ייעוץ לימודים חינם!

דיאלוג - בית הספר לשפות

קורס אנגלית מדוברת

בית הספר לשפות דיאלוג, הפועל כחלק ממערך לימודי החוץ של האוניברסיטה הפתוחה, מציע לימודים במסגרת קורס אנגלית מדוברת.
הלימודים מוכרים לפיקדון לחיילים משוחררים ואינם מוכרים לצרכי גמול והשתלמות.
לדיאלוג סניפים שונים ברחבי הארץ: רעננה, ראשל"צ, פ"ת, תל אביב, חיפה, ירושלים, אשדוד ומודיעין. יש להתעדכן מול המכללה היכן ניתן לרכוש הכשרה זו!

יתרונות השפה האנגלית 
בכפר הגלובלי בו אנו חיים, הצורך בשפה האנגלית הוא כמעט יומיומי. אנגלית טובה יותר תעזור לך בכל תחומי החיים, החל מקניית מתנות בדיוטי פרי בפרנקפורט, דרך חיפוש מתכונים טובים באינטרנט, שליחת הודעות דואר אלקטרוני בעבודה, וכלה בסגירת עסקה גדולה מול משקיעים מארצות הברית. 

מטרת הלימודים
בדיאלוג בית הספר לשפות, יצרנו מיגוון רחב של קורסים, שיטות לימוד, וכלים מעשיים אשר יעזרו לך לשפר את ההבנה, הדיבור, הקריאה והכתיבה בשפה האנגלית. קורס אנגלית מדוברת בדיאלוג מתחלק ל- 3 רמות לימוד: מתחילים, ביניים ומתקדמים.

מסלולי BASIC- בסיסי
באמצעות עבודה בקבוצות קטנות או בזוגות, ובשיטת לימוד אינטראקטיבית, נעניק לך כלים בסיסיים לשיפור ההבנה של השפה, לפיתוח יכולת הדיבור שלך, וליצירת תקשורת יעילה עם אחרים. מסלולי BASIC אנו שמים דגש על: העשרת אוצר המילים והביטויים, הבנה של הדקדוק מאחורי המשפט, חיזוק יכולות השיחה, פיתוח יכולות קריאה ברמה הבסיסית.

מסלולי Real Life- בינוני
ברמת ביניים, המיועדת לבעלי ידע קודם בשפה, מתמקדים השיעורים על ביטוי יצירתי והפעלת הדימיון בשיחה, כמו גם על הרחבת אוצר המילים, שימוש במבנים דקדוקיים חדשים וקריאת טקסטים קצרים וניתוחם. צוות המורים המנוסה שלנו יפַתח יחד איתך את כושר הביטוי שלך, ויחזק את יכולת התגובה הספונטנית, שהיא הבסיס לניהול שיחה שוטפת. בקורס שמים דגש על: חיזוק שטף הדיבור והדיוק בשפה, הרחבת אוצר המילים, הטמעת חוקי דקדוק שימושיים, שימוש בתכנים כתובים לשיפור יכולות למידה. 

מסלולי Business & Pleasure - מתקדמים
אם האנגלית שלך מצוינת. לפחות עד הרגע שגילית שדווקא בהודעת הדואר האלקטרוני הכי חשובה ששלחת השבוע "התפלחה" לה שגיאת כתיב נוראית, שלא לדבר על השתיקה המביכה בשיחת הוועידה עם המשקיעים מאנגליה שהשתררה אחרי שסיפרת בדיחה. לא נורא.  הפער בין דובר אנגלית לדובר אנגלית כשפת-אֵם הוא קטן, אבל בכל זאת דורש עבודה. למזלך, בדיאלוג הפכנו את העבודה לקלה יותר עבורך בזכות צוות מורים מנוסה וכלי לימוד מתקדמים - שילטשו את השפה שלך ויעזרו לך לדייק בביטוי ובהגייה. הקורס כולל: ניהול שיחות ודיונים בנושאים רלוונטים, הקפדה על שטף הדיבור ודיוק, העשרה של ביטויים שגורים, סקירה של קטעי עיתונות, מאמרים ותכנים שונים ודיון בהם.

משך הלימודים, תעודות והכשרות
לימודים במסגרת קורס אנגלית מדוברת בבית הספר לשפות, דיאלוג, נפרסים על פני 3-4 חודשים וכוללים 60 שעות לימוד. על מנת לסיים את הלימודים בהצלחה על המשתתפים לעמוד ב- 80% נוכחות מכלל המפגשים. עם סיום הלימודים תוענק לבוגרים, העומדים בדרישות הפדגוגיות, תעודה מטעם בית ספר דיאלוג - בית הספר לשפות מבית לימודי החוץ של האוניברסיטה הפתוחה.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

אמנותית
קונבציונלית
יזמית
חוקרת
ריאלית
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2020 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | בניית אתריםבניית אתרים