ייעוץ לימודים חינם
ייעוץ לימודים חינם

מכון לנדר - מרכז אקדמי ירושלים

תואר שני במנהל עסקים

מכון לנדר - מרכז אקדמי ירושלים מציע לימודי תואר שני - MBA במנהל עסקים. לימודי תואר שני במנהל עסקים נמשכים שנתיים ומשלבים לימודים אקדמיים ברמה גבוהה עם אוירה לימודית ייחודית שבמרכזה דגש על יחס אישי לכל אורך הדרך.

תכנית הלימודים
בית הספר למנהל עסקים של מכון לנדר נמנה על שורת של בתי ספר מובילים למינהל עסקים בישראל. בית הספר מציע קורסים עדכניים אשר נועדו להעשיר את עולם הידע של התלמידים ולהקנות להם כלים להתמודד עם אתגרים ניהוליים. בית הספר רואה עצמו מחויב לתרום בצורה משמעותית לעיצוב דור מנהלי העתיד בעיר ירושלים ובסביבותיה. 

מעל 40% מהתלמידים הלומדים מנהל עסקים בירושלים - לומדים במכון לנדר. התוכנית ללימודי תואר ראשון במכון לנדר מונה מעל 1,000 סטודנטים ונחשבת לתוכנית למינהל עסקים הגדולה בירושלים. התוכנית ללימודי תואר שני במינהל עסקים נפתחת על רקע ביקוש הולך וגובר באזור ירושלים ללימודים מתקדמים במינהל  עסקים, ותקלוט בשנה"ל הנוכחית 60 סטודנטים נבחרים בלבד.

מטרות התכנית
התוכנית נועדה להכשיר מנהלים מיומנים לפתור בעיות קשות ומורכבות בתחום הניהולי, לפעול ולקבל החלטות בעידן של שינויים, משברים ואי ודאות, להכיר את המציאות העסקית הלוקאלית והגלובלית ולהיות מסוגלים להשתלב בה, ולחבר בין התיאוריה והמחקר לבין הפרקטיקה והניסיון הניהולי בשטח. לפיכך בתוכנית יושם דגש במתן הכשרה רחבה בתחומים הקשורים בניהול עסקי וכן בהכרת מערכות מידע תומכות ניהול והבנת תרומתן לעולם העסקי.

מסגרת הלימודים
הלימודים לתואר יתקיימו בימים יום ג' - 16:00-21:15 יום ו' - 8:00-13:15 למשך שנתיים (כולל סמסטר קיץ מקוצר). סיום הלימודים בסוף סמסטר סתיו תשע"ג (פברואר 2013).

תנאי קבלה
על מנת להתקבל ללימודי תואר שני במנהל עסקים, על המועמד להיות בעל תואר ראשון במינהל עסקים ממוסד ישראלי מוכר להשכלה גבוהה או ממוסד בעל רמה שוות ערך מחו"ל בממוצע 80 לפחות. לחילופין, על המועמד להיות בעל תואר בוגר בתחום שאינו מינהל עסקים ממוסד ישראלי מוכר להשכלה גבוהה או ממוסד בעל רמה שוות ערך מחו"ל בממוצע 80 לפחות. תלמידים אלו יידרשו לקורסי השלמה על פי החלטה של וועדת קבלה. את קורסי ההשלמה חייב הסטודנט ללמוד לפני קבלתו ללימודים לתואר.

אין צורך במעבר מבחן הג'ימאט לצורך קבלה ללימודים אלו! 

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

אמנותית
קונבציונלית
יזמית
חוקרת
ריאלית
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2019 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | בניית אתריםבניית אתרים