שעות לימוד הקורס הינו 375 שעות לימוד אקדמיות כאשר מתוכן 20 שעות קורס מיון.

קורס בוקר – ארבעה חודשים, שלוש פעמים בשבוע.
קורס ערב – תשעה חודשים, פעמיים בשבוע.

אפשרויות תעסוקה

החברה מתחייבת על פי חוזה מול הסטודנטים העוברים את שלב המיון, להשמה בשוק העבודה בתום ההכשרה המלאה.

תעודות והכשרות
במסגרת הקורס תזכה לסדנת הכנה לראיונות עבודה מטעם החברה; כולל כתיבת קורות חיים אישית, העברת סימולציות של ראיונות עבודה בכיתה, תרגול מבחני קבלה וכן יישום טכניקות לחיפוש עבודה. בנוסף לכך יוסבר לך על מבנה ה- QA בארגונים שונים, כיצד להצליח במקום העבודה החדש ועוד.

עוד תינתן לסטודנטים הדרכה והכנה למבחן בודקי התוכנה החשוב ביותר בעולם – ISTQB.
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2020 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ