ייעוץ לימודים חינם
ייעוץ לימודים חינם

הנדסאים באריאל

לימודי הנדסאי הנדסה אזרחית

מכללת הנדסאים באריאל מציעה לימודי הנדסאי הנדסה אזרחית

80% מימון לשנתיים לחיילים משוחררים ובוגרי שירות לאומי – עד חמש שנים מיום השחרור, בכפוף לנהלי מה"ט.

מלגת הצטיינות לבעלי ממוצע בגרות גבוה, עד 1500 ₪.

תכנית הלימוד
המחלקה להנדסה אזרחית מכשירה את לומדיה להיות מהנדסים אזרחיים העוסקים בתכנון ובניהול הביצוע של מערכות מבניות.
תכנית הלימוד כוללת קורסים אנליטיים, עבודה במעבדות, היכרות עם כלי תכנון ממוחשבים והתנסות בניצול הידע הנרכש לפתרון בעיות הנדסיות במסגרת ביצוע פרוייקטים.
ההכשרה מתמקדת בתחומי התכן, התכנון, הניהול והביצוע של מבנים הנדסיים במקביל לנושאים מתחומי ההנדסה השונים כמו זרימה, בקרת סביבה, תחבורה, חומרי בנייה ומכניקת קרקע, הנדרשים למהדנס בכדי שיוכל לעסוק בתכנון קונסטרוקציות ובניהול הבנייה.

פרויקט גמר
במסגרת מסלול הכשרת הנדסאי הנדסה אזרחית ישתמשו המשתתפים בתוכנת "רמדור", התוכנה הנפוצה ביותר בענף הבנייה שמובילה את הטכנולוגיה וההתמקצעות של ענף ניהול הפרוייקטים ההנדסיים. תוכנה זו מייעלת את עבודת הסטודנטים ומאפשרת להם לעבור על מערכת אינטרנטית, לשתף מידע, לנהל דו שיח עם מנחיהם ולבצע חישובים הנדסיים הנדרשים לצורך עבודתם.


משך התכנית
  • לבוגרי י"ב - מסלול ארבע שנתי.
  • להנדסאים - מסלול תלת שנתי.
אפשרויות תעסוקה
לימודים לתואר הנדסאי - הנדסה אזרחית במרכז להנדסאים באריאל מכשירים את הסטודנטים להשתלב בענף הבניין בישראל, שמהווה, כיום, את אחד מעמודי התווך של המשק הישראלי, המעסיק בעלי מקצוע רבים ממגזרים רחבים ומצוי במגמת התפתחות מואצת. תוכנית הלימודים המוצעת מתמקדת בשתי מגמות משנה - ניהול הבניה ותכנון מבנים.

בוגרי הלימודים יוכלו לעסוק בתכנון הנדסי של מבנים, ביצוע, פיקוח וזכות חתימה לאישור מבנים עד גובה של 4 קומות ואף יוכלו להשתלב במקומות תעסוקה שונים בתור, בין היתר, מתכננים, מפקחים על ביצוע העבודה באתרי בנייה, מבצעי עבודות קבלניות ועוד. כמו כן, יוכלו הבוגרים להשלים תואר ראשון, במסגרת אוניברסיטת אריאל, במגוון תחומים: B.Sc בהנדסה אזרחית, B.A  בכלכלה ומנהל עסקים, B.A  במדעי ההתנהגות.

הסמכה:
  • שמאות מקרקעין וניהול נכסים – תחום זה הינו תחום הממלא פונקציות רבות בתחומי המשק והכלכלה, למשל, הפשרת קרקע, הפקעות, משכנתאות, מיסוי מקרקעים, הערכות נכסים, היטל השבחה ועוד. מטרת תכנית זו היא הכשרת הסטודנטים לבחינת מועצת השמאים בצורה הטובה ביותר ולאחר סיום הבחינות ותקופת ההתמחות, יוענק לבוגרים רישיון מטעם משרד המשפטים לעסוק בתחום שמאות מקרקעין במדינת ישראל.
  • מסלול הנדסת בטיחות – מסלול זה מכשיר מהנדסים בעלי רקע מתאים להתמודדות עם בעיות מורכבות בתחום הקמת וניהול מערך לניהול בטיחות. בסיום המסלול תוענק יוענק תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול בשילוב עם לימודי הנדסת בטיחות.
  • התמחות בניהול הבנייה – התלמידים יוכשרו לשמירה על איכות הפרוייקטים ועל התנהלות תקינה בחברות בנייה, יכירו שיטות שונות בהנדסת מבנים בעזרתן יוכלו להתמודד בצורה טובה יותר עם אתגרים ואילוצים שונים לאורך כל תהליך הבניין. נוסף על כך, ירכשו התלמידים כישורי ניהול מותאמים לבכירים בתחום הבניין וחיוניים להובלת התפעול, התקציבים, המשאב האנושי ונהלי הבטיחות.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

אמנותית
קונבציונלית
יזמית
חוקרת
ריאלית
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2019 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | בניית אתריםבניית אתרים