ייעוץ לימודים חינם!

מכללת הצ'אקרות

לימודי נומרולוגיה

מכללת הצ'אקרות מציעה לימודים במסגרת קורסי נומרולוגיה.
הלימודים מתקיימים בשלוחות בתל – אביב, רעננה וחולון!
הלימודים יתקיימו בשעות הערב!

מידע על המכללה
מכללת הצ'אקרות הוקמה על ידי מר יעקובי נשר סולן, נומרולוג בעל ניסיון ושם בינלאומי וותק רב שנים בתחום. יעקובי סולן הינו הוגה נומרולוגיית הצ'אקרות הקלאסית, שיטה שפיתח והעמיק באמצעות מחקר שערך בעזרתם האדיבה של מעל ל-3,000 מאובחנים לאורך חמש שנים תמימות.

שיטת נומרולוגיה
נומרולוגיית הצ'אקרות הקלאסית מבוססת על שבע הצ'אקרות ועל שישה מישורים – המישור הרגשי, המישור המנטאלי, המישור הרוחני, המישור האנרגטי, המישור הפיזי וטבע האדם שהינו שונה ומשתנה מאדם לאדם. אבחון באמצעות שיטה זו מאפשר רמת דיוק גבוהה ואמינה. בעזרת שיטת אבחון זו, יודע המטפל לסווג את מעלותיו וחסרונותיו של מאובחניו ובכך מתאפשר לו להכווין את מאובחניו לעבר צמיחה אישית וגדילה, לקדמם ולסייע להם בהשגת יעדיהם.

מסלול הלימוד 
קורס נומרולוגיה

תכני הלימוד

תכני הלימוד בקורסים המועברים על ידי מכללת הצ'אקרות הינם ייחודיים ומקיפים. בנוסף, ללומדים במכללת הצ'אקרות מוענקות מגוון הטבות ומתנות וביניהן קורס שיווק ושימור לקוחות בחינם ושיעור בונוס למטפלים! התלמידים במכללת הצ'אקרות מקבלים את מירב הכלים אשר מסייעים למקצועיותם ויכולותיהם עם סיום הלימודים. חוברות המכילות את החומר הנלמד מוענקות לתלמידים ובנוסף במהלך הלימודים מקבלים התלמידים גישה לתוכנת הנומרולוגית ללא תשלום. בתום כל שיעור, מתבצע תרגול מעשי במטרה להעמיק את הידע של התלמידים ולהעלות את רמת ההבנה.

נושאי הלימוד
בין נושאי הלימוד, יילמדו התלמידים על המודע והתת מודע בנומרולוגיה, מאפיינים, תכונות והמשמעות הנומרולוגית של המספרים, קשרים ויחסים בין המספרים והשפעתם על חיי האדם, המפה האישית, שם האדם, המזל האסטרולוגי, התיקון האישי ועוד. בנוסף לתכני הלימוד הבסיסיים המועברים בנושאי נומרולוגיה, במהלך לימודים במסגרת קורס נומרולוגיה, נלמדים בין השאר גם נושאים נוספים הייחודיים למכללה ואשר נושאים עמם ערך מוסף כגון תחזית להצלחה עסקית, משברים בעסקים, זוגיות לאורך זמן, משברים בזוגיות, הצלחה בלימודים, בעיות קשב וריכוז ועוד.

מטרת הלימודים
מכללת הצ'אקרות מתחייבת לכך שבתום הלימודים, יידעו התלמידים להרכיב ולנתח מפה. תלמיד אשר לא יידע בתום הלימודים להרכיב מפה, לנתח ולאבחן, יקבל שיעורים נוספים ללא תשלום עד להצלחתו.

משך הלימודים
לימודים במכללת הצ'אקרות נפרסים על פני שישים ושבע וחצי שעות לימוד אקדמיות. במהלך הקורס יתקיימו חמישה עשר מפגשים בני שלוש שעות מלאות (שהן ארבע וחצי שעות לימוד אקדמיות), במתכונת לימודי ערב.

תעודות והכשרות
לבוגרי קורס נומרולוגיה במכללת הצ'אקרות, תוענק עם סיום לימודיהם תעודת יועץ / מאבחן מטעם המכללה.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ