ייעוץ לימודים חינם!

ביראד לימודי תעודה מתקדמים

קורסים ולימודי תעודה

ביראד, היחידה ללימודי תעודה מתקדמים של אוניברסיטת בר אילן, מציעה מגוון רחב של קורסים ולימודי תעודה בתחומי ידע מבוקשים כמו גישור, NLP, אימון, ניהול, שיווק, פיננסים, לוגיגסטיקה ועוד. הלימודים נועדו להקנות לסטודנטים הכשרות מקצועיות ומעשיות, שיסייעו להם להשתלב בשוק העבודה בתחום שאותו הם למדו.

קורסי משאבי אנוש

ביראד - לימודי התעודה של אוניברסיטת בר אילן, מציעים לימודי משאבי אנוש. במסגרת לימודים אלו קיימים מספר מסלולי לימוד: ניהול משאבי אנוש, עולם משפט העבודה ואיתור, גיוס ומיון משאבי אנוש. תחום משאבי האנוש מכיר בעובדי הארגון כמשאב יקר ערך ומשמעותי שיש לטפחו ולהפיק ממנו את מקסימום הידע והכישורים לטובת העסק או הארגון. תוכניות הלימוד השונות יעניק לבוגרים את מרב הידע והכלים הדרושים כדי לעסוק בתחום מרתק זה.

קורסי הנחייה וייעוץ

ביראד - לימודי התעודה של אוניברסיטת בר אילן, מציעים לימודי הנחייה וייעוץ. במסגרת לימודים אלו קיימים מספר מסלולי לימוד: ייעוץ ארגוני, הנחיית קבוצות מצוינות אישית ופיתוח מנהיגות והכשרת יועצים עסקיים. התוכניות פונות לאלו המעוניינים להשתלב בעולם הייעוץ כדמויות מפתח שיכולות לסייע לאחרים. הקורסים השונים מקנים לבוגרים את הכלים להעביר ולחלוק עם אחרים את הידע והניסיון שלהם שרכשו במהלך השנים.

קורסי פיננסים ושוק ההון

ביראד - לימודי התעודה של אוניברסיטת בר אילן, מציעים לימודי פיננסים ושוק ההון. במסגרת לימודים אלו קיימים מספר מסלולי לימוד: אנליסט פיננסי, הכשרת מנהלי כספים CFO וקריאה והבנת דוחות כספיים. קורס אנליסט פיננסי יקנה למשתתפים את כלים והידע להפוך לאנשי מקצוע בתחום חשוב זה. קורס קריאה והבנת דוחות יעניק לבוגרים ידע שישמש אותם בכל תפקיד שימלאו. תוכנית הכשרת מנהלי כספים יכין את הסטודנטים לביצוע תפקידי ניהול בתחומי הכספים.

קורסי ניהול

ביראד - לימודי התעודה של אוניברסיטת בר אילן, מציעים לימודי ניהול במסגרת מסלולי רבים: לימודי ניהול, מנהל עסקים בשוק תחרותי, ניהול עסקים עם סין, הכשרת דירקטורים ונושאי משרה בכירה, הכשרת מנהלי מרפאות, ניהול העסק ושיווקו, תכנון עירוני בעזרת תוכנת Geodesign והיבטים בתכנון העירוני בישראל. התוכניות מועברות על ידי טובי המרצים בארץ העוסקים בתחומי הניהול בפועל, ופונות לאלו המעוניינים להתקדם לעבר תפקידי ניהול ותפקידי ניהול בכירים ורוצים להרחיב את ידיעותיהם בתחום לפני כן.

קורסי רכש, לוגיסטיקה וסחר בינלאומי

ביראד - לימודי התעודה של אוניברסיטת בר אילן, מציעים לימודי רכש, לוגיסטיקה וסחר בינלאומי. במסגרת לימודים אלו קיימים מספר מסלולי לימוד: ניהול רכש ולוגיסטיקה, ניהול חדשנות בשרשרת האספקה, ניהול רכש ולוגיסטיקה בכיר ויבוא, יצוא וסחר בינלאומי. תהליכי הרכש, הלוגיסטיקה והסחר הבינלאומי עברו תהליכי ייעול בשנים האחרונות ומתקיימים כיום באמצעים מתקדמים. תוכניות הלימוד השונות מועברות על ידי מטב המרצים בתחום ומעניקות לבוגרים ידע עיוני נרחב לצד התנסות מעשית מקיפה.

קורסי NLP

ביראד - לימודי התעודה של אוניברסיטת בר אילן, מציעים לימודי NLP במסגרת שתי תוכניות לימוד: לימודי NLP בסיסי Practitioner ולימודי מנחה NLP master practitioner. NLP היא מתודולוגיה המאפשרת התמחות בשליטה על תחושות ביטחון, ריפוי, עוצמה אישית, למידה ומצוינות. בקורס הבסיסי המשתתפים ילמדו כיצד להשפיע באמצעות NLP על חייהם שלהם ובקורס המתקדם המשתתפים ילמדו כיצד להעביר הלאה את העקרונות שלמדו.

קורסי שיווק

ביראד - לימודי התעודה של אוניברסיטת בר אילן, מציעים לימודי שיווק במסגרת מסלולי רבים: שיווק, דיגיטל ומכירות בעידן של תחרות, מכירות וניהול המכירות, פרסום ודיגיטל, שיווק ואסטרטגיה שיווקית וכלים עכשוויים במידענות רפואית. בעולמנו המודרני שיווק ופרסום הם כלי הכרחי לשם הצלחת הארגון או העסק ואנשי מקצוע בתחום השיווק והפרסום הם חלק בלתי נפרד מכך, הם מאפשרים חשיפה של המוצר לקהל היעד והצגתו באופן חיובי.

קורסי אימון

ביראד - לימודי התעודה של אוניברסיטת בר אילן, מציעים לימודי אימון. במסגרת לימודים אלו קיימים מספר מסלולי לימוד: הכשרת מאמנים – Coaching, Mastery בנוכחות אימונית, כלים מעולם האימון עובר מורי נהיגה וכלים אימוניים להפרעות קשב וריכוז. תהליכי האימון נועדו לסייע לאדם להתמודד עם מכשולים שונים בדרכו ולמשש את הפוטנציאל הטמון בו. המאמן האישי מקנה למתאמן כלים כדי להעלות את הביטחון העצמי שלו בדרך למימוש מטרותיו.

קורסי גישור

ביראד - לימודי התעודה של אוניברסיטת בר אילן, מציעים לימודי גישור. במסגרת לימודים אלו קיימים מספר מסלולי לימוד: גישור ויישוב סכסוכים, גישור ארגוני וגישור משפחתי. תפקידו של המגשר הוא ליישב סכסוכים ומחלוקות בין שני גורמים ולהגיע לפתרון המוסכם על כל הצדדים. התוכניות השונות מקנות לבוגרים מיומנויות בסיסיות וטכניקות גישור לשם ניהול משא ומתן והתמודדות עם קונפליקטים שונים. לאחר סיום התוכנית הבסיסית של גישור ויישוב סכסוכים, יוכלו הבוגרים להמשיך לתוכניות מתקדמות של גישור ארגוני וגישור משפחתי.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2022 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ