ייעוץ לימודים חינם!

ערכים

לימודי ייעוץ משכנתאות

הלימודים מתקיימים בתל אביב!
מכללת ערכים הוקמה בשנת 2011 ומציעה לימודים בשני מסלולי לימוד עיקריים: לימודי משכנתאות לצד לימודי ניהול משא ומתן. לימודים במכללת ערכים מקנים לבוגריה ידע, כלים ומיומנויות בתחומי המשכנתאות וניהול משא ומתן אפקטיבי.

מסלולי לימוד
קורס השקעות וייעוץ נדל"ן
קורס משכנתאות
קורס ניהול משא ומתן

מכללת ערכים הוקמה בשנת 2011 לאחר אגירת חומרי לימוד וצבירת ניסיון של שנים רבות בתחומי המשכנתאות והמשא ומתן. המכללה שמה לה למטרה לחלוק את הידע והניסיון עם הציבור הרחב ועל כן מציעה קורסים הנפתחים מדי תקופה ומקנים ללומדים בהם כלים להתמודדות בתחום המשכנתאות ובתחום ניהול משא ומתן אפקטיבי. המכללה מתמחה בשני תחומים עיקריים: תחום המשכנתאות המספק לנוטל המשכנתא את האפשרות להגיע למשכנתא מתאימה וחסכונית עבורה, אשר תספק לו נוחות בחייו, ותחום ניהול משא ומתן, הפונה לצרכן הפרטי ולאנשי עסקים.

ייחודיות הלימודים במכללת ערכים
לימודים במכללת ערכים מאפשרים לתלמידים ליהנות מקורסים אשר נבנו מתוך הבנה ומקצועיות של שנים, כך שהתכנים נלמדים בצורה ברורה ואפקטיבית לחיים ומועברים ברמה גבוהה מאוד ובצורה נעימה עם אווירה טובה במהלך הקורס ובגובה העיניים.הקורסים הנלמדים מאפשרים לתלמידים להגיע להבנה מעמיקה של התחום עד לשלב שבו יוכלו להשתמש בידע באופן פרקטי בחייהם.

מעבר לקורסים הנלמדים בה, ערכים הינה חברה המספקת ייעוץ משכנתאות ואשראי מסחרי ומתאימה ללקוחותיה את המשכנתא החסכונית ביותר עבורם על פי צרכים מדויקים שנמדדו מראש. החברה מטפלת במשכנתאות חדשות, מחזורי משכנתאות, ליווי של תמ"א 38 וכל נושא הקשור לתחומי האשראי.

מידע נוסף
אסף גנור וליאור לן הינם שותפים ב"ערכים", המגיעים מרקעים שונים ומשלימים זה את זה בתחומים המקצועיים. אסף גנור הגיע מעולם הנדל"ן ועסק במשך שנים בתחום הנדל"ן המסחרי של החברות המוכרות והגדולות במשק, תוך עבודה מול אנשים מוכרים בעולם הנדל"ן, שם צבר ניסיון רב בתחום המשא ומתן ועסקי הנדל"ן המורכבים. ליאור לן הגיע מרקע של שנים ארוכות במערכת הבנקאית הבחירה בתפקידים ניהוליים במספר בנקים שונים. ניסיון זה מביא להבנת המערכת הבנקאית וכיצד היא פועלת, ומספק בסיס מרכזי ללימוד תחום המשכנתאות והאשראי מעבר לידע האקדמי.שניהם בעלי תואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון, דבר המקנה להם את הידע האקדמי מעבר לניסיון והמקצועיות.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ