ייעוץ לימודים חינם
ייעוץ לימודים חינם

ג'ון ברייס - מדיאטק הייטק

קורס עריכת וידאו דיגיטלי

מכללת ג'ון ברייס - מדיאטק הייטק מציעה לימודי קורס עריכת וידאו דיגיטלי.

מטרת הלימודים
מכללת ג'ון ברייס מדיאטק הייטק מציעה לימודים במסגרת קורס עריכת וידאו דיגיטאלי, באמצעות כלי העריכה המקצועיים של ADOBE - Digital Video Pro Training. לימודים במסלול זה נועדו להקנות לבוגריו מיומנויות בהפעלת תוכנות וידיאו ואפקטים, כמו גם לאפשר להם לרכוש יכולת תכנון וביצוע של פרויקט מלא, החל משלב הרעיון הראשוני ועד להשלמתו.

אודות הקורס
אנו חיים בעידן בו פרסומות אינטרנטיות צצות מכל עבר, ברשתות חברתיות, ב- YouTube ובאתרים רבים נוספים. על כן, מיומנויות צילום ועריכה דיגיטאלית של סרטונים הינן תנאי הכרחי עבור אנשי מקצוע וחובבנים מתחומי האינטרנט, הפרסום והצילום. לימודי עריכת וידיאו במכללת ג'ון ברייס מדיאטק הייטק נועדו להקנות לבוגרי המסלול ידע בהפקה ובשיטות עבודה כהכנה לעבודה בחברת הפקה, כמו גם כלים ומיומנויות לעיבוד תמונה, סרטונים וסרטי אנימציה לטלוויזיה ולאינטרנט.

תכנית הלימודים
קורס עריכת וידיאו במדיאטק הייטק ג'ון ברייס מתקיים במתכונת ממצה וממוקדת, אשר מכשירה את הלומדים בו כיצד לערוך באופן מקצועי סרטוני וידיאו, תוך שימוש בתוכנות אדובי ביניהן פוטושופ, פרימייר, אפטר אפקטס ואנקור די.וי.די, אשר נמצאות בכל משרד פרסום, סטודיו לעיצוב או חברות אנימציה, ומהוות את אבני היסוד של עריכת וידיאו. תוכנות אלו מאפשרות להוסיף תכני וידאו לפס הרחב המעלים את מידת האטרקטיביות והאפקטיביות המסחרית של אתר האינטרנט.
 
קהל יעד
לימודי עריכת וידיאו דיגיטאלי באמצעות כלי העריכה המקצועיים של ADOBE מיועדים לגרפיקאים, מעצבים, אנימטורים, צלמים ובוני אתרי אינטרנט, כמו גם לעורכי וידאו המעוניינים לערוך סרטים, קליפים, סרטוני פרסומת ועוד, או לשלב סרטונים באתרי אינטרנט וברשתות חברתיות. על המועמדים לקורס להכיר את מערכת ההפעלה חלונות ולשלוט בשפה האנגלית באופן בסיסי.
 
משך ומתכונת הלימודים
קורס עריכת וידאו דיגיטלי במדיאטק הייטק נפרש על פני 196 שעות סה"כ ומתחלק באופן הבא:140 שעות הוראה הכוללות 28 פגישות סה"כ, אורך כל פגישה 5 שעות. 56 השעות הנוספות מוקדשות לעבודה עצמית, לימוד עצמי, עבודה על פרוייקטים וכו'. לימודים במסלול זה מתקיימים במתכונת של לימודי ערב, פעמיים בשבוע, בין השעות 17:30-21:00.
 

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

אמנותית
קונבציונלית
יזמית
חוקרת
ריאלית
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2019 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | בניית אתריםבניית אתרים