ייעוץ לימודים חינם
ייעוץ לימודים חינם

מכללת סלע

מסלול הסמכה לבדיקות תוכנה – ISTQB

מכללת סלע מציעה לימודים במסגרת מסלול הסמכה לבדיקות תוכנה עם אפשרות לתעודה בינלאומית - ISTQB.

על המכללה
מכללת סלע היא מרכז הדרכה מוסמך של חברת מיקרוסופט ושותף של מיקרוסופט לנושאי הדרכה, ובפרט שותף בתחום ALM של מיקרוסופט המכיל בדיקות תוכנה מתקדמות. נושאי ההסמכה שלומדים הסטודנטים מאפשרים להם לגשת למבחני ההסמכה הבינלאומיים של - ISTQB.  

על בדיקות תוכנה
תחום בדיקות התוכנה הוא תחום מפותח בעולם המחשבים. בשנים האחרונות עבר תחום זה תקינה בינלאומית תחת ארגון הגג לבדיקות תוכנה: ISTQB. ארגון ה- ISTQB מוכר בלמעלה מ-70 מדינות, וביניהן המדינות המובילות בתחום הפיתוח והבדיקות כמו ארה"ב, גרמניה, הודו, יפן, בריטניה, קנדה, אוסטרליה, ישראל ועוד.

מהלך הלימודים
מסלול הסמכה לבדיקות תוכנה עם אפשרות לתעודה בינלאומית - ISTQB משלב בין ידע עיוני לבין ידע מעשי, והוא מקנה ללומדים יכולת ניתוח, מעקב וניהול וזאת תוך חשיפה לכלי עזר ידניים ואוטומטיים רבים. מרצי הקורס הם יועצים טכנולוגיים שיש להם שם עולמי בתחום, השיעורים מתקיימים בכיתות חדישות וקיימת אפשרות לצפות בשיעורים מוקלטים בבית אם יש בכך צורך. כמו כן, מקנה המסלול יכולות של ניתוח, ניהול ומעקב. את מסלול הלימוד פיתחו אנשי מקצוע מובילים בתחומם, והוא מועבר על ידי מרצים בכירים העובדים כיועצים או כמנהלים בכירים בפרויקטים של בדיקות תוכנה. 

נושאי לימוד
מסלול הסמכה לבדיקות תוכנה עם אפשרות לתעודה בינלאומית - ISTQB מציע מגוון נושאי לימוד: כלי בדיקות, לימוד סביבת פיתוח תוכנה, לימוד מתודולוגיית בדיקות, שיטות לצורך ניתוח תהליך הבדיקות ולימוד Microsoft TFS כסביבה לניהול תהליך הבדיקות ולביצוע בדיקות  אוטומטיות.

קהל יעד
מסלול הסמכה לבדיקות תוכנה  – ISTQB מיועד לכל המעוניין לרכוש מקצוע (ללא רקע קודם) ולמועמדים בעלי רקע קודם בפיתוח - בוגרי מדעי המחשב או בעלי רקע בפיתוח אחר, בוגרי מסלול אקדמי ריאלי ואחרים המעוניינים להתמקצע בתחום זה. 

משך הלימודים ומתכונתם
הקורס מתקיים בשעות הערב ונלמד במתכונת של 3 סמסטרים (המסלול נמשך כשנה). הלימודים נפרשים על פני 800 שעות לימוד.

אפשרויות תעסוקה
מכללת סלע שמה לה למטרה לקלוט את בוגריה לעבודה. לפיכך, במהלך תכנית הלימודים הסטודנטים מבצעים כמה פרוייקטים מעשיים השקולים לניסיון תעסוקתי ולוקחים חלק בסדנאות לקראת הקבלה לעבודה. בסיום מסלול הסמכה לבדיקות תוכנה  – ISTQB יעמדו בפני הבוגרים כמה אפשרויות קליטה לתעשייה. אחת מהאפשרויות האלה היא תוכנית סטאר - קליטה לבית התוכנה של סלע. מאות בוגרים נקלטו עד היום לסלע, ובכל עת ישנם בסלע כמה עשרות בוגרי הקורס אשר עוסקים בבדיקות תוכנה בסלע.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

אמנותית
קונבציונלית
יזמית
חוקרת
ריאלית
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2019 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | בניית אתריםבניית אתרים