ייעוץ לימודים חינם!

בצלאל

תואר שני

בצלאל האקדמיה לאומנות ועיצוב מציעה לימודים אקדמיים מתקדמים במקצועות העיצוב והאומנות במסגרת מסלולי לימוד לתואר שני. תוכניות הלימוד לתואר שני כוללות לימודים עיוניים מעמיקים שמאפשרים לבוגרי התארים הראשונים לצלול לעומקם של נושאים מרתקים ולקבל הבנה רחבה יותר, וכן עבודה מעשית בסטודיו והקניית כלים מעשיים חשובים, שיסייעו לבוגר להרחיב את אופקיו, לפתח סגנון יצירה ייחודי, ולהשתלב בשוק העבודה הן כשכירים והן כאומנים עצמאיים.

תואר שני בעיצוב אורבני

עיצוב אורבני הוא תחום שמשלב בין דיסציפלינות רבות: אדריכלות נוף, עיצוב, גאוגרפיה, סוציולוגיה, אנתרופולוגיה וכלכלה. מטרת לימודי תואר שני בעיצוב אורבני היא פיתוח כלים להתמודדות עם התהליכים שמתרחשים בעולם וצפיפות האוכלוסייה העולה בקצב מהיר. במהלך הלימודים הסטודנטים ירכשו את מרב הידע העיוני בתחום בשילוב עם קורסים מעשיים שיכינו אותם לעבודה בשטח. תוכנית הלימודים מתקיימת בשני מסלולי התמחות: מסלול עיר ונוף ומסלול שימור מורשת.

תואר שני בעיצוב חזותית

מסלול לימודי תואר שני בתקשורת חזותית בבצלאל פונה לבוגרי תואר ראשון בתחום אשר מעוניינים להעשיר את ידיעותיהם בתחום ולפתח את המיומנויות והמקצועיות שלהם. עיקר התוכנית עוסק בשילוב בין תיאוריה ופרקטיקה ומעודד פיתוח ביקורתיות, תעוזה ויוזמה. בלב התוכנית עומד פרויקט מעשי ומחקרי, אותו מפתחים הסטודנטים בליווי מומחים בתחומי התקשורת החזותית, התיאוריה והטכנולוגיה.

תואר שני באומנויות

מסלול לימודי תואר שני באומנויות בבצלאל מתבססים על עבודת סטודיו ומספקים לאומנים הזדמנות לפתח ולשכלל את שיטות העבודה שלהם. לימודי התיאוריה והסדנאות מתקיימים בקמפוס הראשי של בצלאל בירושלים, בעוד שחללי הסטודיו האישיים שוכנים בדרום תל אביב. אזור זה הוא אזור של רב תרבותיות המחבר בין מהגרים מקומיים, דבר המבטא את אחד העקרונות המנחים של המסלול, לפיו אומנים אינם פועלים בניתוק מן העולם אלא מושפעים במידה מסוימת מן האקלים החברתי שסובב אותם.

תואר שני בעיצוב תעשייתי

תוכנית הלימודים לתואר שני בעיצוב תעשייתי חושפת בפני הסטודנטים את המשמעויות מאחורי תהליכים מרכזיים שמתרחשים בעולם, ומאפשרת להם לתרגם תהליכים אלו לשפה עיצובית ולהעבירם לתהליכי פיתוח מוצרים. המסלול מכשיר את התלמידים להשתלב בתהליכי פיתוח תוך כדי ראייה מערכתית וגישה ביקורתית. בסיום לימודיהם הבוגרים משתלבים בשוק העבודה בהיי-טק, בסטארטאפים, כמעצבי UI/UX, בתפקידי ניהול ועוד.

תואר שני במדיניות ותיאוריה של האומנויות

מסלול הלימודים לתואר שני במדיניות ותיאוריה של האומנויות מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי ומחקרי בשילוב עם לימודי אוצרות וביקורות. בנוסף ללימודים העיוניים מתקיימים גם סדנאות בנושאי האוצרות והכתיבה הביקורתית שמביאות לידי ביטוי את השילוב בין תיאוריה לפרקטיקה. התוכנית מתקיימת בשני מסלולים – עם תזה וללא תזה. הסטודנטים שיבחרו במסלול עם התזה יכתבו עבודת גמר מחקרית ומעמיקה.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ