ייעוץ לימודים חינם!

בינה - האקדמיה לרפואה משלימה

מסלול רב-שנתי בתזונה קלינית

בינה - האקדמיה לרפואה משלימה מציעה מסלול רב-שנתי בתזונה קלינית.

לימודי תזונה הינם הבסיס החשוב ביותר לכל אדם המעונין להיכנס לעולמה המופלא ביותר של הרפואה הטבעית. התזונה מהווה אבן יסוד לבריאות הפיזית והנפשית של האדם. החיים המודרניים שינו בצורה חד משמעית את חיי האדם. המזון שהיה בעבר מקור לאנרגיה, כוח וחיוניות הפך להיות מתועש, מרוסס, מלא חומר משמר וצבעי מאכל ו"ג'אנק פוד". הויטמינים התדלדלו והמזון הפך לעשיר בקלוריות ודל בויטליות. השינויים הנ"ל גרמו לנזקים רבים בגופו של האדם ואפשרו למחלות רבות להתפתח.
 
מטרות:
לתלמידי המסלול ניתנים הכלים הנדרשים כדי לאפשר להכיר את צרכיו ודרישותיו של גוף האדם, על מנת לספק לו את התזונה האופטימלית לה הוא נצרך. במסגרת הלימודים, לומד הסטודנט כיצד לבנות תפריט מאוזן, כיצד לטפל במחלות שונות והחשוב מכל, כיצד לאזן את התזונה של כל אחד ואחד, כדי לשמור על חיים ארוכים ובריאים ולמנוע מחלות.
 
כחלק מייחודיות המגמה, קיים דגש חזק על הכרת המזון הטבעי בתיאוריה ובפועל. מתכונים, בישול משותף וביקור בחנות טבע הם רק חלק מהדברים הנעשים על מנת לאפשר לסטודנטים להכיר ולאהוב את המזון הבריא ולהפכו לחלק מחייו הפרטיים, בכדי שיוכל לתת טיפול לשאר האוכלוסייה.
 
נושאי הלימוד:
זוהי תוכנית רב שנתית.
יחידה 1 - מבואות לתזונה - 125 ש"ל: פילוסופיה, מבואות תזונה, אבני יסוד, פתולוגיות של מערכות גוף האדם ופסיכופתלוגיה - תזונה וההיבט הנפשי.
קורסי חובה נוספים: הגישה ההוליסטית - 20 ש"ל אנטומיה – פיזיולוגיה מערבית - 80 ש"ל אשר כלולים בשכ"ל וחובה לקבלת תעודת: "בוגר מבואות בתזונה" (בהיקף של 225 ש"ל כולל קורסי חובה) מטעם "בינה". למעוניינים להמשיך את התוכנית חובה להשלים הרחבה ליח' מבוא - 55 ש"ל

יחידה 2 - מבואות לתזונה הרחבה - 125 ש"ל: קורסי חובה נוספים אשר כלולים בשכ"ל: פתולוגיה מערבית 1 - 50 ש"ל.

יחידה 3 - יועץ לתזונה בריאה - 125 ש"ל: במסגרת לימוד היחידה השלישית (125 ש"ל בהתאם למודולים המוצעים), ילמדו הסטודנטים גם את קורס חובה הבא אשר כלולים בשכ"ל: בדיקות מעבדה - 50 ש"ל. במסגרת לימוד 2 היחידות הנוספות (125 ש"ל כך אחד בהתאם למודולים המוצעים), ילמדו הסטודנטים גם את קורסי החובה הבאים אשר כלולים בשכה"ל: פילוסופיה ותזונה סינית - 50 ש"ל קורסי העשרה (תנועה) - 100 ש"ל.
 
משך הלימודים ומתכונתם:
מבנה המסלול: מדובר בתוכנית רב שנתית, 1100 שעות (מינימום). המגמה בנויה באופן מודולרי, ביחידות לימוד של 125 ש"ל אקדמאיות כל אחת, על מנת לאפשר לכל סטודנט ללמוד את הקורסים השונים בקצב הנכון לו.
 
תעודות והכשרות:
לעומדים בכל דרישות התוכנית בהצלחה תוענק תעודת "מטפל תזונאי/ת קליני/ת הוליסטית"( 5 יחידות לימוד – בהיקף של 1100 ש"ל כולל קורסי חובה) מטעם בינה האקדמיה לרפואה משלימה והכרה ע"י איגוד הנטורופתים, מדור התזונה.
התעודה מוכרת מטעם איגוד הנטורופתים, מדור התזונה.
בוגרי מגמת תזונה יהיו רשאים להצטרף כחברי האיגוד.
 
לבוגרים תינתן אפשרות להשלמת תואר ND בנטורופתיה, מטעם איגוד הנטורופתים. סטודנטים ובוגרים המעונינים יוכלו לקבל תארים אקדמיים בינלאומיים, בכפוף לעמידה בדרישות.
 

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ