ייעוץ לימודים חינם
ייעוץ לימודים חינם

רשת מכללות אורט

לימודי הנדסאי טכנולוגיות מים

רשת מכללות אורט מציעה לימודי הנדסאים במסלול טכנולוגיות מים. מסלול עדכני זה ייפתח לראשונה במתכונתו הנוכחית בשנת הלימודים הקרובה במכללת אורט בראודה בכרמיאל, ויאפשר לבוגריו להשתלב במגוון רחב של עיסוקים בתחום המים.

רשת מכללות אורט מציעה לימודים במגוון סניפים: בראודה כרמיאל, קרית ביאליק, הרמלין נתניה, כפר סבא, סינגאלובסקי תל אביב, ירושלים ורחובות. יש להתעדכן מול המכללה היכן תוכלו לרכוש הכשרה זו!

תחום טכנולוגית המים
המים שהפכו בשנים האחרונות למשאב חשוב ויקר העלו את חשיבותה של הכשרת כוח אדם מקצועי לקראת התמודדות עם נושאי המים בהיבטים שונים. טכנולוגיות המים הינו תחום נרחב ומתפתח, ועל כן צומחת גם הדרישה לעובדים בתחום. לימודי הנדסאי טכנולוגיות מים ברשת אורט מאגדים בתוכם את תחומי טכנולוגיות המים ואיכות המים. הקורסים השונים במסלול מועברים על ידי מומחי טכנולוגיות מים בעלי ניסיון אקדמי ומקצועי בתחום.

אודות המסלול
המסלול מתמקד בטכנולוגיות מים, התפלה, סינון, טיהור כמו גם באיכות מים, דיגום מים לשתייה, מי נופש ועוד. בנוסף, כוללת תוכנית הלימודים גם אספקטים סביבתיים שונים של מים לצד מקצועות כלליים כמו כימיה, פיזיקה, אנגלית, מתמטיקה, חשמל ואלקטרוניקה, הידראוליקה ופנאומטיקה. בשלב מתקדם יותר יילמדו מקצועות התמחות כמו טיהור מי שפכים, דיגום מים, מתקני טיהור וניקוז, מיקרוביולוגיה סניטרית וכימיה סניטרית, התפלת מים, ניהול משק מים עירוני, שפכי תעשייה, מיקרוביולוגיה וכימיה של מים ועוד.

תכנית הלימודים
תוכנית הלימודים מקנה דיפלומת הנדסאי, ובנוסף מאפשרת ללמוד במסגרת קורסי הכשרה מקצועיים המקנים תעודת הסמכה של משרד הבריאות בתחום דיגום מים, דיגום מי נופש ומתקיני מז"חים (מד זרם חוזר). בוגרי המסלול ישתלבו בעבודה במגוון עיסוקים בתחום המים: בעיריות, ברשויות מקומיות, במפעלי טיהור, במשרדי תכנון בתחום טכנולוגיות מים, מפעילי חדר בקרה ומערכות ממוחשבות במתקני מקורות, בתחומי השקיה וסינון וכן בתחומי מים ושפכים במפעלי תעשיה.

בפני סטודנטים הלומדים במסלולי ההנדסאים בשנה השנייה או השלישית ללימודיהם (בהתאם למסלול - יום או משולב) קיימת אפשרות השלמה לתואר B.A במדעי החברה.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

אמנותית
קונבציונלית
יזמית
חוקרת
ריאלית
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2019 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | בניית אתריםבניית אתרים