ייעוץ לימודים חינם!

GoBulls

שלוט בפחד, בסיכון ובגרידיות

GoBulls מתמחה במסחר בארה"ב, ומציעה מגוון מסלולים המתמקדים בשיטות השקעה שונות ומבוססות על מניות ואופציות הנסחרות בארה"ב. חברת GoBulls שמה לה למטרה לשדרג את הידע המקצועי והמעשי של המשתתפים, תוך מתן יחס אישי וכלים משודרגים, המתאימים לשוק בארה"ב.
לימודים מהבית - עבודה מהבית - הזמן בידיים שלך!
הלימודים הינם לימודים אונליין אודות שוק ההון האמריקאי!
השתלמות פרונטאלית, מקצועית, המתאימה לבעלי רקע בניירות ערך!

קורסי שוק ההון

קורס פרקטי ביסודות שוק המניות משולב באופציות
קורס בשיטות מסחר מתקדמות באופציות
קורס מסחר דינאמי באופציות ובמניות

ייחודיות הלימודים במכללה
מכללת GoBulls מתמחה במסחר בארצות הברית, ומציעה מגוון מסלולים לשדרוג הידע המקצועי והמעשי של המשתתפים, וזאת תוך הקפדה על מתן יחס אישי וכלים משודרגים, המתאימים לשוק בארצות הברית. המסלולים מתמקדים בשיטות השקעה שונות ומבוססות על מניות ואופציות, הנסחרות בארה"ב. ההשתלמות נועדה לחשוף בפני המשתתפים רשימת מניות מתאימות ומעשיות לתקופה הקרובה, להביא לבניית תוכנית עבודה ממקודת וליישם עסקה מתחילתה ועד סופה. סוג העסקה מתאים לסוחרים סולידיים ולא לסוחרים יומיים. הבוחרים להשתתף יקבלו השתלמות ספציפית וממוקדת בצורת מסחר, תוך ירידה לעומק הדברים ולדיוקם. במהלך הערב תיחשף בפני המשתתפים בהשתלמות רשימה של מניות, המתאימות להשקעה, כאשר השאיפה היא לבנות דרך למציאת מניות אלו, המספקות הזדמנות נוחה להשקעה סולידית, וזאת תוך ניתוח המניה ובניית תוכנית השקעה. כמו כן, במהלך ההשתלמות ייענו שאלות המשתתפים וכן תיושם בפועל העסקה בחשבון ברוקר. ההשתלמות מסתיימת בעת סיום העסקה המבוצעת בהצלחה. 

חברת GoBulls 
GoBulls היא חברה עצמאית שאינה תלויה בשום מוסד פיננסי, המציעה הדרכה ואימון מעשי לקבוצות וליחידים. החברה מבוססת על סוחרים עצמאיים בעלי ניסיון רב בשוק המתגוררים ומעורים בארה"ב. תוכנית הלימודים בנויה על שיטת התמחות מהקל אל הכבד, תוך אפשרות למתן נקודות כניסה לפי הרמה הספציפית של כל משתתף. הלימודים מתבצעים דרך המחשב בשידור חי המאפשר דיון וצפיה בזמן אמת.

תכנית הלימודים
לימודים ב- GoBulls הם לימודים ייחודיים המתנהלים מהבית, בשעות המסחר, תוך שקיפות מלאה ותמיכה יומיומית אישית. כל הטכניקות הנלמדות מלוות בחומר מקצועי רלוונטי, וכל הפגישות מוקלטות לצורך שימוש חוזר של המשתתפים. ב- GoBulls מבינים כי הדרך לעצמאות כלכלית אינה אירוע חד פעמי אלא שינוי באורך החשיבה ורכישת כלים לשליטה על הרגשות וניהול נכון של עסקאות, ומאפשרים לכל משתתף להפסיק את לימודיו בכל עת שיחפוץ.
 
מפתחת התכנית
רו"ח נאוה אלגר, מפתחת התכנית בעברית, היא מומחית למסחר באופציות והשקעה במניות, סוחרת לצרכי מחיה, מאמנת בעברית קבוצות למסחר בשוק האמריקאי, תוכניות מובנות לכל הרמות, פגישות אונליין בשידור חי ישר מהמחשב הביתי.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ