ייעוץ לימודים חינם!

האוניברסיטה הפתוחה

לימודי תואר שני

האוניברסיטה הפתוחה מקיימת לימודי תואר שני בתחומים מגוונים.

תואר שני בלימודי דמוקרטיה בין-תחומיים
תכנית המוסמך בלימודי דמוקרטיה מטרתה להקיף את תחום הדמוקרטיה באופן נרחב ככל הניתן. לימודי התואר השני בדמוקרטיה מבוסס על תחומי לימוד שונים הכוללים משפטים, מדע המדינה, היסטוריה, כלכלה, סוציולוגיה, ניהול ומדיניות ציבורית ועוד. תכנת זו מתאימה בעיקר לבעלי תפקידים בדרגים ניהוליים העובדים בסקטור הממשלתי, הציבורי, הפרטי וכדומה. נוסף על כך, הלימודים כוללים שתי מגמות עיקריות: פוליטיקה חברה ותרבות; ממשל ומדיניות ציבורית.

תואר שני בלימודי תרבות
המסלול למוסמך בלימודי תרבות היא תכנית רב-תחומית אשר משלבת תפיסות בתחומים שונים: תקשורת, היסטוריה, ספרות, אנתרופולוגיה, פסיכואנליזה, סוציולוגיה ועוד. התכנית מספקת לסטודנטים תשתית נרחבת של תאוריות שגיבושן החל בלימודי התרבות, והיא מפתחת בקרב הסטודנטים ראייה מחקרית וראייה ביקורתית. 
 
תואר שני בטכנולוגיות ומערכות למידה
התכנית לתואר מוסמך בטכנולוגיות ומערכות למידה מקנה לסטודנטים כישורים מקצועיים ומיומנויות בפיתוח ותכנות תכניות לימודים המשלבות טכנולוגיות במערכות למידה שונות. מסלו זה מיועד למנהלים, מורים, ממלאי תפקידים שונים במערכת החינוך, מתעניינים בתחום ההדרכה ועוד.

תואר שני במנהל עסקים
התכנית לואר שני במנהל עסקים מכשירה את הסטודנטים לתפקידים בכירים בתחום הניהול בדרגים שונים בארגונים ציבוריים ועסקיים. מסלול זה מקנה ידע בתחומים רבים: חשבונאות, קבלת החלטות, שיווק, ניהול התפעול, ניהול משאבי אנוש, ניהול בין-לאומי, שיטות כמותיות לניהול ומערכות מידע, מדיניות עסקית וניהול אסטרטגי, מדעי ההתנהגות בניהול, מינהל ומדיניות ציבורית, מימון, אתיקה ומשפט, כלכלה תעשייתית ועסקית ועוד.  

תואר שני במינהל, מדיניות ומנהיגות בחינוך
תכנית זו מטרתה להעניק לסטודנטים ידע אקדמי ברמה מתקדמת ולהכשירם למילוי תפקידים שונים בניהול והדרכה במערכת החינוך ובמסגרות הבלתי פורמליות בישראל. מסלול זה מיועד במיוחד לבעלי תואר ראשון העובדים כמפקחים, מנהלים, סגני מנהלים, בעלי תפקידים במערכות חינוך ועוד. נוסף על כך, המסלול מציע נושאי לימוד שונים: מדידה בחינוך, חלופות בהערכת הישגים, יחסי עבודה, חשבונאות למנהלים, ניהול פיננסי, ליקויי למידה ועוד.

תואר שני בפסיכולוגיה חברתית
תכנית זו מספקת בסיס מתודולוגי ותאורטי יציב לסטודנטים אשר מעוניינים לעבוד בעתיד בתחומי הפסיכולוגיה החברתית. התכנית מעניקה ידע נחוץ וכלים שימושיים לצורך עבודה בתחום זה. את המסלול הזה ניתן ללמוד עם תזה וללא תזה. כמו כן, המסלול מציע נושאי לימוד מגוונים: אבחון תעסוקתי ומיון עובדים, מנהיגות בארגונים, דמוקרטיה ותקשורת, גישות אנתרופולוגיות וסוציולוגיות ועוד.

תואר שני במדעי המחשב
תכנית זו מקנה לסטודנטים ידע אקדמי נרחב וכלים מעשיים לצורך התמודדות עם נושאים שונים בתחום המחקרי של מדעי המחשב. ניתן להשתלב בלימודים עם תזה או ללא תזה. הלימודים לתואר השני במדעי המחשב מציעים מגוון נושאי לימוד: עיבוד תמונה, אלגוריתמים, אבטחת מערכות תכנה, כריית מידע, חישוביות ביולוגית, גרפיקה ממוחשבת, שפות תכנות, גיאומטריה חישובית ועוד.

תואר שני במחשבה ביולוגית
התכנית עוסקת ברעיונות מתחום הביולוגיה בשילוב תפיסות שונות אל מחוץ לתחום זה. מטרתם של הלימודים היא לבחון את מהותה של הביולוגיה והשפעתה על תחומים אחרים המקיפים את חיינו.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

אמנותית
קונבציונלית
יזמית
חוקרת
ריאלית
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2020 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | בניית אתריםבניית אתרים