ייעוץ לימודים חינם
ייעוץ לימודים חינם

כלים שלובים

בית ספר לאומנות הריפוי

כלים שלובים - בית ספר לאומנות הריפוי, מציע לימודי הכשרת מטפלים במסלולים מתחום הריפוי הרוחני, המקנים כלים ומיומנויות המבוססים על שיטת כלים שלובים. לימודים באחד ממסלולי הלימוד המוצעים מאפשרים לתלמידים ליהנות מהתנסות מעשית בריפוי רוחני אנרגטי, ייעוץ פסיכו־רוחני והתפתחות אישית ולרכוש כלי טיפול ואבחון ייחודיים לשיטת כלים שלובים.
הלימודים מתקיימים בחיפה ובאזור תל אביב!
הלימודים מיועדים לבני 25 ומעלה!


מסלול קצר מועד

הקורס מונה 28 מפגשים ומתקיים אחת לשבוע. הקורס נועד לאפשר לכל אדם או מטפל המבקש להרחיב ולתמוך ברובד הרוחני/אנרגטי בכלים האבחוניים והטיפוליים של השיטה. הקורס מעניק לתרפיסט כלי עבודה מתחומי הריפוי הרוחני דרך התנסות אישית, ובסיס תיאורטי על ידי הצגת תמונת הבריאות והחולי מנקודת המבט של מדע הרוח האנתרופוסופי.

בלימוד מושם דגש על פיתוח יכולותיו של המטפל לאבחן ולהתערב באופן יצירתי על מנת לקדם שינוי, על פיתוח סגנונו של המטפל והרחבת המודעות העצמית שלו תוך רכישת מיומנויות וכלים טיפוליים והפיכתם לחלק אינטגרלי מארגז הכלים בעבודתו של המטפל. בוגרי המסלול יוכלו להשתלב במסלול ההכשרה המורחב של כלים שלובים.

מסלול הכשרה מורחב
מסלול זה מונה שלוש שנות לימוד ושנת פרקטיקום. המסלול מכשיר את התלמיד לטיפול רוחני ייחודי המלווה בייעוץ פסיכו-רוחני. הלימודים משלבים ידע ביוגראפי, מבוא לריפוי אנתרופוסופי, וטכניקה טיפולית של כלים שלובים. המסלול משלב אומנויות, כחלק מתהליך ההכשרה של המטפל. הלימודים במסלול המורחב מתקיימים אחת לשבוע + סדנאות אחדות של ימים מרוכזים.
 
תכנית ומטרת הלימודים
כלים שלובים הינה אומנות ומיומנות ריפוי שפותחה על ידי נורית רוזנגרטן על בסיס ידע האדם ומחקרים אודות מחלה ומרפא של מדע הרוח. השיטה מטפלת באדם במחלות פיסיות, רגשיות והתנהגותיות, במבוגרים ובילדים, בתחומי פוריות, הריון ולידה, דיכאון, חרדה, עייפות יתר, הפרעות קשב וריכוז, הפרעות מטבוליות, קשיים במערכות יחסים ועוד. כלים שלובים תומכת באדם דרך כוחות החיים שלו ומשפיעה על גופו הפיסי והנפשי. בבית הספר מלמדים מורים מתחום כלים שלובים ומתחומי ריפוי קרובים - תרפיה באומנות, ייעוץ ביוגרפי ואוריתמיה. הגישה הטיפולית נלמדת כיום במסלולי הכשרה שונים בחיפה ובתל אביב.
 
טיפול באמצעות שיטת כלים שלובים מבוסס על הכרת האדם כישות של גוף, נפש ורוח, ועל כן הטיפול הינו טיפול רוחני הפונה לגופים העל-פיסיים באדם, תוך התבוננות על אירועי חייו ומצוקתו לאור החוקים הרוחניים של מדע הרוח. הטיפול באמצעות גישה זו אינו אגרסיבי ואינו יכול להזיק, אלא נועד לעורר את כוחות המרפא הטבעיים בגוף, תוך הבנת משמעותם של מחלה, מרפא וגורל. נוסף על התמיכה בכוחות החיים, יקבל המטופל אפשרות להתבוננות חדשה של התמונה השלמה של חייו, כמו גם הנחייה לדרכי התמודדות שישמשו אותו גם לאחר תום הטיפול.

תנאי קבלה
הלימודים פתוחים לכל המעוניין, ואינם דורשים פסיכומטרי או תנאי סף אחרים. 

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

אמנותית
קונבציונלית
יזמית
חוקרת
ריאלית
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2019 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | בניית אתריםבניית אתרים