ייעוץ לימודים חינם!

המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה

תואר שני בביוטכנולוגיה

המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה בכרמיאל מציעה לימודי מוסמך במדעים .M.Sc בביוטכנולוגיה. מוצעות שלוש תכניות חדשות לתואר מוסמך במדעים: בהנדסת מערכות, ביוטכנולוגיה ובהנדסת תכנה.

מידע כללי
ביוטכנולוגיה היא תחום דינמי ומשתנה, המחייב רענון ידע והתעדכנות שוטפת בנושאים שבחזית המדע והטכנולוגיה. העוסקים בביוטכנולוגיה נדרשים להתמודד עם אתגרים טכנולוגיים ורגולטוריים ייחודיים לתחום. לימודי תואר שני בביוטכנולוגיה במכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה בכרמיאל נועדו להקנות לסטודנטים ידע עדכני בתחום הביוטכנולוגיה, והם מיועדים לאנשי מקצוע מתחום הביוטכנולוגיה ומתחומים משיקים.

תכנית הלימודים
תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים כלים ב- 2 נושאים מרכזיים: הראשון, פיתוח מוצרים בתעשייה הביוטכנולוגית - הקניית כלי ניהול ועבודה הייחודיים לתעשיה הביוטכנולוגית, שיאפשרו ניתוח של השלבים בהתפתחות המפעל הביוטכנולוגי, ראייה מפעלית אינטגרטיבית של כלל הגורמים שעניינם פיתוח המוצר וייצורו ועוד. השני, מחקר וניסויים קליניים (Clinical Trials). מסלול זה יתרום להרחבת הבסיס התיאורטי ולהעמקת יכולות המחקר והפיתוח.

לימודים במסלול זה חושפים את הסטודנט לכלי עבודה מורכבים בתחומי התכנון, הארגון והניתוח של מגוון מחקרים רפואיים. בוגרי המסלול יוכלו להשתלב בחברות הניטור והליווי של התעשייה הביוטכנולוגית בתחום זה או כבוני מערך המחקר הקליני והיישומי.

קהל יעד
תכנית הלימודים מיועדת לבעלי תואר ראשון בהנדסת ביוטכנולוגיה, הנדסה כימית, הנדסה ביו-רפואית, מדעי החיים, כימיה ומדעי הרפואה, למנהלי פרויקטים בתעשייה הביוטכנולוגית הנדרשים לכלים אקדמיים להתמקצעות בתחום עיסוקם ולמועסקים בתעשייה הביוטכנולוגית המעוניינים להתעדכן בחידושים האחרונים בתחום הביוטכנולוגיה.

משך הלימודים ומתכונתם
לימודי מוסמך בביוטכנולוגיה נמשכים שנתיים ומתקיימים בשעות אחר הצהריים ובימי שישי. בין הקורסים במסלול: קורסים מתקדמים בתחומי הביוטכנולוגיה (הנדסה גנטית, טכנולוגיות חלבונים, מנגנונים תאיים של מחלות), קורסי בסיס בנושאי תכנון, ביצוע ורגולציה של מחקר רפואי, מחקר קליני ופיתוח מוצרים בביוטכנולוגיה, סדנאות מנהיגות ויזמות, סדנאות שעניינן היבטים מסחריים, משפטיים ואתיים בביוטכנולוגיה, קורסים המרחיבים את הבסיס המדעי ומאפשרים התמקדות באחד משני התחומים: פיתוח מוצרים בתעשייה הביוטכנולוגית או מחקר וניסויים קליניים, פרויקט סיום - כל סטודנט יבצע פרויקט גמר אינטגרטיבי בצוותים רב-תחומיים. הסטודנטים יישמו את הידע והכלים שרכשו בקורסים לפיתוח רעיון ביוטכנולוגי על היבטיו המדעיים, הקליניים, הרגולטוריים והניהוליים.

תכנית הלימודים נבנתה בסיוע אנשי מפתח בתעשייה הביוטכנולוגית, המנוסים בהקמה ובניהול של חברות ביוטכנולוגיות בארץ ובעולם, ובעלי הבנה מעמיקה של הדרישות התפעוליות והניהוליות הייחודיות לתחום. סגל ההוראה כולל מומחים מהאקדמיה ומהתעשייה בתחומי ביוטכנולוגיה, תעשייה וניהול, רגולציה, פטנטים ואתיקה, תכנון, ביצוע ואנליזה של ניסויים קליניים.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

אמנותית
קונבציונלית
יזמית
חוקרת
ריאלית
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2020 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | בניית אתריםבניית אתרים