ייעוץ לימודים חינם
ייעוץ לימודים חינם

המכללה האקדמית ספיר

תואר ראשון בשיווק טכנולוגי

המחלקה לשיווק טכנולוגי במכללה האקדמית ספיר היא מחלקה ייחודית ומקורית המעניקה תואר ראשון בתחום מבוקש שנמצא במגמת התפתחות ושיאו עוד לפניו. המחלקה מעניקה תואר ראשון B.A בשיווק טכנולוגי שעיקרו, כעולה משמו, שיווק של טכנולוגיות ומוצרים עתירי ידע וטכנולוגיה.

שנת לימודים ראשונה בחינם למשוחררי/ות צה"ל ושירות לאומי משנת 2010 והלאה בהתאם לחוק חיילים משוחררים!
 

תנאי קבלה
תעודת בגרות בממוצע 80 ומעלה
4 יח"ל אנגלית בציון 70 ומעלה
4 יח"ל מתמטיקה בציון 65 ומעלה
ציון פסיכומטרי או מבחן אמי"ר לסיווג רמת האנגלית

מידע כללי
עולם ההיי טק בעידן המודרני תופס מקום מכובד ביותר ומהוה את העיקר של שוק הפיתוח, המחקר והמסחר בארץ ובעולם. השיווק בעולם ההיי טק הוא רק של טכנולוגיות והוא נעשה רק באמצעות טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות ולכן הוא דורש אנשי שיווק עם מיומנויות מיוחדות שנלמדות במסגרת התואר הראשון בשיווק טכנולוגי. כמובן ששיווק של מוצרי טכנולוגיה הוא שונה לגמרי משיווק של מוצרי צריכה שאינם טכנולוגים.

תכנית הלימודים
במהלך לימודים לתואר ראשון בשיווק טכנולוגי במכללת ספיר ירכשו הסטודנטים כלים ייחודיים ודרכי פעולה וחשיבה ייחודיות הנחוצים כדי לשווק את הפיתוחים הטכנולוגיים שמיוצרים בתעשייה עתירת הידע. ברחבי הארץ והעולם נוצרות כל הזמן טכנולוגיות חדשות ומוצרים עתירי ידע וטכנולוגיה שמשנים את פני השווקים, העסקים והחברות. השינויים המהירים במוצרים ובשוק אינם מאפשרים התנהלות על פי המושגים הסטנדרטים של שיווק. את כל הטכנולוגיות החדישות שנוצרות חדשות לבקרים - רעיונות, מכשירים וציוד - יש להחדיר לשוק ולשווקם כך שיהפכו למוצרים רווחיים ואת זה יידעו בוגרי תואר ראשון בשיווק טכנולוגי לעשות היטב. הבוגרים של המסלול במכללת ספיר נחשבים לאנשי שיווק אקדמאים מוצלחים ומוכשרים ולכן הם מבוקשים ועתידים להשתלב במשרות מפתח בתעשייה בארץ ובעולם. משך הלימודים: 3 שנים.

תחומי הלימוד
לימודי תואר ראשון בשיווק טכנולוגי הם לימודים מרתקים המשלבים בין תחומים שונים, ביניהם, ניהול, מחקר ופיתוח, אסטרטגיה, מימון, שיווק ופרסום, אנגלית עיסקית, יזמות, התנהגות ארגונית, כלכלה ומסחר ועוד. תחומי הלימוד והקורסים במסגרת לימודי התואר רבים ומגוונים וכוללים: תרבות עסקית וארגונית בחברות היי-טק, אסטרטגיה, מתמטיקה, יזמות טכנולוגית, אתיקה עיסקית, שיווק מוצרים עתירי טכנולוגיה, ניהול טכנולוגית מידע ואינטרנט, אלגברה ליניארית, ביוטכנולוגיה, פסיכולוגיה, תכנון מתמטי, מימון הון סיכון, טכנולוגיות עתידיות, ניהול מחקר ומוצרים, שיווק באינטרנט, תקשורת שיווקית, מערכות מידע, שימושי מחשב, משאבי אנוש, הסתברות, פיסיקה, כימיה, חשבונאות ותמחיר, כתיבה מדעית, שיווק בינלאומי, ניהול פרויקטים ותזמון ייצור, מערכות הפצה ולוגיסטיקה, ניהול פיננסי, חקר שווקים ועוד. מסלול לימודים זה מוצע גם להנדסאים, שישתלבו בלימודי תואר ראשון וייהנו מהקלות ופטורים.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

אמנותית
קונבציונלית
יזמית
חוקרת
ריאלית
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2019 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | בניית אתריםבניית אתרים