ייעוץ לימודים חינם
ייעוץ לימודים חינם

המרכז האקדמי רופין

תואר ראשון בסיעוד

המרכז האקדמי רופין מציע לימודים במסגרת תואר ראשון בסיעוד.

מקצוע הסיעוד נכלל בתחום הבריאות ומתמקד בטיפול ביחידים, במשפחות ובקהילות במטרה לסייע להם להשיג, לשמר ולשחזר מצב בריאותי אופטימלי ואיכות חיים מבחינה בריאותית. הטיפול הסיעודי מתייחס לצרכים הפיזיים, הרוחניים והנפשיים של המטופל על כל סוגיהם. על העוסקים במקצוע חשוב זה להיות בעלי מרב הידע והכלים בתחום מדעי הרפואה, מדעי ההתנהגות, מדעי החברה ובניהול, כך שיוכלו לשלוט במיומנויות העבודה ולקבל החלטות גורליות במידת הצורך.

תכנית הלימודים מתבססת על תכנית הליבה של מנהל הסיעוד הנדרשת על מנת לעמוד בבחינת הרישום הממשלתית לצורך קבלת תעודת הסמכה של אח או אחות מוסמכים מטעם משרד הבריאות.

משך הלימודים
תואר ראשון בסיעוד נפרש על פני תקופת זמן של ארבע שנים.

תכנית הלימודים
תכנית הלימודים במסלול זה מתבססת על ארבעת העקרונות העיקריים של משרד הבריאות: חיזוק יסודות מערכת הבריאות, עיצוב מערכת הבריאות כך שתתאים לאתגרי העתיד, קידום איכות ושקיפות במערכת הבריאות וקידום נושאים כמו אורח חיים בריא, רפואה מונעת וסביבה בריאה. המשתתפים ירכשו ידע נרחב, כלים ומיומנויות לעבודה בסביבה דינאמית ומורכבת בשירותי הבריאות השונים בקהילה, תוך מתן דגש לגישה ערכית, מודעות סביבתית ומעורבות חברתית. כמו כן, שמים הלימודים דגש על צרכי המטופל.

מיקום הלימודים
החלק העיוני של הלימודים מתקיים במרכז האקדמי רופין, בעוד החלק הקליני המעשי מתקיים במספר מרכזים רפואיים: המרכז הרפואי הלל יפה, המרכז הרפואי מאיר והמרכז הרפואי לניאדו.

מעבדות הסימולציה הקליניות
מעבדות הסימולציות במרכז האקדמי רופין כוללות ציוד רפואי מתקדם וסביבת עבודה המאפשרת לחוות מצבי לחץ ואתגרים טרם הכשרתם הקלינית במרכזי הבריאות השונים. המשתתפים יתרגלו מצבים רפואיים וסיעודיים שונים, מתוך מטרה לפתח את כישורי ההתבוננות שלהם, את דרכי החשיבה שלהם ואת אופן קבלת ההחלטות ומציאת הפתרונות לבעיות שונות. 

שיתופי פעולה במרכז האקדמי רופין
המחלקה לסיעוד במרכז האקדמי רופין מקיימת שיתופי פעולה אקדמיים עם מחלקות שונות הנלמדות במרכז, דבר אשר מקנה למשתתפים ידע נרחב בתחומים מגוונים כמו מדעי ההתנהגות, הגירה ושילוב חברתי, כלכלה ומנהל עסקים ועוד.

אפשרויות תעסוקה
בוגרי מסלול הלימודים יוכלו להשתלב בשוק העבודה במגוון גופים ומוסדות בריאות, כגון בתי חולים, קופות חולים, במרפאות בקהילה, במרכזי בריאות פרטיים ובתפקידי חינוך, מחקר וניהול. אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה רכישת התמחות-על בסיעוד באחד התחומים: יולדות, טיפול נמרץ משולב, אונקולוגיה, בריאות הציבור, רפואה דחופה, חדר ניתוח ועוד.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

אמנותית
קונבציונלית
יזמית
חוקרת
ריאלית
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2019 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | בניית אתריםבניית אתרים