ייעוץ לימודים חינם!

LFO

קורס סאונד בחיפה

LFO, המרכז ללימודי אולפן ביתי בחיפה והצפון מציע לימודים במסגרת קורס סאונד באולפן הביתי, המיועד ליוצרים ומוסיקאים מכל התחומים והז'אנרים המוסיקליים, שמעוניינים לשדרג את הסאונד שלהם לרמות חדשות. הקורס משלב בין פן תיאורטי למעשי ומתקיים באווירה אינטימית.

סאונד טוב הוא מה שמבדיל בסופו של דבר בין קטע מוסיקלי טוב למוצר איכותי שיש לו סיכוי אמיתי להצליח. סאונד הוא אומנות בפני עצמה ועל איש הסאונד להיות בעל ידע טכני רחב ומעמיק, אך גם בעל חוש ליופי. קורס סאונד ב- LFO נועד ללמד את המשתתפים כיצד להוציא סאונד של תקליט באולפן הביתי כמו גם לאפשר להם לרכוש את כל הידע הרלוונטי בפן הטכני של העבודה- מאקוסטיקה ובנייה נכונה של אולפן, דרך טכניקות הקלטה והצבת מיקרופונים, ועד יסודות המיקס ושימוש במעבדים דינאמיים ואפקטים. 

קורס סאונד כולל מגוון נושאים ביניהם תורת הגלים, Pre-production, אקוסטיקה באולפן ביתי, פסיכואקוסטיקה, אומנות ההקלטה, מוניטורים, חיווט, מיקרופונים, מיקסרים, אפקטים טוריים ומקביליים, קומפרסורים ומעבדים דינמיים, אקולייזרים, יסודות המיקס, יסודות ההפקה ועוד. במהלך השיעורים יפנימו המשתתפים את ההתייחסות להקלטה, מיקס וסאונד כאל מעשה אומנות עדין שדורש הקשבה ויצירתיות על מנת להביא לתוצאה מעניינת באמת.

לימודי סאונד ב- LFO מתקיימים במתכונת של 12 מפגשים בני 3 שעות כל אחד. הלימודים מתקיימים בכיתות המונות עד 6 תלמידים לכיתה, כשהשיעורים מועברים על ידי טל טרייביש - מבכירי אנשי הסאונד בארץ, איש מאסטרינג מנוסה שהקליט מיקסס ומיסטר עשרות רבות של אלבומים לארץ ולחו"ל. קורס סאונד מאופיין באווירה אינטימית בקבוצות קטנות, ומתקיים באולפן פעיל ומאובזר במיטב הציוד האולפני. הקורס משלב בין לימוד תיאורטי לתרגול מעשי של הקלטה ויצירה, תוך שימוש במגוון הציוד והכלים המוסיקליים באולפן.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ