ייעוץ לימודים חינם
ייעוץ לימודים חינם

מהות - מכללה לרפואה משלימה בגישה אישית

תקינות מול אי תקינות במנגנוני למידה בסיסיים

מכללת מהות לרפואה משלימה מציעה לימודים במסגרת קורס תקינות מול אי תקינות במנגנוני למידה בסיסיים, בהנחיית ד"ר הילה פלור-מדואל.
הלימודים מתקיימים בתל אביב (ליד מגדלי עזריאלי - רכבת השלום)!

מטרות הלימודים
לימודי תקינות מול אי תקינות במנגנוני למידה בסיסיים במכללת מהות עורכים למשתתפים הכרות מעמיקה עם תקינות מול אי תקינות במגוון המנגנונים הקוגניטיביים, הנמצאים בבסיס תהליכי למידה ומאפשרים אותה. הקורס מיועד לצוותים חינוכיים, למורים, גננות, יועצים ומטפלים פרה-רפואיים כמו גם מטפלים הוליסטיים, הנעזרים במגוון שיטות טיפול על מנת לסייע לילדים עם לקויות למידה. בנוסף, מיועד הקורס גם להורים, המעוניינים בהקשבה חופשית.

מידע כללי
כיום הולכת וגוברת המודעות לבסיס הפיזיולוגי של הפרעות קשב וקשיי התנהגות, והרצון לספק לילדים הסובלים מקשיים אלו, סביבה אופטימאלןית לצמיחה ולמיצוי פוטנציאל מחייבת רכישת ידע מעמיק על מאפייני הלקות, מקורותיה והדרכים ליצירת דיאלוג מצמיח איתה. הקורס מסייע להכיר את דרכי הטיפול האפשריות וההשלכות הלימודיות של אי תקינות במנגוני הלמידה בילדות. כמו כן, מתמקד הקורס במגוון המושגים, המופיעים בדוחות מקצועיים, המעריכים יכולות קוגניטיביות, וזאת על מנת לאפשר למטפלים להבין לעומק את מאפייני הילד.

נושאי לימוד
קורס תקינות מול אי תקינות במנגנוני למידה בסיסיים מומלץ למעוניינים ללמוד בהמשך בהיקף נרחב את הקורסים הבאים: הוראה מתקנת בקריאה, הוראה מתקנתבחשבון, אסטרטגיות למידה ועוד. הלימודים כוללים שיעורים פרונטאליים, סדנאות והדגמות. בין נושאי הלימוד הנכללים בתוכנית הלימודים בקורס: מודלים של עיבוד מידע, מערכת הקשב כנקודת מוצא, מערכת הזיכרון האנושית, שפה הבנתית והבעתית, עיבוד חזותי, עיבוד שמיעתי, חשיבה מילולית ובלתי מילולית ועוד. כמו כן, כוללים הלימודים כוללים הבנת תהליכים, מושגים מרכזיים, השכלות על תפקוד יום יומי ובית ספרי והכרות עם מגוון אמצעי טיפול.

משך הלימודים ומתכונתם
לימודים במסגרת קורס תקינות מול אי תקינות במנגנוני למידה בסיסיים נפרסים על פני 120 שעות לימוד אקדמיות, וכ- 25 שעות פרויקט. הלימודים מתקיימים בימי שני, בשעות 9:00-12:15.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

אמנותית
קונבציונלית
יזמית
חוקרת
ריאלית
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2019 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | בניית אתריםבניית אתרים