ייעוץ לימודים חינם!

האקדמית תל אביב יפו

תואר ראשון בניהול מערכות מידע

האקדמית תל אביב יפו מציעה לימודי תואר ראשון בניהול מערכות מידע. קיים גם מסלול לימודי ערב.

השימוש בטכנולוגיות מידע (כגון מחשבים, תקשורת, אתרי אינטרנט, וטלפונים חכמים) מתפשט בקצב גובר. תעשיות שלמות כגון בידור, רפואה, ייצור וכמובן הייטק נבנות על בסיס מידע. עם הגידול בשימוש, עולה הביקוש לאנשים מיומנים במערכות המנהלות טכנולוגיות אלו.

מערכות מידע הינו תחום העוסק בקשר בין מערכות המידע לבין משתמשים וארגונים. ארגונים קטנים וגדולים, מקומיים ורב-לאומיים, במגזר הפרטי והציבורי, מעסיקים אנשי מערכות מידע ברמות שונות. עם הצמיחה בשימוש מתעדכן גם התפקיד של אנשי מערכות מידע מן הקלאסי אל המודרני: התפקיד הקלאסי של ניהול התשתית של הארגון: משכורות, מלאי, כוח אדם ועוד.

התפקיד הנוכחי כולל ניהול התפעול והמוצרים של הארגון כגון שרשרת הספקים (SCM), הלקוחות (CRM), שיווק (למשל על-ידי אינטרנט), וניהול הקשר הפנימי (מערכות תקשורת, Skype וכו'), והתפקיד המודרני של מערכות מידע בזכות טכנולוגיות כגון אינטרנט, תקשורת ניידת, ומחשוב ענן.

תעשיות שלמות שהשתנו בזכות מערכות מידע, כמו תעשיית המוסיקה, עיתונות, רפואה, שירות וכו', מעידות על משמעות התפקיד וחשיבותו - כולן התפתחו על ידי מערכות מידע. בארגונים רבים, מערכות מידע הן ליבו הפועם של הארגון האחראי הן על תפעול שוטף והן על מימוש מוצרי ושירותי העתיד.

האקדמית תל אביב יפו רואה במסלול לימודי ניהול מערכות מידע תוכנית רב תחומית שתפקידה להכשיר בוגרים לקראת שינוי מתמיד. סגל ההוראה בתוכנית מורכב מטובי המומחים, המחברים בין העמקה אקדמית לתעשייה המעשית של מערכות המידע.

לרשות התוכנית חדרי לימוד ומעבדות מן המשוכללות ביותר בארץ ובכלל זה מעבדה רב-תכליתית לסימולציה ובנוסף לתכנית הסכמי שיתוף פעולה ייחודיים עם גורמים מובילים בתעשיית מערכות מידע.

בוגרי לימודי ניהול מערכות מידע באקדמית תל אביב יפו יוכלו עם סיום הלימודים לעסוק בתחומים רבים, למשל עיסוק בניתוח, יישום וניהול מערכות מידע עסקיות / ניתוח, יישום וניהול מערכות מידע רפואיות / ניהול רשתות מחשבים ורשתות תקשורת מחשבים / תכנון וניהול מסדי נתונים  תכנון וניהול אבטחה של מחשבים ומידע ועוד.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ