ייעוץ לימודים חינם!

eTeacher – שיעורים פרטיים

למי שמחפשים מורה פרטי לפסיכומטרי

כמעט כולם היום רוצים ללמוד לימודים אקדמיים וכולם עומדים מול אותן דרישות, אם במכללות ואם באוניברסיטאות: בגרות גבוהה וציון פסיכומטרי גבוה. את הבגרות כולנו מכירים. אנו לומדים אליה, מתכוננים אליה מהיום הראשון בתיכון ועד אותו יום נכסף של הבחינה. יש את ציון המגן שמגן עלינו מפני כישלון, את המורים, הן בבית ספר והן המורים הפרטיים בבית.

לנצח את הפסיכומטרי
אין ספק שאת חית הבגרות אנחנו יודעים איך לנצח. אבל איך אוכלים את הפסיכומטרי הזה??? המבחן הפסיכומטרי מוגדר ככלי לחיזוי סיכויי ההצלחה בלימודים במוסדות להשכלה גבוהה. אבל - מה זה אומר? ואיך מתמודדים עם זה? מה שעוד מספרים לנו זה שזה מבחן יחסי, ולא ניתן להצליח בו ללא הדרכה. אז נכון שקיימים סיפורים על אנשים שקיבלו 800 בלי ללמוד, אבל בלב פנימה אנחנו יודעים ש 'לי זה לא יקרה' ואנחנו חייבים למצוא את הדרך לפתור את תעלומת הפסיכומטרי.

שיעורים פרטיים
לא כולם נולדו שווים. אנחנו ב- eTeacher הבנו שלא כולם נולדו שווים, וכי לכל תלמיד יש את הצרכים שלו. אחרי שנים בהם אנו נותנים שיעורים פרטיים בכל המקצועות, גילינו שלכל תלמיד יש את הקצב שלו, ואת צורת החשיבה המיוחדת רק לו. כמו בכל מקצוע אחר, מה שטוב לאחד לא טוב לאחר. למשל, כמה פעמים צריך ללמוד בשבוע, במה יותר להשקיע: בכמותית או במילולית, באנגלית או בעברית, ומה עושים כאשר דרך לימוד אחת לא עובדת וצריך 'לבוא לזה' בכיוון שונה, או שהיום עייפים ומעדיפים ביום אחר...

שוק השיעורים הפרטיים מציג כיום מגוון רחב של אפשרויות למידה במכונים שונים ומגוונים. כל מכון מציג צורות שונות ללימוד אוצר המילים, ודרכים שונות להתמודדות עם בעיות כמותיות או מילוליות. אבל האם לכולנו מתאים ללמוד בקבוצה ? האם כולנו מרגישים נוח לשאול שאלה מול עשרות תלמידים אחרים בקול רם? האם לכולנו מתאימה האינטנסיביות של השיעורים, וכמות המרתונים בשבוע אחד? מה קורה אם כמותית נרצה ללמוד בדרך אחת, אבל את המילולית דווקא בדרך האחרת? ולמה בעצם כולם תמיד נשארים אחרי הקורס בכדי לשאול שאלות אישיות את המדריך... ?

אודות החברה
החברה קיימת למעלה משש שנים בשוק השיעורים הפרטיים. אנחנו כחברה עובדים עם לקוחות פרטיים ומוסדים בארץ ובעולם. אנחנו בונים תוכנית אישית לכל תלמיד, אשר מתאימה לקצב שלו ולצורת הלמידה שמתאימה רק לו. אנחנו לא מאמינים כי הדרך הקיימת היא הדרך היחידה ללמוד. אנו מאמינים שיש תלמידים שיותר מתאים להם ללמוד בקבוצה, וכאלה שדווקא יותר מתאים להם לשלב גם קורס וגם לימוד פרטי וכאלה שיעדיפו ללימוד רק פרטי. אנו מאמינים שלא כולם נולדו שווים והיישום שלנו הוא דרך לימוד המתאימה לכל תלמיד ותלמיד.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ