ייעוץ לימודים חינם
ייעוץ לימודים חינם

מדיקה המכללה לרפואה משלימה

קורס שיטת מוח אחד

מכללת מדיקה לרפואה משלימה מציעה לימודים במסגרת קורס שיטת מוח 1, בהנחיית אתי כהן.

שיטת מוח אחד
לימודי שיטת מוח אחד במכללת מדיקה לרפואה משלימה מהווים תחליף לטיפול פסיכולוגי. הלימודים עוסקים בשימוש בשפה המילולית על מנת לזהות גורמי מתח מהעבר והשפעתם על ההווה, על התנהגות האדם ועל בחירותיו. הקורס מספק ללומדים את האינפורמציה לגבי השיח הפנימי, שמייצר חסימות דרך ברומטר התנהגותי הייחודי לשיטה. במסגרת הלימודים יבינו הלומדים כיצד לזהות דרך בדיקת שריר את המקור להכחשות לא מודעות, לזיכרונות מודחקים, טראומות, אמונות ותפיסות מן העבר, שיוצרים בהווה מצבים לא רצויים, מציאות של קושי ובחירות מגבילות, וזאת מבלי שהאדם יצטרך לדבר על עברו. 

השיטה מתבססת על שלושה שלבים: זיהוי, תיקון ומעקב. בשלב הראשון מזהים התלמידים את המתח הרגשי והאמונות השליליות באמצעות אבחון, בשלב השני נבחר התיקון מתוך מגוון טכניקות לנטרול המתח, כאשר הטכניקות לקוחות מתוך הרפואה הסינית, מגע בריאות, כירופרקטיקה, פסיכולוגיה קלינית, דמיון מודרך, מטאפיזיקה, עבודה אנרגטית וכן מסינתזה של תובנות פסיכולוגיות עם גנטיקה התנהגותית וחקר המוח.

תכני הקורס
במהלך הקורס יוכלו הלומדים במכללת מדיקה לרפואה משלימה לרכוש כלים בסיסיים של גישת מוח אחד, וכן להבין את הצופן של ההתנהגות האינסטינקטיבית של האדם. בנוסף יעסקו הלומדים בהבנת מערכות האמונה של האדם באמצעות אבחון שפת הפנים והגולגולת, המביא לזיהוי צורת חשיבה, פעולה, עיבוד רגשי וביטוי אוטומטי של האדם.

נושאים נוספים בהם עוסק קורס מוח 1 במכללת מדיקה לרפואה משלימה: קורס מוח אחד מתקדם - המעניק ללומדים כלים רבים נוספים, המכוונים להתמודדות עם נושאים רגשיים, פיסיים ומנטאליים. קורס נוסף שנלמד הינו קורס חזק יותר ממילים, שמטרתו להגביר את המודעות העצמית לעצמאות האינסטינקטיבית ולמטרות. קורסים נוספים: מבנה נוירולוגי ומערכות יחסים בסכנה.

במה ניתן לטפל באמצעות השיטה?
שיטת מוח 1 מסייעת בתחומים הבאים: ערך עצמי, ביטחון עצמי, בעיות תקשורת במערכות יחסים, לקויות למידה, דיסלקציות, בעיות קשב וריכוז, כאבים פיזיים, אלרגיות, דיכאון, התמכרויות, כעסים, פחדים, חרדות, טראומות, מצבי קונפליקט וכן כל נושא מעורר מתח, ממנו המטופל רוצה להשתחרר.

מתכונת הלימודים
הלימודים נפרשים על פני כשנה, ומתקיימים במתכונת חד-שבועית. מפגשי הלימוד אורכים כשלוש וחצי שעות, וסך הכל כולל הקורסג 48 שיעורים. עם סיום הלימודים ועמידה בדרישות התוכנית תוענק לבוגרים תעודת מטפל בינלאומי ויועץ מקצועי בשיטת מוח אחד מטעם האגודה הבינלאומית Three in one concepts - קליפורניה, ארה"ב.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

אמנותית
קונבציונלית
יזמית
חוקרת
ריאלית
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2019 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | בניית אתריםבניית אתרים