ייעוץ לימודים חינם!

לימודים בראשון לציון

מכללות באזור ראשון לציון

ראשון לציון היא העיר הרביעית בישראל מבחינת גודל אוכלוסייתה. היא שוכנת בקצה הדרומי של אזור גוש דן, בין חולון ובת ים בצפון לנס ציונה בדרום. היא שוכנת על חוף הים התיכון ובשנים האחרונות עוברת תהליך של התרחבות וגדילה, ועל כן גם מושכת אליה אוכלוסייה צעירה וסטודנטים רבים.

העיר ראשון לציון קרובה לתל אביב ולערי המרכז והפכה למוקד אטרקטיבי עבור סטודנטים, אשר נהנים גם מחיי-לילה, בתי קפה, מסעדות ופאבים וגם מאווירת לימודים מקצועית. ראשון לציון סמוכה לחוף הים, אשר הפך למוקד בילוי ותיירות עבור צעירים רבים. בראשון לציון לא מעט מקומות בילוי, ביניהם הסופרלנד - פארק השעשועים הידוע, מרכזי קניות, גן חיות, מוזיאונים, בתי קולנוע ועוד. 
מידע נוסף:
פתיחה

לימודים בראשון לציון

בראשון לציון מקומות עבודה רבים, דבר המקנה לסטודנטים הלומדים ומתגוררים בעיר אפשרויות תעסוקה למימון לימודיהם. מערך התחבורה הציבורית בראשון לציון נחשב למפותח וענף, וכולל אוטובוסים, רכבת ומוניות שירות בתדירות גבוהות, דבר המאפשר לסטודנטים המתגוררים בראשון לציון להגיע בקלות לכל אחת מהערים הסמוכות ובחזרה, ואף להתגורר בערים הסמוכות ולהגיע בקלות אל מכללות בראשל"צ.
פתיחה

מכללות בראשון לציון

ראשון לציון מציעה לימודים אקדמיים במגוון מוסדות לימוד. מכללות בראשון לציון מציעות לימודים במגוון תחומי ידע, החל מתארים אקדמיים המתקיימים במסלול האקדמי של המכללה למינהל או במכללה למדעים של ראשון לציון וכלה בלימודי תעודה, השתלמויות, לימודים לדיפלומת הנדסאי וקורסים מקצועיים המתקיימים במגוון מכללות ורשתות מקצועיות בעיר, ביניהן שלוחות של המכללה למינהל, שלוחות של האוניברסיטה הפתוחה, מכון קווים ועוד.
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2022 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ