ייעוץ לימודים חינם!

מכללות בנצרת

ללמוד במכללות באזור נצרת

על פי הברית החדשה, בנצרת התגוררו מריה אמו של ישו ובעלה יוסף, ובה התחנך ישו. על כן, בעיר קיימים מגוון אתרים הקדושים לנצרות. נצרת נחשבת ליעד פופולארי לביקורי צליינים, ולמעשה 3 אפיפיורים כבר ביקרו בה. בכל שנה נערכת בנצרת תהלוכת חג המולד המסורתית, המושכת אליה תיירים רבים מישראל ומהעולם. בעיר קיימים בתי מלון כמו גם מגוון שירותי מסחר, הסעדה ואתרי תיירות נוספים. בצפון העיר שוכן בית התרבות והאמנות העירוני ובן מגוון פעילויות תרבותיות ותערוכות מתחלפות.

נצרת היא עיר עתיקה בצפון ישראל, ונחשבת לעיר הערבית הגדולה בארץ. היא שוכנת על רכס הרי נצרת שבגליל התחתון, וגובלת בנצרת עלית, הר הקפיצה, הר צמרת והר אביהוא. נצרת נחשבת למרכז כלכלי, תקשורתי, תרבותי ופוליטי עבור ערביי ישראל ובתוכה קיימים לא מעט אתרי דת ומורשת, המושכים אליה לא מעט צעירים ומבוגרים גם יחד. 
מידע נוסף:
פתיחה

לימודים בנצרת

נצרת מושכת אליה מגוון סטודנטים מהאזורים השכנים, ביניהם יפיע, ריינה, עילוט, משהד, אכסאל וכפר כנא. בנוסף נצרת שוכנת בצומת כבישים מרכזי, על גבול עמק יזרעאל והגליל התחתון. כביש 75 מוביל מנצרת מערבה לכיוון למגדל העמק, קריית טבעון וחיפה, ובנוסף, כביש 79 המחבר את נצרת לשפרעם ולקריות, כך שסטודנטים הגרים או לומדים בנצרת יכולים ליהנות מגישה לכלל האזורים השכנים. בנצרת פועלת חברת האוטובוסים "שירותי אוטובוסים מאוחדים נצרת" כמו גם קווי אגד וחברת קווים.
פתיחה

מכללות בנצרת

משנת 2009 פועל בנצרת המוסד האקדמי נצרת, שהוא המכללה האקדמית הערבית הראשונה בישראל. בנוסף על אלו, פועלים בעיר מספר מוסדות לימוד ביניהם מכללת נט ברייס והיחידה ללימודי תעודה של המכללה האקדמית בוינגייט. את כל המידע עבור הלימודים במכללות בנצרת יש לקבל ישירות דרך המכללות.
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2022 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ