ייעוץ לימודים חינם
ייעוץ לימודים חינם

ג'ון ברייס - מדיאטק הייטק

המסלול המקיף להבטחת איכות תוכנה

ג'ון ברייס - מדיאטק הייטק, המכללה המובילה בצפון למחשבים וטכנולוגיה, מציעה לימודים המסלול המקיף להבטחת איכות תוכנה.

תחום הבטחת איכות תוכנה
נושא בדיקות התוכנה תופס תאוצה בשנים האחרונות והוא מהווה מרכיב חשוב ומשמעותי בפיתוח מוצרים וניהול פרויקטים. תוכנית בדיקות יסודית ואפקטיבית עשויה לחסוך שעות רבות של פתרון בעיות עתידיות. איש הבדיקות הינו בעל תפקיד מרכזי בארגון ומהווה סמכות מקצועית שניתן ליישמה במגוון רחב של אפשרויות והיקפים, הן במישור של מתודולוגיות, נהלים והן בעבודה מול כלי פיתוח חדשים והגדרות ארגוניות שונות.

תכנית הלימודים

לימודי המסלול המקיף להבטחת איכות תוכנה עוסקים בנושאים החשובים הנדרשים כיום מאיש ה – QA: הכרות עם עולם המחשב, עבודה עם בסיסי נתונים והכרות עם תחום הבדיקות: מתודולוגיות בדיקה, תכנון והרצת בדיקות ידניות ואוטומטיות ושימוש בכלים לניהול הבדיקות והתקלות. לימודי הקורס מספקים לבוגריו היכרות עם 3 עולמות מרכזיים: מתודולוגיות בדיקות התוכנה (בכל הרמות), הכלים המלווים את בודק התוכנה במתכונת ייחודית המשלבת כלים ממגוון החברות הטכנולוגיות המובילות את התחום בעולם והכנה להסמכת בדיקות התוכנה ISTQB אשר הופכת סטנדרט דה פקטו בשוק של היום.

מטרת הלימודים

המסלול המקיף להבטחת איכות תוכנה מותאם לצרכי השוק העדכניים בתחום בדיקות התוכנה ומהווה את הבסיס ההכרחי לכניסה לתחום זה בצורה מהירה וקלה. הקורס מספק לתלמיד הכנה לראיון עבודה בסוף כול קורס ואת כל הידע הדרוש על מנת להתחיל לעבוד כבודק תוכנה ידני ואוטומטי מייד עם סיום הלימודים. מטרות לימודי הקורס הינם הכשרת משתתפי הקורס לתחום QA Quality Assurance ובדיקות תוכנה ידניות ואוטומטיות, תוך התמקצעות במתודולוגיות הבדיקה ובתחומי בדיקות שונים כולל עבודה בכלים נפוצים בתחום, לשם השתלבות מקצועית בעולם ההיי-טק בתחום בדיקות התוכנה, כבר עם סיום הקורס.

משך הלימודים
המסלול המקיף להבטחת איכות תוכנה נפרשים על פני 256 שעות הוראה במסגרת של 64 מפגשים, בני 4 שעות הוראה למפגש. במסגרת מסלול ערב: פעמיים בשבוע בין 21:00 – 17:30.

קהל יעד
הקורס מיועד לבודקי תוכנה מתחילים, אקדמאים בתחומים שונים, מתכנתים, מהנדסים, הנדסאים, בעלי תעודת בגרות מלאה ולכל המתעדים לעסוק בתחום בדיקות התוכנה.

תנאי קבלה
ידע וניסיון במערכות הפעלה חלונאיות
שליטה טובה באנגלית (חלק מחוברות הקורס הינן באנגלית)
חשיבה לוגית

נושאי הלימוד
מתודולוגיות בדיקה בתחומי בדיקות שונים כולל עבודה בכלים נפוצים בתחום, לשם השתלבות מקצועית בעולם ההיי-טק בתחום בדיקות התוכנה, כבר עם סיום הקורס, הכרת המחשב, מונחי יסוד / סוגי מחשבים / תהליכי קלט ופלט / רכיבים מרכזיים במחשב / תפקיד מערכת ההפעלה / סוגי מערכות הפעלה נפוצות, תוכנות עזר בסיסיות, הכרת פונקציונאליות בסיסית בתוכנת Microsoft Office: MS Excel, המהווה תוכנת עזר חשובה בעבודתו של בודק התוכנה. יצירת נתונים, פורמט של תאים, עבודה עם נוסחאות ועוד.

אפשרויות תעסוקה
כיווני ההתפתחות המקצועיים הינם רבים ומגוונים: אחריות על תהליכי התכנון, הביצוע והבקרה של תחום האיכות בחברה, קביעת נהלי עבודה לתחומי הבטחת איכות ובקרת איכות, ניהול מערך ביקורת האיכות בארגונים שונים. כמו כן ניתן להתפתח בתחום של תכנון בדיקות תוכנה, ביצוע בדיקות ולחובבי התכנות – מסלול הבדיקות האוטומטיות מצריך מן הבודק יכולות תכנותיות.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

אמנותית
קונבציונלית
יזמית
חוקרת
ריאלית
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2019 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | בניית אתריםבניית אתרים