ייעוץ לימודים חינם
ייעוץ לימודים חינם

בית הספר לרפואה משלימה במכללה בוינגייט

לימודי נטורופתיה

Medi Win - בית הספר לרפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט מציע קורס הכשרת מטפלים מוסמכים בנטורופתיה N.D, בריכוזה של ד"ר גילית שטיינר, ובהכרת ה"אגודה הישראלית לנטורופתיה ולתזונה טבעית".

מידע כללי
נטורופתיה נועדה לשפר את הרכב הגוף והדם, לזרז פינוי רעלים ולשפר את המצב הנפשי של האדם באמצעות תזונה, ויטמינים, מינרלים וצמחי מרפא שונים. קורס נטורופתיה ב- Medi Win מתבסס על ההכרה, כי הגוף יכול באופן טבעי להתנגד למחלות ואף קיימים בו מנגנונים פנימיים של שיקום וויסות עצמי ושל יצירת תנאים, המאפשרים לו לרפא את עצמו.
 
בית הספר לרפואה משלימה במכללה האקדמית וינגייט מכשיר תלמידים להיות נטורופתים, אשר ימריצו את מנגנוני האיזון הטבעיים של הגוף על מנת להביא את החלק, שתפקודו לקוי, לתפקד בהרמוניה עם שאר הגוף.

נושאי הלימוד
במסגרת לימודי נטורופתיה נלמדים הנושאים: תזונה, צמחי מרפא, פרחי באך, ארומתרפיה, גוף-נפש, גישות פילוסופיות בנטורופתיה, שיטות אבחון וטיפול מנואלי, אינטגרציה, קורסי העשרה ועוד. כמו כן, במסגרת הקורס יילמדו לימודי רפואה מערבית, הכוללים: אנטומיה, פיזיולוגיה, פתולוגיה, בדיקות מעבדה, פרמקולוגיה, ביוכימיה, התנסות קלינית מעשית - סטאז' ועוד.

משך הלימודים ומתכונתם
קורס הכשרת מטפלים מוסמכים בנטורופתיה ב - Medi Win נפרס על פני ארבע שנות לימוד וכולל לא פחות מ- 3,070 שעות לימוד. בוגרי ההכשרה, שיעמדו בדרישות, יקבלו תעודת "מטפל מוסמך בנטורופתיה .N.D" מטעם Medi Win - בית הספר לרפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט, וכן את התעודות הבאות: תעודת "מטפל בפרחי באך", תעודת "אירידולוג קליני", תעודת "מטפל בארומתרפיה", תעודת "הרבולוג קליני ותעודה במקצוע המגע שבחר התלמיד, בהתאם לדרישות הקורס.

תעודות והכשרות
תעודות: למסיימים העומדים בדרישות, תוענק בסוף מסלול הלימודים תעודת "מטפל מוסמך בנטורופתיה N.D. Naturopathy Degree" מטעם Medi Win - בית הספר לרפואה משלימה במכללה האקדמית בווינגייט, ועוד מספר תעודות בתחומים הבאים: תעודת "מטפל בפרחי באך", תעודת "אירידולוג קליני", תעודת "מטפל בארומותרפיה" ותעודת "הרבולוג קליני". כמו כן, יקבל כל סטודנט תעודה במקצוע המגע שהוא בחר, בהתאם לדרישות הקורס.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

אמנותית
קונבציונלית
יזמית
חוקרת
ריאלית
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2019 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | בניית אתריםבניית אתרים