ייעוץ לימודים חינם
ייעוץ לימודים חינם

מכון מגיד מבית האוניברסיטה העברית

הכשרה לקראת הסמכה כפולה לדרגת מאמן מומחה

מכון מגיד מציע לימודי קורס הכשרה לקראת הסמכה כפולה לדרגת מאמן מומחה MCI באימון אישי עם התמחות אימון ניהולי – ארגוני.
הלימודים יתקיימו בקמפוס הר הצופים, ירושלים.

לימודי אימון
לימודי אימון הינם לימודים העוסקים במתאמן כמומחה לחייו ועבודתו ולו הרשות לפעול – זאת אומרת שכל אדם הוא בעל פוטנציאל להגיע להצלחה מיטבית בכל תחומי חייו. לפיכך, התשובה לשאלה "מהי ההצלחה שעל אדם לשאוף לה?" צריכה להיענות על ידי האדם עצמו, על פי ערכיו, אמונתו ותפיסתו את מקומו בעולם. וכך גם השאלה – "מהי הדרך הטובה ביותר לממש את ההצלחה הזו?".

מכאן נגזר תהליך ייחודי ורב ממדי בו המאמן מוביל את המתאמן לגלות בעצמו,  בתוך עצמו ובמציאות בה הוא חי,  את התשובות לשאלות  אלה.  כלומר, האימון אינו מביא עמו תשובות ואינו קובע למתאמן את הדרך, אלא מסייע לו להגדיר את דרכו שלו באופן עצמאי.

קורס ההכשרה למאמן מקצועי מבוסס על מתודת האימון ממוקד התוצאות שפותחה בישראל ע"י ראובן כ"ץ, מייסד האיגוד הישראלי לקואצ'ינג וזכתה להצלחה גדולה ביותר. כ- 4000 מאמנים הוכשרו ע"י איק"א בשיטה זו כאשר מתודת האימון הנרכשת במהלך הקורס, הינה מתודה המאפשרת ביצוע מקצועי וידידותי של תהליך אימון מובנה, שלם, שיטתי ואפקטיבי במסגרת של אחד על אחד או במסגרת קבוצתית.

מטרות הלימודים

הקניית "ארגז כלים" הבסיסי של האימון האישי ושל האימון הניהולי – ארגוני, הקניית הידע התיאורטי בנושאי אימון, אתיקה, ניהול וארגונים, הבאת בוגרי הקורס ליכולת לבצע תהליך אימון שלם ברמה מקצועית נדרשת, הן במתווה   האימון האישי והן במתווה האימון הניהולי - ארגוני.
הכשרת והסמכת בוגרי הקורס כמאמנים:

לימודי הקורס מקנים ארגז כלים עשיר, מודל, שיטות וכלים לצורך יישום במסגרת אימון אישי, מלא או כעומדים בפני עצמם, או במסגרת אימון ניהולי - אישי או ניהולי - ארגוני. המשתתפים לומדים ומתרגלים את כלי האימון השונים על עצמם ועל אחרים במסגרת הקורס ובמהלך עבודת פרקטיקום מעשית ועוברים חווית למידה התנסותית, מעשירה.

קהל יעד
לימודי הקורס מיועדים לבעלי השכלה אקדמית וניסיון רלוונטי בתפקידים בעלי אחריות ו/או תפקידים ניהוליים בכל הרמות, המעוניינים לפתח קריירה ולפעול כמאמנים הן במסגרת עיסוקם הנוכחי או כמאמנים עצמאיים בתחום האימון האישי והאימון בארגונים, חברות ועסקים.

מתכונת הלימודים
מתכונת הלימודים מבוססת על הרצאות פרונטליות בשילוב מפגשי סופרויז'ן ומפגשי מנטורינג המאפשרים למידה ופעולה במתווה הקרוב לתהליך האימון עצמו.

משך הלימודים
לימודי הקורס יתקיימו פעם בשבוע, בין השעות 17:00 - 21:30 .

נושאי לימוד
עקרונות האימון והחשיבה התוצאתית, תקשורת בינאישית, שאלות והקשבה, ההסכם האימוני, ערכים וחסמים כעקרונות פעולה אישיים, מודל באימון: 4 תחומי חיים, 6 תחומי התוצאה, שער החזון, החזון האישי והאסטרטגיה הארגונית, מאפייני מערכת, מטרות, מדדים ותפוקות קריטיות להצלחה, יעדים ותוכניות פעולה ועוד.

סגל המרצים
את תכנית הלימודים יובילו מאמנים בכירים בדרגת מאמן מומחה  MCI , בעלי השכלה אקדמית, ידע וניסיון מקצועי עשיר ומגוון בעשייה בתחום האימון ובהכשרת מאמנים. בניהולו האקדמי של מר אלי ורון - בעל תואר MBA. מרצה בכיר, מאמן מנוסה וותיק, המומחה בתחום השירות – הן ברמת העבודה והן ברמה האקדמית.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

אמנותית
קונבציונלית
יזמית
חוקרת
ריאלית
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2019 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | בניית אתריםבניית אתרים