ייעוץ לימודים חינם!

האקדמית תל אביב יפו

תואר ראשון בכלכלה וניהול עם התמחות בשוק ההון

האקדמית תל אביב יפו מציעה לימודי תואר ראשון בכלכלה וניהול עם התמחות בשוק ההון, המתאימה למעוניינים לעסוק בפעילות בשוק ההון ולזכות בהכשרה מקצועית בתחום. תוכנית הלימודים משלבת בין תשתית תיאורטית לכלים ספציפיים הנדרשים לעיסוק בשוק ההון.

לימודי כלכלה וניהול עם התמחות בשוק ההון באקדמית תל אביב יפו נועדו להכשיר את בוגרי המסלול למקצועות שונים בשוק ההון. בשנים האחרונות, ובמיוחד מאז רפורמת בכר, ביצע שוק ההון קפיצת מדרגה מבחינת מספר השחקנים בשוק, התחרות ביניהם והתחכום הנדרש לעבודה.

גם בקרב העובדים התחום נעשה יותר ויותר תחרותי בשל ההתעניינות הרבה בו, התעניינות המתבטאת במספר הסטודנטים הנרשמים ללימודי ניהול, הגדל והולך בהתמדה. בנוסף, המשבר החריף של השנה האחרונה גרם לעלייה משמעותית במעורבותם של הרגולטורים השונים בשוק ההון.

כל אלו הופכים את שוק ההון למורכב בהרבה מאשר היה רק לפני שנים אחדות. לכן, חשוב להכשיר עובדים בעלי תשתית תיאורטית שתאפשר הבנה לעומק של הסוגיות הרלוונטיות ומסוגלות לראות את התמונה הכוללת ובעלי כלים ספציפיים לעיסוקים השונים בשוק ההון, כדוגמת מנהלי השקעות, יועצי השקעות, ברוקרים, סוחרים וכו'.

במסגרת ההתמחות ילמדו הסטודנטים מגוון קורסים ביניהם יסודות המימון, יסודות השיווק, יסודות האסטרטגיה, תורת ההשקעות, פרקטיקת מסחר, ניתוח ניירות ערך והשקעות, מכשירים פיננסיים מתקדמים בארץ ובעולם, אופציות וחוזים עתידיים, ניהול פיננסי, שוק הפנסיה בישראל, הערכת שווי חברות ועוד.

קבלה להתמחות תתאפשר לקבוצה מוגבלת של סטודנטים על סמך הישגים בלימודים. בסמסטר הראשון להתמחות יתקבלו 60 סטודנטים כמועמדים להתמחות ומתוך קבוצה זו יבחרו רק 40 סטודנטים להמשך ההתמחות. תחילת הלימודים בהתמחות: שנה ב'.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ