ייעוץ לימודים חינם
תואר ראשון במערכות מידע

תנאי קבלה תואר ראשון במערכות מידע

כמה פסיכומטרי צריך בשביל תואר ראשון במערכות מידע?

לימודי מערכות מידע נמצאים על קו התפר בין לימודים הומניים וריאליים. הלימודים עוסקים בתכנון ואפיון של מערכות מידע, שנמצאות כיום בכל תחומי החיים והמסחר. השילוב בין אלמנטים ריאליים, הדומים ברוחם למדעי המחשב, עם מדעי החברה והפסיכולוגיה הארגונית שחיונית לתכנון של מערכות מידע, הופכים את החוג לבעל סכמי קבלה לא נמוכים. תנאי הקבלה משתנים ממוסד למוסד, ויש אף מוסדות לימוד המקבלים ללימודי מערכות מידע בלי פסיכומטרי.
הערה: גולש יקר, המידע בעמוד זה אינו בהכרח מדויק, והשימוש בו הינו על אחריותך בלבד.
עליך לוודא תנאי קבלה מדויקים אך ורק מול מוסדות הלימוד עצמם.
פירוט תנאי הקבלה במוסדות השונים:
פתיחה

תנאי קבלה אוניברסיטת חיפה

פתיחה

תנאי קבלה אוניברסיטת בן גוריון בנגב

פתיחה

תנאי קבלה HIT - מכון טכנולוגי חולון

ניב רווח - קורס פסיכומטרי
הפסיכומטרי ה"גמיש" היחיד בישראל שמתאים ללוח הזמנים שלך!
סיכויי קבלה
לימודי מערכות מידע נחשבים, כאמור, למסלול לימודים מבוקש, ועל כן תנאי הקבלה למסלול זה נחשבים לעתים לקשים יותר ואף מורכבים יותר בכל הנוגע לתנאים הנדרשים מהמועמד למסלול זה. מעבר לתעודת בגרות מלאה ולעתים גם ציון בבחינה הפסיכומטרית שיידרשו על ידי מוסד הלימודים, חלק ממוסדות הלימוד עשויים להציב דרישות כדוגמת ציון ב- 4 או 5 יחידות לימוד במתמטיקה, מבחני מיון כאלה ואחרים, ציון בבגרות באנגלית או בפרק האנגלית בבחינה הפסיכומטרית או במבחן אמי"ר ועוד.

מועמדים מעל גיל 30
בחלק ממוסדות הלימוד יוכלו מועמדים מעל גיל 30 למצוא תנאים מקלים מאלה שיידרשו להם מועמדים שטרם מלאו להם 30 שנה. כחלק מההקלות, יוכלו המועמדים ליהנות מפטור מהבחינה הפסיכומטרית. עם זאת, לעתים יציב מוסד הלימודים תנאי אחר, כדוגמת מבחני מיון באנגלית או במתמטיקה לקביעת הרמה האקדמית, ואף השתתפות במכינה קדם אקדמית, שציון בה יהווה תנאי קבלה למסלול ניהול מערכות מידע.  
ניב רווח - הכנה למבחן אמיר/ם
ערכת הכנה מקיפה ואיכותית לבחינת אמיר/ם כולל תוכנת מילים!
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ
חדש! קבלת מידע ממוסדות הלימוד