ייעוץ לימודים חינם!

Contrology

אקדמיה לפילאטיס ושיקום אורתופדי

בשנים האחרונות מגמת הבריאות והשמירה על אורח חיים מאוזן גדלה ולצד מגמה זו תופסת התעמלות הפילאטיס מקום כבוד בקרב בעלי מודעות גוף – נפש. Contrology האקדמיה לפילאטיס ושיקום אורתופדי מציעה לתלמידיה את מיטב שיטות הלימוד לפילאטיס, הלימודים מתקיימים בסטודיו מאובזר וחדיש במיטב המכשור המתקדם ביותר ובעל שני אולמות אימון נפרדים.
הלימודים מתקיימים בשלוחת כפר סבא!

מסלולי הלימוד

קורס פילאטיס מזרן
קורס פילאטיס מכשירים

בבית הספר לפילאטיס מועברים קורסי פילאטיס מזרן ופילאטיס מכשירים. כל בוגר יסיים את הקורס עם התמחות בשיקום האורטופדי. תוכנית הלימודים ב- Contrology מותאמת לכללי הארגון הפילאטיס העולמי "PMA". שיעורי הקורס ב- Contrology אקדמיה לפילאטיס ושיקום אורתופדי כוללים הרצאות אנטומיה ופטולוגיה ושעות התמחות והתלמדות. צוות המרצים מורכב ממיטב הפיזיותרפיסטים המובילים בארץ. בנוסף כוללים הקורסים כוללים בחינות עיוניות ומעשיות.

הקורסים ב- Contrology אקדמיה לפילאטיס ושיקום אורתופדי מועברים על גבי מזרונים ו / או באמצעות עבודה עם מכשירים תוך דגש על שיקום ומניעת פציעות אורטופדיות.

קורס פילאטיס מזרן
משך הלימודים
קורס פילאטיס מזרן נפרס על פני 12 מפגשים חד שבועיים בבוקר. כל מפגש נמשך 5 שעות והקורס כולל גם 2 מפגשים נוספים למטרת בחינות.
 
תנאי הקבלה
על מנת להתקבל לקורס פילאטיס מזרן ב- Contrology אקדמיה לפילאטיס ושיקום אורתופדי על המועמד להיות בעל תעודת מדריך או מאמן מוסמך באחד מענפי הספורט או בעלי נסיון בתרגול שיטת הפילאטיס. טרם הקבלה לקורס חלה על המועמד חובת השתתפות בעשרה שיעורי סטודיו. מועמדים ללא תעודת הסמכה ייעברו ראיון אישי. בנוסף על כל המועמדים להציג תעודת עזרה ראשונה בתוקף. למועמדים ללא תעודת עזרה ראשונה קיימת אפשרות להשתתף בקורס עזרה ראשונה מרוכז ב- Contrology אקדמיה לפילאטיס ושיקום אורתופדי.

תעודות והכשרות
לבוגרי קורס פילאטיס מזרן ב- Contrology אקדמיה לפילאטיס ושיקום אורתופדי אשר יעברו בהצלחה את בחינות הסיום העיוניות והמעשיות וישלימו את שעות ההתמחות תוענק תעודת מדריך פילאטיס מזרון מטעם בית הספר להכשרת מדריכים של קונטרולוג'י החבר בארגון ה- P.M.A העולמי ותעודת מדריך פילאטיס רצפה ו / או מכשירים מטעם קוטרולוג'י.

נושאי הלימוד
במהלך קורס פילאטיס מזרן ב- Contrology אקדמיה לפילאטיס ושיקום אורתופדי יילמדו בין השאר הנושאים הבאים: ההיסטוריה של הפילאטיס, רפורטואר תרגילי המזרן, ניתוח רפרטואר התרגילים, הקניית כלים לבניית שיעור המותאם אישית, פתולוגיות שכיחות, סדנאות והשתלמויות בנושאים שונים, תרגולים והתמחויות ועוד.

קורס פילאטיס מכשירים
משך הלימודים
קורס פילאטיס מכשירים ב- מועבר על גבי מזרונים ו / או באמצעות עבודה עם מכשירים תוך דגש על שיקום ומניעת פציעות אורטופדיות נפרס על פני 21 מפגשים במתכונת חד שבועית. כל מפגש בני 5 שעות. הקורס ייערך בימי שלישי בין השעות 08:00 – 13:00 או בין השעות 09:00 - 14:00.
 
תנאי הקבלה
על מנת להתקבל לקורס פילאטיס מכשירים ב- Contrology אקדמיה לפילאטיס ושיקום אורתופדי על המועמד להיות בעל תעודת מדריך מזרון (מועמדים בעלי תעודת מדריך מזרון מבתי ספר אחרים יחוייבו להשתתף בקורס אנטומיה / פתולוגיה נוסף ב- Contrology אקדמיה לפילאטיס ושיקום אורתופדי). על כל המועמדים להציג תעודת עזרה ראשונה בתוקף. למועמדים ללא תעודת עזרה ראשונה קיימת אפשרות להשתתף בקורס עזרה ראשונה מרוכז. טרם הקבלה לקורס חלה על המועמד חובת השתתפות בעשרים שיעורי סטודיו.

תעודות והכשרות
לבוגרי קורס פילאטיס מכשירים ב-Contrology אקדמיה לפילאטיס ושיקום אורתופדי אשר יעמדו בהצלחה בדרישות הקורס תוענק עם סיומו תעודת מדריך פילאטיס מכשירים מוסמך מטעם בית הספר להדרכת מדריכים של קונטרולוג'י החבר בארגון ה- P.M.A העולמי.

נושאי הלימוד
במהלך קורס פילאטיס מכשירים ב- Contrology אקדמיה לפילאטיס ושיקום אורתופדי יילמדו בין השאר הנושאים הבאים: הכרת רפרטואר תרגילי המכשירים, ניתוח רפרטואר התרגילים, הקניית כלים לבניית שיעור מותאם אישית, התמודדות עם פתולוגיות שכיחות ועוד.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ