ייעוץ לימודים חינם
ייעוץ לימודים חינם

מירב - הבית של הרפואה המשלימה

לימודי נטורופתיה

בית הספר לרפואה משלימה, מירב, הפועל כחלק ממערך לימודי החוץ של האוניברסיטה הפתוחה, מציע לימודי נטורופתיה, המוכרים על ידי איגוד הנטורופתים.

הלימודים מוכרים לנקודות זכות באוניברסיטה הפתוחה! 
 
נטורופתיה
הנטורופתיה מבוססת על ההנחה שהאדם ניחן בכוח ריפוי פנימי, הבונה ומאזן את בריאותו. מטרת הטיפול הנטורופתי הינו תמיכה וחיזוק כוח הריפוי בעזרת תזונה נכונה, תוספי מזון, צמחי מרפא, טיפולי מגע, תנועה, איזון גוף - נפש ואורח חיים בריא. במהלך 4 שנות הלימוד ילמד הסטודנט להתאים למטופל טיפול כולל ואישי, על ידי שימוש במגוון דרכי הטיפול העומדים לרשותו.

אודות לימודי נטורופתיה במירב
תכנית הלימודים של בית הספר לרפואה משלימה מירב הינה תכנית הלימודים ייחודית. תכנית הכוללת מכלול דרכי אבחון וטיפול, ביניהם תזונה,  צמחי מרפא, טיפולי מגע ואיזון גוף - נפש. הנטרופתיה המודרנית נלמדת בבית ספר מירב תוך שמירה על תפיסה הוליסטית וברוח זו נבחר צוות המרצים הבכיר של המגמה.

מטרת לימודי נטורופתיה הינם הכשרת מטפלים לטיפול בנטורופתיה, הקניית ידע בטיפולי מגע, בייעוץ תזונתי, בצמחי מרפא, בתוספי מזון ובאיזון גוף-נפש ובהכשרת המטפל לעבודה עם צוות רפואי כולל.

תנאי קבלה
12 שנות לימוד וריאיון אישי.

משך הלימודים
לימודי נטורפותיה נפרשים על פני 3,000 שעות לימוד, במשך ארבע שנים.

תעודות והכשרות
סיום הלימודים ועמידה בדרישות המגמה יזכו את הסטודנט בתעודת נטורופת מבית הספר מירב — מבית לימודי החוץ של האוניברסיטה הפתוחה וכן נקודות זכות אקדמיות. בנוסף, יקבלו הסטודנטים במשך לימודיהם תעודות במקצועות טיפולי המגע שלמדו, בצמחי מרפא ובארומתרפיה.

לימודי המשך
במסגרת הנטורופתיה, ילמדו הסטודנטים גם על טיפול בצמחי מרפא, סטודנט יכול, כחלק מלימודיו, (במסגרת 4 השנים) ללמוד לתעודת הרבליסט קליני במירב.
 
תכני הלימוד
נושאים הנלמדים במסגרת לימודי נטורופתיה: תורת המזון: הכרת תכונותיהן של קבוצות המזון השונות, השימוש הנכון במזונות השונים, השפעת הבישול וסוגי העיבוד השונים על המזונות, תוספי מזון: הקניית ידע על תוספי המזון הנמצאים בשימוש, הצורך בוויטמינים, מינרלים וחומצות אמינו, הבסיס המדעי לשימוש בתוספי מזון, טיפולים במגע: שנה שנייה בתחום בו בחר הסטודנט, צמחי מרפא: צמחי מרפא כרפואה מונעת וטיפולית, תכונותיהם הפיזיולוגיות, מרכיביהם הפעילים ארומתרפיה ועוד. תכנית הלימודים מוכרת על־ידי איגוד הנטורופתים ואיגוד ההרבליסטים הקליניים של עיל"ם.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

אמנותית
קונבציונלית
יזמית
חוקרת
ריאלית
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2019 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | בניית אתריםבניית אתרים