ייעוץ לימודים חינם!

לימודים בכפר סבא

ללמוד מכללות באזור כפר סבא

כפר סבא שוכנת בדרום השרון והוכרזה כעיר בשנת 1962. כפר סבא נחשבת לעיר ירוקה ושוקקת חיים, אשר רבים מעוניינים להתגורר בה. היא נחשבת למרכז מנהל, מסחר, חינוך ושירותי רפואה של דרום השרון, ובנוסף למוסדות הלימוד והאתרים הקיימים בה, קיים בה גם מרכז תעשייה גדול. סטודנטים בעיר יוכלו להשתלב, בין השאר, בעבודה באזורי התעשייה בעיר, בהם שוכנים מפעלים כדוגמת "טבע", "סימונס" והמרכז של ערוצי הלווין "יס", כמו גם תעשיית הייטק בה יכולים להשתלב סטודנטים מתחומים אלה.

מיקומה נחשב לאידיאלי, והתחבורה הציבורית אליה וממנה נגישה וענפה. כך למשל, המתגוררים והלומדים בכפר סבא יכולים ליהנות מגישה נוחה באמצעות רכבת ישראל, אוטובוסים ומוניות. כפר סבא נחשבת לעיר אטרקטיבית המהווה מוקד משיכה עבור משפחות וצעירים. עם הקמתם של לא מעט מוסדות לימוד בעיר, החלה העיר למשוך אליה גם סטודנטים רבים, הנהנים שילוב אידיאלי בין איכות חיים, עיר ירוקה, רמה אקדמית גבוהה ומקומות בילוי רבים.
מידע נוסף:
פתיחה

תרבות ופנאי

כפר סבא מציעה גם לא מעט מוסדות תרבות ואתרי תיירות ביניהם מוזיאון ארכיאולוגי, אולם הראשונים, בו ניתן ללמוד אודות סיפורה של המושבה כפר סבא, נבי ימין, המושך אליו מתפללים רבים ועוד. כפר סבא נחשבת לעיר ירוקה וכוללת בתוכה לא מעט שטחים ירוקים ופארקים ביניהם פארק כפר סבא, גן מנשה, אזור נחל הדס ועוד. בנוסף על אלה, קיימים בעיר מרכז קניות G וקניון ערים, שני מרכזי קניות גדולים המהווים מוקד משיכה ובילוי לצעירים בעיר.
פתיחה

מכללות בכפר סבא

בכפר סבא קיימות לא מעט מכללות המציעות לצעירים לימודי תואר ראשון, תואר שני, לימודי הנדסאים ולימודי תעודה. בקרב מכללות בכפר סבא ניתן למצוא את המכללה האקדמית בית ברל, מכללת בינה לרפואה משלימה, מכון קווים, רשת מכללות אורט, מכללת דעת השרון, מכללת חשב לחשבונאות, מכללת המינהל הטכני, מכללת תהילה ועוד.
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2022 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ