ייעוץ לימודים חינם!

מכללת רמת גן

תואר אקדמי של האוניברסיטה הפתוחה!

מכללת רמת גן מציעה מגוון מסלולי לימוד לתואר ראשון B.A של האוניברסיטה הפתוחה והיא אחת המכללות הגדולות והוותיקות בישראל הפועלת מאז 1990. הלימודים במכללה הינם לימודים לתואר ראשון ללא צורך בתנאי קבלה מעצם שילובם יחד עם "תכנית המקפצה" - תכנית תגבורים וסיוע לאורך כל התואר!

תנאי קבלה
במכללת רמת גן, אין תנאי קבלה! במכללה מאמינים כי כל אחד יכול להיות בוגר תואר ראשון.

תואר ראשון של האוניברסיטה הפתוחה
כלכלה
מדעי המדינה ויחסים בינלאומיים
מדעי ההתנהגות
תקשורת
פסיכולוגיה
סוציולוגיה
מדעי המחשב
הנדסת תעשייה וניהול
ראיית חשבון (חשבונאות)+כלכלה
לימודי הנדסת תוכנה
שילובים בלימודי תואר ראשון במכללת רמת גן

יחידה ללימודים חוץ אקדמיים
המרכז למקצועות הניהול
המרכז למקצועות החשבונאות
המרכז למקצועות המחשב 
המרכז למקצועות המחשב למגזר העסקי 
המרכז למקצועות היין - Wine Academy  
המרכז למקצועות שוק ההון והפנסיה
בית הספר למקצועות התקשורת
מדוע כדאי ללמוד דווקא במכללת רמת גן?
מכללת רמת גן היא מוסד השכלה ותיק שהצלחת הסטודנטים חשובה לו. סביבת הלימודים של המכללה תומכת ומעניקה סיוע בלימודים. את הקורסים בונים מרצים מקצועיים ומובילים העוסקים בהוראה ובפרקטיקה שנים רבות. הלימודים מתקיימים באווירה צעירה וסטודנטיאלית ובקמפוס מאורגן הכולל ספריות, חניה חופשית, קפיטריות ועוד. 

מתכונות הלימוד
מכללת רמת גן מציעה מסלולי לימוד לתואר ראשון וכן לימודי תעודה והעשרה. לימודי B.A. במכללת רמת גן מתקיימים במתכונת מתוגברת, ייחודית ופרונטאלית בלבד, כך שצורת הלימודים והתואר היוקרתי והמכובד של האוניברסיטה הפתוחה, המוערך עד מאוד בקרב מעסיקים במשק, משתלבים יחדיו. נוסף על אופי הלימודים הייחודי, מקיימת המכללה את "תכנית המקפצה", המציעה לתלמידים שיעורי תגבור פרונטאליים, מרתונים לחזרה לפני בחינות, מרכז הדרכה בלמידה וכן גישה ישירה חינם לאתר הבחינות GOOL.

מפגשי מידע לתואר ראשון של האוניברסיטה הפתוחה במכללת רמת-גן! 
מכללת רמת גן מקיימת מפגשים אינטימיים של עד 40 משתתפים מספר פעמים בשבוע, מדי שבוע! בצורה זו יכול המתעניין להגיע בזמן שנוח לו עם התעניינותו בלימודים אקדמיים, ולא לחכות למועד כלשהו. במהלך המפגשים יוצגו רקע כללי המכללה, שיטת הלימוד של האו"פ ושלה, הסבר על תכנית המקפצה המבדלת בינה לבין האו"פ, יתרונות הקמפוס של מכללת רמת גן, לרבות הנוחות והגמישות המתאפשרת לסטודנטים ועוד. אורך מפגש המידע - 30-45 דקות. לאחר מכן, ממשיכים המתעניינים לייעוצים אישיים עם היועצים האקדמיים של המכללה, בהם נבחן מסלול הלימוד המבוקש של המתעניין, בונים יחד את הרכבת הקורסים לאורך השנים, מקבלים הסבר מפורט יותר מעבר למפגש ועונים על שאלות ממוקדות. אורך כל יעוץ אישי הוא כ- 20 דקות, כאשר ישנם כ-5 יועצים המקבלים את המתעניינים בתום כל מפגש. 

המפגשים מתקיימים בימים הבאים:*
ביום א' בין השעות 17:00 ל־18:00  
ביום ד' בין השעות 17:00 ל־18:00 
ביום ו' בין השעות 10:00 ל־11:00 
 * ייתכנו שינויים מפאת הביקוש הגדול יש לשריין מקום ייעוץ אישי ינתן בסיום המפגש.

במכללה לומדים מדי שנה כ- 9,000 סטודנטים, והיא מעמידה לרשות התלמידים מערך גדול של יועצים אקדמיים לתואר ראשון וכן יועצים ללימודי תעודה, אשר מלווים את הסטודנטים החל מרגע הפניה ועד לסיום התואר ו/או הקורס. המעוניינים להירשם ללימודים אינם נדרשים לתעודת בגרות או לציון פסיכומטרי, ולמעשה ניתן להתקבל למכללה ללא תנאי קבלה!
קמפוס המכללה משתרע על פני 41 דונם, והוא מעמיד לרשות התלמידים קפיטריות, מדשאות וחניה חינם. כמו כן, יהנו הלומדים בכללה מאווירה סטודנטיאלית ופעילות חברתית, מעבדות מחשבים משוכללות, כיתות ואולמות הרצאה חדישים ועוד.
מערכת השעות הגמישה מאפשרת לסטודנט לתכנן את מועדי הלימוד בהתאם לצרכיו, ובכך מתאימות תכניות הלימוד במכללה גם לאנשים עובדים ולהורים. המכללה מציעה שלל קורסים וקבוצות לימוד, בשעות הבוקר, הערב ובימי שישי ושכר הלימוד הינו אוניברסיטאי. במכללת רמת גן ניתן למצוא מעל ל- 60 שילובים לתואר ראשון, ביניהם: מדעי החברה והרוח, מדעי המחשב, מדעי החיים, הנדסת תעשייה וניהול, הנדסת תוכנה, מדעי החברה (התמקדות בניהול, כלכלה, פסיכולוגיה, תקשורת, חשבונאות, מדע המדינה, סוציולוגיה, חינוך וכו').

היחידה ללימודים חוץ-אקדמיים במכללת רמת גן
לצד הלימודים האקדמים מציעה מכללת רמת גן מגוון מסלולי תעודה והעשרה ביחידה ללימודים חוץ אקדמיים. הלימודים הינם חווייתיים ומעשירים ומכינים את הבוגרים לקראת בחינות הסמכה מקצועיות של גופים בינלאומיים, ממשלתיים ואחרים, כדוגמת: משרד התמ"ת, לשכת רואי חשבון, נציבות מס הכנסה ועוד. לימודים במרכז ללימודים חוץ אקדמיים במכללה מאפשר ללומדים לרכוש בתוך שנה ידע תיאורטי ופרקטי, אשר ישמש אותם בשוק העבודה, וכן כלים יישומיים לעוסקים בתחום. קיימים קורסים שמזכים את בוגריהם בנקודות זכות באוניברסיטה הפתוחה.

המרכז ללימודים חוץ אקדמיים שומר על רמת הוראה גבוהה במיוחד, המשמרת את האיכות והרמה האקדמית של מכללת רמת גן. צוות המרצים כולל אנשי הוראה מהמובילים בפרקטיקה ובאקדמיה בישראל, אשר בידיהם ניסיון רב בהכנה לבחינות ההסמכה. הודות לכך, שיעורי ההצלחה של הלומדים בקורסים הינם מהגבוהים בארץ.

מכללת רמת גן מקפידה על איכות הוראה גבוהה ומצוינות אקדמית ואף מקיימת קרן מלגות מיוחדת לתושבי רמת גן, כמו גם קרן מלגות כללית לשאר הסטודנטים. הסגל האקדמי במכללה מורכב ממרצים מנוסים, ממובילים במחקר ובפרקטיקה, ובוגרי המכללה משתלבים במשרות בכירות בארץ ובחו"ל. הלומדים במכללה נהנים מכיתות לימוד ממוזגות, מעבדות מחשבים חדישות, ספריות, קפיטריות ומגרשי חניה ללא תשלום. כמו כן, זוכים הסטודנטים ליחס אישי מהצוות המלווה אותם לאורך הלימודים.

מלגות והלוואות במכללת רמת-גן!
מענק שחרור מצה"ל
מלגות עידוד לחיילים
מלגות עידוד למשרתים בשירות לאומי
מלגות סיוע ומלגות הצטיינות
קרן מלגות של מכללת רמת גן
קרן מלגות של עירית רמת גן
קרן מלגות של מכללת ר"ג לתושבי ר"ג
קרן הלוואות לסטודנטים במוסדות להשכלה גבוהה
קרן הלוואות לתלמידי מכללת רמת-גן
פר"ח - פרויקט חונכות ארצי
הלוואת כלל מימון אשראי צרכני בע"מ - מימון מלא של שכר הלימוד
מלגות אחרות

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ