ייעוץ לימודים חינם!

דיאלוג - בית הספר לשפות

קורס איטלקית - בפריסה ארצית

בית הספר לשפות דיאלוג, הפועל כחלק ממערך לימודי החוץ של האוניברסיטה הפתוחה, מציע לימודים במסגרת קורס איטלקית.
הלימודים מיועדים לגילאי 18 ומעלה.
לדיאלוג סניפים שונים ברחבי הארץ: רעננה, ראשל"צ, פ"ת, תל אביב, חיפה, ירושלים, אשדוד ומודיעין. יש להתעדכן מול המכללה היכן ניתן לרכוש הכשרה זו!
השפה האיטלקית
איטלקית היא השפה עם אחוז המילים הגבוה ביותר, שצורתן הלטינית נשתמרה בשלמותה. שורשי השפה האיטלקית נמצאים בשפה הלטינית המדוברת, ולכן אפשר לראות בה המשך ישיר שלה. רוב מדינות אירופה עדיין דוברות שפות שונות, על אף המעבר למטבע היורו, ושליטה בשפות המובילות בה מהווה יתרון משמעותי בלימודים, בעסקים, בתרבות ובפעילויות הפנאי.

מטרת הלימודים
לימודי איטלקית בבית הספר לשפות - דיאלוג מאפשרים לתלמידים לשפר, לחזק ולהעמיק את יסודות השפה. כמו כן, הקורס מתמקד בפיתוח מיומנויות הדיבור ובשיפורן לצד מיומנויות בהבנת הנקרא והבנת הנשמע ומציג שטף ודיוק בדיבור השפה האיטלקית.

למודי איטלקית - רמות מתחילים
לימודי איטלקית מתמקדים בפיתוח היכולת לנהל שיחות בסיסיות בשפה הנלמדת. במסגרת קורס איטלקית זה רוכשים התלמידים כלים לתקשורת בסיסית ויעילה. החל מהשיעור הראשון משפרים התלמידים את יכולת הדיבור בעזרת פעילות אינטראקטיבית בקבוצות קטנות ובזוגות. כמו כן במהלך הקורס ישימו דגש גם על: רכישת אוצר מילים וביטויים, רכישת יסודות המבנה הדקדוקי ומבנה המשפט, פיתוח היכולת לנהל שיחות בסיסיות בשפה הנלמדת, רכישת יכולת קריאה ברמה בסיסית. 

לימודי איטלקית - רמות ביניים
לימודי איטלקית ברמה זו מיועדים לתלמידים עם ידע קודם בשפת הלימוד המעוניינים להעמיק ולחזק את יסודות השפה. בקורס מודגשים הביטוי היצירתי והפעלת הדמיון בשיחה. כמו כן, שיפור השטף והדיוק בשפה, הרחבת אוצר המילים (vocabulary), שימוש במבנים דקדוקיים חדשים, שימוש בטקסטים כבסיס ללמידה אקטיבית ואינטראקטיבית.

לימודי איטלקית - רמות מתקדמים
קורס איטלקית המיועד לעידון ולליטוש השפה. במסגרת לימודי איטלקית ברמות אלה מגיעים התלמידים לידי שליטה גבוהה יותר בשפה הנלמדת, לדיוק במבנים הדקדוקיים ובהגייה. כמו כן שמים דגש גם על: שיחות על נושאים מורכבים, דגש על שטף ודיוק (accuracy and fluency), הכרת ביטויים (idiomatic language), קריאה של קטעי עיתונים, מאמרים וטקסטים שונים.

משך הלימודים
לימודים במסגרת קורס איטלקית בבית הספר לשפות דיאלוג נפרסים על פני 3-4 חודשי לימוד היקף 60 שעות. 

תעודות והכשרות
על מנת לסיים את הקורס בהצלחה ולקבל תעודה, על התלמידים לעמוד ב- 80% נוכחות מכלל המפגשים. עם סיום הקורס תוענק לבוגרים, העומדים בדרישות הפדגוגיות, תעודה מטעם דיאלוג - בית הספר ללימוד שפות מבית לימודי החוץ של האוניברסיטה הפתוחה.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

אמנותית
קונבציונלית
יזמית
חוקרת
ריאלית
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2020 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | בניית אתריםבניית אתרים