ייעוץ לימודים חינם!

מכללת רמת גן

קורס יחסי ציבור ודוברות

המרכז למקצועות הניהול מטעם מכללת רמת גן מציע קורס יחסי ציבור ודוברות.

תכנית הלימודים
רכישת ידע מקצועי בתחום יחסי הציבור והדוברות, הינה תנאי סף לאלו הרוצים להשתלב במשרדי יחסי-ציבור או במחלקות בארגונים. עולם העסקים המודרני הפך למתוחכם ומורכב וכל עובד ומנהל נדרש לידע רב ולשימוש במגוון יכולות וכישורים בכדי להצליח בעבודתו, לאור תנאי התחרות וההישרדות בשוק העבודה של היום. איש יחסי ציבור / דובר, נדרש בהיכרות רחבה עם המדיה הישראלית ודרכי פעילותה. לשם כך עליו למקד את עבודתו בתכנון אסטרטגיה וטקטיקה כדי להביא לתודעת הציבור את הרעיון שהוא מעוניין לקדם.

מכללת רמת גן מציעה תכנית ייחודית של לימודי תעודה מקצועיים בתחום יחסי ציבור ודוברות. תכנית זו משלבת את ניסיונם של מומחים מהתחום ומבוססת על שילוב הרצאות תיאורטיות, תרגולים כיתתיים, תרגילים אישיים והדרכה בהכנת תיק עבודות. הסטודנטים בקורס מתנסים בכתיבת הודעות לעיתונות, עבודה עם עיתונאים, כתיבת נאום, בניית תדמית, תקשורת בינאישית, הכנה לראיונות בתקשורת וכד'. 

מטרות הלימודים
מטרת התכנית הינה הקניית מגוון יכולות וכישורים אשר בעזרתם יוכל להיות איש יחסי ציבור / דובר. כישורים אלו יהפכו את הלומד לבעל ערך מוסף בארגון בו הוא עובד, המיומנויות והכישורים המעשיים שהסטודנט ירכוש עשויים לעזור לו להתקבל לעבודה  בתחום, שיטת הלימוד תהא מבוססת על שילוב של הרצאות תאורטיות, פרזנטציות של 'אנשי שטח', תרגולים כיתתיים, תרגילים אישיים, צוותים ועבודה מודרכת, במהלך השנה יבצעו המשתתפים פרויקט גמר מסכם.

קהל יעד
המעוניינים להשתלב בעבודה במשרדי יחסי ציבור או כדוברים בארגונים ובמוסדות ממשלתיים.

מתכונת הלימודים
לימודי יחסי ציבור ודוברות נפרסות על פני כ- 140 שעות אקדמיות, במתכנות חד שבועית במשך שני סמסטרים (כ- 10 חודשי לימוד), בין השעות 21:00-17:30.

תנאי קבלה
ראיון אישי, בעלי תעודת בגרות מלאה, בעלי תעודה שוות ערך לתעודת בגרות, בעלי תעודת סיום של מכינה אוניברסיטאית. ועדת קבלה של המכללה תהיה רשאית לסטות מן ההנחיות הנ"ל בהתייחס לגילו של המועמד, לימודיו האחרים, כושרו ללימוד אקדמי וכו'.

תנאים לקבלת תעודה
80% נוכחות, עמידה בתרגילי בית ומטלות הקורס השונות, הגשת פרויקט גמר.

תעודות והכשרות
בסיום קורס יחסי ציבור ודוברות תוענק תעודת גמר מטעם מכללת רמת-גן. בנקודות זכות שהקורס מקנה ניתן להשתמש רק בחלק מהתוכניות החד-חוגיות והכלליות של תואר B.A  של האוניברסיטה הפתוחה (יש להיוועץ בנושא עם יועצים אקדמיים). ניצול נקודות זכות מותנה אך ורק באישור הועדה לאישור תוכניות לימודים של האוניברסיטה הפתוחה.

נושאי לימוד
גישות שונות בתקשורת המונים, מודלים של תקשורת, אסטרטגיה וטקטיקה ביחסי ציבור, מהי אסטרטגיה, אסטרטגיה וטקטיקה ביחסי ציבור, בניית מסע יחסי ציבור, יחסי ציבור כפונקציה ניהולית, יחסי ציבור פנים-ארגוניים, יחסי ציבור ודרכי פעולה, עיתונאות ויחסי ציבור, מיומנויות אישיות והשימוש בהן בדוברות ויחסי ציבור, אפקטיביות יחסי הציבור, דינים ביחסי ציבור ועוד.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

אמנותית
קונבציונלית
יזמית
חוקרת
ריאלית
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2020 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | בניית אתריםבניית אתרים