ייעוץ לימודים חינם!

לימודים בדרום

לימודים בדרום הארץ

מחוז הדרום הוא המחוז הגדול ביותר בשטחה של מדינת ישראל, הכולל את שטחי הנגב ועמק הערבה. באזור הדרום ערים גדולות כמו גם ערים קטנות יותר, קיבוצים ומושבים, ביניהם באר שבע, אילת, אשדוד, אשקלון, דימונה, שדרות, קרית גת, ירוחם, אופקים, קרית מלאכי ועוד. עם זאת, אזור הדרום נחשב גם למחוז עם צפיפות האוכלוסייה הנמוכה ביותר לנפש והגרים בו נהנים מגישה הן לים התיכון בחופי אשקלון ואשדוד, והן לים האדום שלחופי אילת.

מכללות בדרום הארץ מציעות לסטודנטים הלומדים בהן יתרונות רבים ביניהם מערך מלגות עשיר ונרחב, אווירת לימודים נעימה, פרויקטים ייחודים המעודדים תרומה לקהילה, תנאי לימוד ייחודיים ועוד. באזור הדרום קיימים לא מעט מקומות תעסוקה אשר מאפשרים לסטודנטים הלומדים באזור השתלבות מהירה בתחומי הלימוד שלהם כמו גם בתחומים חופפים: מפעלים, חברות הייטק ומשרדים.
מידע נוסף:
פתיחה

ביקוש הלימודים

אזור הדרום הופך בשנים האחרונות למוקד משיכה עבור סטודנטים רבים מכל רחבי הארץ. לימודים באזור הדרום הופכים לאטרקטיביים במיוחד, הן לאור שפע מוסדות הלימוד אשר הולכים וצומחים בו, והן לאור אפשרויות המגורים והמחיה הזולות יותר. באזור הדרום ניתן למצוא לימודים במגוון תחומי ידע, ביניהם הנדסה, חינוך, תקשורת, מדעי החברה, מדעי הרוח ועוד.
פתיחה

מכללות בדרום הארץ

בירת מחוז הדרום היא באר שבע אשר בה קיימת אוניברסיטת בן גוריון, לצד מגוון מכללות אקדמיות מובחרות. כמו כן, שלוחה של בן גוריון פועלת גם באילת. בין המכללות הקיימות באזור הדרום ניתן למצוא את המכללה האקדמית להנדסה סמי שמעון, המכללה האקדמית ספיר, הקמפוס האקדמי אחוה, המכללה למינהל, רשת מכללות עתיד, מכללת לוינסקי, מכללת קיי לחינוך ועוד.
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2022 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ