ייעוץ לימודים חינם!

HIT המכון הטכנולוגי חולון

קורס עיצוב תקשורת חזותית

הפקולטה לעיצוב ב-HIT מציעה קורס במחלקה לעיצוב תקשורת חזותית. המחלקה מכשירה את הסטודנט להתמודדות מול האתגרים המקצועיים שיוצבו בפניו כמעצב תקשורת חזותית, ומציעה מערך הכשרה רחב ומקיף. לבוגר המסלול יוענק תואר בוגר בעיצוב - B.Design.

מידע כללי
התמורות האחרונות בתחומי הטכנולוגיה והתקשורת הביאו ליצירת תחומים שונים, המרחיבים את תחום התקשורת החזותית. תחומים אלו נוצרו כתוצאה מצרכי שוק שונים ומתפיסות חדשות שהתגבשו עם התפתחות המדיה האלקטרונית. הטכנולוגיה כיום מאפשרת להרחיב את התקשורת החזותית, ואף מעצימה את הדימוי החזותי.

מהלך הלימודים
תוכנית הלימוד במחלקה לעיצוב תקשורת חזותית מדמה 4 שלבים מרכזיים בהתפתחות הסטודנט. שלבים אלו בונים את גיבוש הסטודנט כמעצב בוגר ומהווים תפיסת על בפריסת תחומי הלימוד הכלולים במחלקה - צורה, דימוי, שפה וזהות. תוכנית הלימודים מתייחסת ל- 2 חטיבות עיקריות - חטיבת היסודות, הפרוסה על פני השנתיים הראשונות, ולימודי התמחות בשנתיים האחרונות.

התמחויות
בתוך ההתמחויות מוצע מגוון רחב של נושאים, הקרובים לליבו של הסטודנט ותואמים את כישוריו. עם זאת, ניתנת אפשרות לבחירת קורסים מהתמחויות אחרות במחלקה, וזאת מתוך ההבנה שתחום התקשורת החזותית הינו תחום דינאמי, ולמעצב כיום נדרשים כישורים רב-תחומיים.

עיצוב למדיה המודפסת - חומר, צורה
 
התמחות המתמקדת בהכשרת הבוגר כמעצב וכמנהל אמנותי במדיום העיצוב המודפס. ההתמחות תעסוק בנושאים המהווים את הבסיס לעיצוב הגראפי כיום: בניית תדמית ומיתוג, עיצוב מוצרי תקשורת חזותית, עיצוב תקשורת חברתית ופרסומית, עיצוב תוכן מערכתי ועיצוב תקשורת סביבתית.

עיצוב למדיום המסכי - זמן, נרטיב 
התמחות המכשירה את הבוגר כמעצב, מנהל אמנותי ויוצר במדיום המסכי העכשווי, על ביטויו השונים. הסטודנט יכיר וישלוט בשפת העיצוב בתנועה המאפיינת את הצד החזותי ואף יתוודע למדיום זה גם מההיבט התוכני. הלימודים נפתחים לתחומים משלימים כמו כתיבת תוכן, תסריט, עיצוב סאונד, היכרות עם הקולנוע הדוקומנטארי, בימוי וידאו קליפים ופרסומות, סרטי אנימציה ומיצגי וידאו.

עיצוב למדיה אינטראקטיבית - משחק, הפעלה 
התמחות המכשירה את בוגריה להיות יוצרים ומעצבים במגוון המדיות האינטראקטיביות הקיימות כיום. הסטודנט יכיר וישלוט בשפה החזותית החדשה ובאמצעים התפיסתיים שהתפתחו בה. בין השאר, ילמדו עיצוב תדמית ופרסום במרחב האינטראקטיבי, פיתוח משחקים, סביבות וירטואליות, חללי תצוגה ומיצבים אינטראקטיביים, ממשק אדם וחברה. 

תנאי קבלה
לצורך הלימודים לא נדרש ציון פסיכומטרי. 

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ