ייעוץ לימודים חינם!

ערכים

קורס השקעות נדל"ן

מכללת ערכים מציעה לימודים במסגרת קורס השקעות נדל"ן.

מידע כללי
רבים מעשירי העולם משקיעים בנדל"ן, וגם בישראל כיום ניתן לראות המוני משקיעים. השאיפה בהשקעות נדל"ן היא לצמצם את רמת הסיכון עד לכמעט אפסי ולהגדיל את הרווחים על העסקה. כמו כן, יש לעשות זאת בצורה מקצועית (כמו החברות הגדולות) ולהגדיל את הרווחיות על העסקה. על כן, ברגע שנבין איך עושים זאת בצורה מקצועית יהיו בידינו את הכלים להשקעה רווחית מאוד. הכוחות המניעים את מחירי הנדל"ן למעלה ולמטה מאלצים את המשקיעים להתמקצע בניתוח השוק לפי כוחותיו הפועלים סביב ענף הנדל"ן, במרכיבים שמניעים הם כמות ההיצע שהמדינה משחררת, האשראי ושוק הכסף מיקום הנכסים, צורכי השוק והבירוקרטיה המוטלת על המשק.

מטרת הקורס
קורס השקעות נדל"ן נועד להקנות לתלמידים כלים לניתוח כל עסקה ועסקה, יכולת לנתח את רמת הסיכון של העסקה וכיצד למדוד את כדאיות העסקה, לקחת בחשבון את היתרונות והחסרונות של העסקה, לדעת את שלבי תהליך ההשקעה על מנת לא לחרוג מהלו"ז של תוכנית ההשקעה, לדעת לבחור את סוג ההשקעה הכדאי לתקופה ומתאים לתקציב הכלכלי, לדעת לשכלל את המימון של העסקה בכדאיות ההשקעה, לבחור את ההשקעה לפי המיסוי המוטל על העסקה. להיות משקיע מקצועי ולא משקיע מתחושות בטן.

קהל יעד
הקורס מיועד לכל מי שרכש בעבר או ירכוש דירה בעתיד, למשקיעי נדל"ן, לאנשים שמעוניינים לדעת כיצד כסף עושה כסף, לאנשים שמעוניינים לדעת איך נכס עושה נכס, לכל מי שמעוניין לדעת להשקיע בנדל"ן בצורה רווחית עם חשיבה של מקצוען.

בין הנושאים הנלמדים במסלול
סוגי השקעות בנדל"ן לפי התאמה לצרכים, כלים לבחינת נכסים אשר יניבו את הסכומים המרביים. השקעות תמ"א 38 ופינוי בינוי, כשלים בקבלת החלטות, צבירת כוח במשא ומתן, אסטרטגיות וטקטיקות במשא ומתן, הוזלת עלות גיוס הכסף ע"י בניית משכנתאות חסכוניות, איתור נכסים איכותיים, הרווחים של חברות ניהול, הדרכים בהם משקיעות החברות הגדולות ומדוע הן מצליחות להתפתח למימדי ענק, השבחת נכסים, תהליכים משפטיים עד הרכישה, הוזלת עלויות המס, תזמון מימוש ההשקעה ועסקאות אקזיט, הקורס מלווה בשיעורי בית.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ